Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 112
  1. #1
    Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na turniej pokera THNL w Koszalinie. Turniej odbędzie się 17 marca 2009r. o godzinie 17:00 w pubie „Olimpijczyk” – Koszalin ul. Wańkowicza 1.
    Mapa.

    Mamy w planach zorganizowanie ligi, ale nie chcemy od razu wchodzić na głęboką wodę więc na początek mamy w planie 2-3 turnieje nie sponsorowane.
    Proszę o zapoznanie się z regulaminem:
    Pełny regulamin

    Wszystkich chętnych zapraszam bardzo serdecznie na turniej.

    Kontakt do organizatorów:
    Kuba – gg: 4604078;
    Gracjan – gg: 8730819;
    e-mail: klpokera@gmail.com

    PS. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie odnośnie regulaminu, jest jeszcze czas aby coś poprawić/zmienić. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na gg lub e-mail.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185
    omfg koszalin to dziura...zero odzewu

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    9
    Nie aż taka dziura,17 marca średnio mi pasuje ale prosze o wpisanie mnie na liste. Co do organizacji ligi jestem jak najbardziej za i jestem chętny do pomocy w razie czego.

    moje gg: 4269516
    Ostatnio edytowane przez kapecc ; 09-03-2009 o 07:07

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    19
    Jestem za. Tym razem na turniej "na żywo" nie będę musiał musiał lecieć samolotem...wystarczy taksówka.
    Pozdrowienia.
    ps. nie rezygnujcie nawet wtedy jeżeli na pierwszym spotkaniu będzie tylko trzech. Nie obiecuję ale może dam radę i zdążę na inaugurację pokera w Koszalinie.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez hajjer Zobacz posta
    ps. nie rezygnujcie nawet wtedy jeżeli na pierwszym spotkaniu będzie tylko trzech.
    Myslelismy juz co zrobic jesli tylko we dwoch przyjdziemy i bedzie nam dane zagrac headup ;]

    Prosze sie nie martwic mamy troche samo zaparcia, no i wierzymy, ze sa ludzie w Koszalinie grajacy w pokera.

    Do zobaczenia we wtorek!

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    9
    Na Hu juz nie macie co liczyc , ja bede na 100%. Juz dzis gadalem z gracjanem i z kilkoma innymi osobami i mysle ze kogos jeszcze ze soba przyniose

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2
    Witam!! A jak dużo już macie chętnych? Mysle ze bylbym zainteresowany.

  8. #8
    Mamy liczyć Twoją osobe? bo wtedy jest spora róznica hehe ;] zartuje...

    Bede zadowolony jak zagramy 2 stoły po 9 osób. Nie zmienia to faktu ze ciwcze head up zeby w razie co koledze-organizatorowi pokazac kto jest lepszy ))

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    9
    Z tego co wczoraj slyszalem to bylo jakies 6 osob + jedna nie doliczona + jeszcze jedna odemnie ktora zglosilem a wiec 8. Z toba bylo by 9, no chyba zglosilo sie jeszcze kilka osob,moglibyscie gdzies napisac liste,bylo by milo.

  10. #10
    Witam
    Jak na razie jest 8 osób.
    Lista : KLP
    Jutro plakatowanie
    Pzdr