Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Może nawet dolara dać, i tak ja zrobię z tego miliony

  2. #22
    Rednax, musisz się podzielić tajemnicą jak to zrobić, bo ja to znam kilka kobiet które potrafią z miliona zrobić dolara. Może wymienimy się doświadczeniami?

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    rednax to zróbmy tak ja ci dam 2 dolary i masz tydzień na zrobienie 2mln :] po 1mln na głowę, ale jak w tydzień się nie wyrobisz to mi leżysz 1mln $
    co ty na to

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Czy sa juz jakies ustalenia co do ostatecznych terminow ??
    Jako nowy, zainteresowany, potencjalny uczestnik chcialbym poznac wszelkie sprawy regulaminowe przed pierwszym turniejem.

  5. #25

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    nice ale masz bajzel na pulpicie :] i nawet w nim z tego co widziałem był unibet triobet i pokerstars

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    Lesmian , harmonogram ligi jest na poczatku postu. Co do kar to wiekszosc jest podana w pierwszym poscie. Przypominam ze pierwszy turniej gramy w tą niedzielę . Nadal premiowane jest przyprowadzanie nowych zawodników , za jedną głowę -20 z wpisowego, za dwie -40 itd.

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    9
    Nowy,
    skoro wzrastają buy-iny to może powinien wzrosnąć także "rabat" za nowego gracza? Wiem że Tobie to nie na rękę,ale 2 dychy przy wpisowym 110 to żadna zachęta.

    Eros

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    179
    hehe...a co? zamierzasz sprowadzić parę osób że się tak targujesz?

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    9
    Jasne, mam kilku chętnych, przy zwiększonej kasce zagram ze dwa turnieje za darmo Oczywiście żartuję, rzuciłem tylko pomysł.