Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Witam,

    to forum jest bardzo fajne, sporo tematów jest porusznych, ale jak dla mnie brakuje tu dyskusji odnośnie samej gry, tzn. różnych strategi, rozgrywania rąk, sytuacji na flopie itd. Można by zasięgnąć opini ajk inni zachowaliby się w takiej a takiej sytuacji. Powstaje więc pytanie, czy oprócz mnie ktoś jeszcze widzi taką potrzebę, bo być też może, że nie będziecie chieli zdradzać swojego typu grania i zachowań przy stole.

    Pozdrawiam

    Pablo

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam.
    Każdy ma jakąś taktykę i to zależy jeszcze w co się gra.
    Ja gram tylko w 5 card i 7 card i nauczyłem się jednego że jak widzisz że karta ci idzie to trzeba grać agresywnie i ciągle podbijać stawkę bo jest duże prawdopodobieństwo że ci coś wejdzie i zgarniesz ładną pulę.
    Raz tak siedziałem przed monitorem i przyglądałem się grze (bo sam czekałem na przelew żeby pograć) jak grał taki Przemek26 (to jego ksywa) i wyobraĽ sobie że zaczął grę mając 40$ wieczorem a nad ranem już miał 540$, poprostu przeżyłem szok!!!! 500$ w jedną noc !!!
    Ale patrząc na jego grę to bardzo ryzykował dużo stawiał i potrafił jedną pulę zgarnąć około 200$ mnie na sam widok ile leży na stole to się słabo robiło. No ale cóż takie życie, jeden ma szczęście drugi nie, na to nie ma reguły.
    Pozdrawiam
    Tygrys1111

  3. #3
    he he

    do tego właśnie sie moje pytanie: jak najinteligentiej pomagać szczęściu?

    apropo zaznaczam, że interesuje mnie wyłącznie holdem, przede wszystkim w wersji no limit;

    może są jednak chętni do wspólnego doskonalenia się?

    Pozdrawiam

    Pablo

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Na wiekszosci foruw pokerowych jest cos takiego ze ludzie wysylaja historie reki z pytaniem jak inni by to zagrali, komentarzami itd. dzieki temu kazdy moze sie czegos nauczyc, jak ktos ma ochote to zapraszam do zabawy Przy okazji dodane sa ikonki kolorow kart, w trybie wpisywania maila.