Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 112
  1. #101
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Hej koledzy i jak wpadacie do nas na Deep Freezout Kołobrzeg ?

  2. #102
    Ja sobie zrobiłem wakacyjną przerwe i do września ograniczam gre live ale moze ktos od nas wpadnie.

  3. #103
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez deo Zobacz posta
    Ja sobie zrobiłem wakacyjną przerwe i do września ograniczam gre live ale moze ktos od nas wpadnie.
    Takich dużych przerw się nie robi, Można zapomnieć ranking układów kart ehhe

  4. #104
    Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na turniej z niskim wpisowym organizowanym w Koszalinie dnia 14 lipca ogodzinie 19:00 w pubie "Olimpijczyk". Wpisowe tylko 20zł. Przygotowalismy kilka dodatkowych nagród oraz bounty za zawodnikow. Wiecej szczegółów na naszej stronie www: Koszalińska Liga Pokera

  5. #105
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2
    Wpadne na ten turniej we wtorek, co prawda jestem wybitnym leszczem, ale trzeba sie skillowac

  6. #106
    Dzieki Neo za reklame no i zapraszam we wtorek.

  7. #107
    KLP we wtorki nie proznuje. O 19:00 gramy turniej NLHE z wpisowym 30. Zapraszam wszystkich chetnych do Olimpjczyka. Wszelkie informacje odnośnie turnieju jak zwykle na Koszalińska Liga Pokera

  8. #108
    Witam!
    dzieje się coś pokerowo w Koszalinie dziś w niedzielę lub w poniedziałek? jakiś cash czy turek..
    właśnie tu chwilowo bywam i chętnie bym wpadł
    pzdr

  9. #109
    Zbyt piekna pogoda na granie;] zartuje.
    Z tego co wiem w Koszalinie szykuje sie spokojny weekend bez gier. Zapraszam na lige w Kolobrzegu jutro (niedziela) o godzinie 12:00. Wiecej info na ich stronie.

    Pozdrawiam

  10. #110
    dzięki za info. niestety w grę wchodzi tylko wieczór więc będę się musiał obejśc.