Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    176
    napisz do unibetu i popros o kontrole

  2. #22
    jakby nie patrzec to bizon nie mieszka ze mna mozna to ustalic chociazby unibet moze to przeswietlic, a po za tym nie chcialem grac z nim tego stepa bo zmniejsza naszze sanse na dostanie sie we 2 do usopa ale nie ma chetnych na wiecej gier...

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    nigdzie nie bede pisal, ip pewnie macie inne, ale na bank nie zagram dopoki bede was widzial zarejestrowanych razem. I tyle, taki foch;]

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    176
    w gdansku na ligach tez nie graj a gwarantuje ci ze bedziemy na kazdej i to razem

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    176
    Jeszcze jedno, czy myslisz ze zagrasz ja dzis w ogole? mysle ze do usopa nie zbierze sie wiecej niz jedna koncowa satelita, bo nizszych nikt nie gra. Mozemy rowniez zmienic nick i nie bedziesz nawet wiedzial ze to ktos z nas.

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    heh ja tu widze pare zasadniczych roznic co do 6 osobowej internetowej satetlity gdzie 3 pierwsze miejsca sa premiowane a MTT na zywo;] ja sobie poczekam na nast. satelite, troche jeszcze czasu zostalo, a jesli sie nie odbedzie to trudno, trza bedzie zrobic directa;] pozdro i GL

  7. #27
    rownie dobrze moge powiedziec ze nie chce grac z ludzmi z gdanska bo wiekszosc z was sie zna i mozecie byc dogadani ;p to bzdura ;p

  8. #28
    psk na zagraj ja pierdole ;/

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    miedzy znajomym a bratem tez widze pare zasadniczych roznic...;]

  10. #30
    ok no niech graja jak dla mnie jesli beda cerpac satysfakcje z tego e sobie pomagaja to jest dla mnie ok