Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    9
    Uff, widze, ze sporo ciekawych rad dostaje. Bede je zbieral do kupy i intensywnie szykowal oferte, bo widze, ze to sie robi powazniejsza sprawa niz myslalem na poczatku Co do weekendow to bylby problem - wtedy sa imprezy, wiec piatek czy sobota to do 18:00 lokal jest wolny (ale to nie jest pewnie dobra godzina, konczyc pokerka o 18:00), niedziela jest mozliwa do rozgrywek no i caly tydzien. Jedyny problem z jedzeniem - kuchnia jest mala, taka juz byla i nie spelnia standardow wedlug sanepidu. Co nie znaczy, ze jest syf - wszystko jest naprawde lux, tyle, ze powierzchnia nieodpowiednia. Na imprezach oczywiscie jest zarelko, mam catering - bardzo dobry. Z reszta wszystko jest do ustalenia, wazne, zeby gracze byli zadowoleni, zeby mieli to czego sie spodziewaja i dodatkowo cos czego nie ma w innych lokalach.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    dla graczy miej po prostu papierosy piwo i whisky a tak to jakieś napoje i coś małego do przegryzienia wystarczy

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    No i jakis bonus dla uzytkownikow forum Nabijemy Ci dzieki temu frekwencje a potem jakos samo sie rozkreci jak ludzie beda Ci przychodzic

    Ze swojej strony dorzuce moze pomysl na jakis stol z mikrostawkami zeby zachecic do grania poczatkujacych - 0,5 - 1 czy 0,2 - 0,4 do lajtowego popykania po obiedzie?
    Ostatnio edytowane przez jarecky ; 09-03-2009 o 22:35

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    9
    Alkohol to mam w dużym wyborze, fajki również, przekąski też - obiady muszę zamawiać, albo miec mrożone porcje do podgrzania. Takie zasady: dwie drogi do kuchni, trzy komory zlewów itp... Temat jest spory, więc i wykonanie trochę potrwa, żeby lipy nie było na starcie, muszę to ogarnąć. Myślę, że miesiąc, półtora pracy i będzie gotowe.
    Ostatnio edytowane przez Sikor28 ; 10-03-2009 o 06:41

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    kurde aż z ciekawości wpadnę tam może w najbliższym czasie to zerknę na ten twój lokalik :]
    co do jedzenia to jeszcze raz wrócę i powiem tylko (Puławska MacDonald KFC w okolicy)

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Sikor28 sprawdź PM

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    To i ja cos podpowiem:

    Wedlug mnie podstawowa sprawa - INFORMACJA
    Sam często chcialem pograc w Warszawie ale nijak nie mozna sie doprosic informacji o tym kto gdzie i kiedy gra (poza kasynami). Prosta strona, proste zapowiedzi i "gwarancja" gry sprowadzi wielu graczy i nie mam żadnych co do tego watpliwosci !!!!

    Inna rzecz - wpisowe, rodzaj gier.

    Nie ograniczaj sie do TEXASa. Ale to chyba wiesz, skoro piszesz ze wynajmowalbys tylko zetony stoly miejsce etc. Ale nie zapominaj o organizacji - orgabnizuj turnieje, reklamuj je. Pamietaj o wpisowym. Niestety IMO tylko niskie wpisowe da Ci szanse na wielu graczy - Ludzi ktorzy graja High limits maja gdzie grac i do Ciebie raczej nie zawitaja.

    Kolejna rzecz to marketing
    Troche sie na tym znam z racji studiow i wierz mi - nie ma nic wazniejszego. Zachecisz ludzi do odwiedzenia swojej gralni pod warunkiem, ze nie beda "bali" sie tam przyjsc. A badz pewien, dla typka ktory gral od zawsze tylko w bliskimi znajomymi przyjscie do obcych graczy o ktorych nic nie wie to spory stres - moze to kwestia glupawych filmow ale tak to niestety wyglada. A to wlasnie w mlodych, swiezych graczach tkwi Twoja szansa

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    a jak już wszystko fajnie wyjdzie, to Wrocław też potrzebuje takiego lokalu

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Problemem jest brak dobrego dnia w Warszawie, gdyż wszystkie inne są pozajmowane albo przez WLP albo przez konkurencyjne turnieje 100+10 w kasynach. Życzę ci powodzenia i sam chętnie wpadnę zobaczyć jak to wygląda na pierwszy turniej

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    28
    Też się zapowiadam na pierwszy turniej, jeśli cały ten Twój plan wypali