Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Rapidshare

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Wie ktos czy rapid ograniczyl w ostatnim czasie maksymalna predkosc sciagania dla uzytkownikow free?
    Bo od paru dni sciaga mi z predkoscia ok. 25kB a mam lacze 1 mega wiec powinno sciagac z predkoscia 100kB.
    Z tydz temu normalnie chodzilo i sciagalo z max predkoscia lacza.
    Kurwa 50 mega sciaga pol godziny.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Różnie mi ściąga. Przeważnie w nocy przyspiesza i ściąga na maxa, a w dzień faktycznie po 27kb/s itp.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Znalazlem fajna opcje jak ktos chce sciagnac duzo plikow a nie chce mu sie czekac po kazdym pliku parenascie minut i jeszcze sciagac z predkoscia 25kB.
    Zamiast wykupywac cale konto na rapidzie mozna wykupic pakiet danych jaki nas interesuje za grosze.
    Ja kupilem sobie 1GB za 1zl i zamiast siedziec caly dzien i wlaczac tego rapida to wkleilem wszystkie linki na stronie i hurtem zapisuje na dysku. I sciaga z max transferem jaki mamy. I w pare klikniec bede mial za zlotowke wszystkie pliki na ktore musialbym siedziec caly dzien albo pare dni na rapidzie.
    Ja korzystalem z tej strony rapidfree.pl rapidshare bez limitow
    ale na allegro jest duzo tego i sa rozne mozliwosci i kombinacje pakietow.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 07-03-2009 o 23:18

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ja używam programu usdownloader.
    Ściągasz OFICJALNY Polski Support Programu USDOWNLOADER wersję zmodyfikowaną, kopiujesz linki z rapida, klikasz na plusik w tym programie, "ok" i zaczyna ściągać. Przerwy między plikami (o wadze np. 200MB) są różne: od 30s do 2 minut, zależy jak załapie.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    wie ktos gdzie najlepiej i najtaniej wykupic konto na rapidzie ale zeby mozna bylo karta zaplacic (no i zeby jakas bezpieczna stronka to byla)?

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    misiu, a gdzie ty chcesz karta placic ten kot tez taki zwieszony jakby w kopalni robil
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 08-03-2009 o 04:22

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    wie ktos gdzie najlepiej i najtaniej wykupic konto na rapidzie ale zeby mozna bylo karta zaplacic (no i zeby jakas bezpieczna stronka to byla)?
    RapidShare: Easy Filehosting

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Ja używam programu usdownloader.
    Ściągasz OFICJALNY Polski Support Programu USDOWNLOADER wersję zmodyfikowaną, kopiujesz linki z rapida, klikasz na plusik w tym programie, "ok" i zaczyna ściągać. Przerwy między plikami (o wadze np. 200MB) są różne: od 30s do 2 minut, zależy jak załapie.
    No program nawet fajny ale sciaga z 25kB i musze czekac te parenascie minut po kazdym pliku.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 08-03-2009 o 15:11