Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    Witam
    Nowy temat będzie dotyczył nowego sezonu naszej ligi , który rozpoczynamy 15.03.09 o 14:00
    Będziemy grać co dwa tygodnie o 14:00 bez zmieniania , przekładania itd.
    Harmonogram :
    15.03.09
    29.03.09
    12.04.09
    26.04.09
    10.05.09
    24.05.09
    07.06.09
    21.06.09
    05.07.09
    19.07.09

    Gramy TH buyin 110 (10 na klub,10 na ligę,10 na mastersa,80 do puli)
    5000 żetonów , bomby 20 minut (mogą być dłuższe jeśli chcecie)

    Wprowadzamy zasady których wszyscy bez wyjątku mają przestrzegać. Kary możliwe to :
    -dyskwalifikacja
    -sit out 5,10,15,20 minut
    -odejmowanie punktów 5,10,15,20

    Za co będą kary (i tu proszę was o dodawanie na forum propozycji):
    chip dumping - dyskwalifikacja i zakaz wstępu do klubu!!!
    notoryczne pomyłki przy stole - sit out (jeśli ktoś będzie niereformowalny to odejmowanie punktów)
    pokazywanie kart innym graczom , dyskutowanie o rozdaniu w trakcie (szczególnie przez osoby nie grające w nim) - sit out
    podnoszenie kart smakowanych - sit out
    notoryczne kurwienie przy stole - sit out
    notoryczne robienie pierdolnika przy stole - odejmowanie punktów
    brak zgłoszenia osobistego o odpadnięciu - minus 5 punktów , jeśli ktoś już został odpisany a ktoś zapomniał zgłosić swoje wcześniejsze odpadnięcie to zostanie sklasyfikowany na ostatnim miejscu.

    Rozdający ma obowiązek przed wyłożeniem flopa zrobić porządek na stole tzn. zebrać pulę i karty spasowane w jedno miejsce !

    O tym jak wysoka będzie kara będę decydował ja i bez dyskusji , na początku będę was traktował łagodnie , będziemy zaczynali od ostrzeżenia , następnie 5 , kolejne 10 itd.


    Struktura jak i punktacja oraz ilość miejsc płatnych pozostają bez zmian chyba że macie jakieś propozycje.

    Pozdrawiam was wszystkich i zapraszam do dyskusji.

  2. #2
    12-04-2009 - Wielkanoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    179
    Jak dla mnie to troche przydługa ta liga - kolejne 5 miesięcy ciułania punktów!

    ...a może by tak Extream Turbo Liga, gdzie sezon = 7 turniejów ???

    Ja bym zmienił jedna karę - za doradzanie, namawianie, podjudzanie do calla gracza biorącego udział w rozdaniu, jak ktoś np: zagrał all in.... ujemne punkty w klasyfikacji generalnej! Sit out to chuj nie kara
    Ostatnio edytowane przez Bruno ; 08-03-2009 o 19:52

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    1 sprawa jak martinho napisał w wielkanoc nie ma szans zebyśmy grali
    2 sprawa namawianie przez innych faktycznie powinno być karane ale również jak wtrącają się osoby trzecie (jak to hugo robił na mastersie) trzeba jakoś temu zapobiec
    ja bym prosił jeszcze o rozpiske jakąś taką dokładną może być w exelu i dodana w załączniku w której będzie opisane ile pkt jest za które miejsce itp i przy ilu graczach wiem ze to trochę roboty ale może dzięki temu nie będzie więcej pytań, dzwonienia, ja nie rozumiem? czemu ja mam tyle a czemu on tyle? itp.
    jak chcesz to nawet przyjdę rozpiszemy to i wstawimy tutaj na forum zeby było jasne

  5. #5
    Moim zdaniem przydałoby się skrócić ten sezon....

    21.06.09
    05.07.09
    19.07.09

    Na bank parę osób w tych terminach będzie gdzieś na wakacjach....

    Lipiec proponuje odpuścić... Zróbmy albo 8 "kolejek" albo wciśnijmy te 2 turnieje w którąś tam niedziele...

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    wielkanoc może odpuścimy hehe
    Doradzanie przez osoby trzecie nie grające w naszej lidze proszę zgłaszać do mnie , będę wypraszał.
    Skrócenie sezonu , ja się nie zgadzam , ewentualnie możemy odpisywać 2 najsłabsze wyniki , jak ktoś jedzie na wakacje to jego sprawa , wszyscy nie pojadą.
    Sayjan , taką rozpiskę możemy zrobić , wpadnij to skrobniemy.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    gramy co 2 tygodnie z tego względu że spora część graczy ma rodziny , a każda niedziela spędzona na pokerze mogłaby się źle skończyć dla niektórych. Z kolei granie co tydzień w tygodniu przez cały sezon dla wielu jest nierealne ze względu na pracę, dlatego pozostaje niedziela. Gdybyśmy grali co tydzień sezon potrwałby tak jak WLP około 3 miesięcy.
    Serdecznie zapraszamy już w tą niedzielę na turniej inauguracyjny!!

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    wpadne jutro to napiszemy jakąś sensowną rozpiskę punktacji :]
    dzisiaj masz turniej 2 ligi bilarda to zajętego laptopa masz

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    A gdzie gracie ?? I jaka struktura blindow ??

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    Gramy w Klubie BillArt w Piasecznie na ulicy Jana Pawła || 45 (Wejście od pizzeri degrasso)

    blindy zaczynamy od 25/50 bomby co 20 minut (czyli tak jak na WLP)