Zobacz wyniki ankiety: W jaki dzień mamy grać?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Środa godzina 19

    15 71.43%
  • Niedziela godzina 16

    6 28.57%
Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 1826272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 289
  1. #271
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    82
    Kazdy kto nie dostał pieniedzy powinen spontaktować się z Betssonem poprzez livechat. Ja dzisiaj po miłej rozmowie z Panią Agatą dostałem info ze pieniedze dostane w czwartek/piątek.

    14:36:46 Asiorro
    mam nadzieje ze nie bede musial wchodzic tutaj w sobote i dopominac sie dalej?
    14:39:46 Agata
    Sprawa została skierowana juz dosyc wysoko,więc myślę że tym razem wszystko zostanie pomyślnie załatwione.

    Oby

  2. #272
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    Szczerze mówiąc to już sam nie mam siły, żeby z nimi walczyć. W tym miejscu chciałbym "pogratulować" firmie Betsson za szacunek do swoich klientów oraz wyrazić "uznanie"...reklame to oni sobie potrafią zrobić...

  3. #273
    Rowniez ostatnio dostalem odpowiedz, ze pieniadze powinny pojawic sie do konca tygodnia na koncie.

  4. #274
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Ch** im w **** ;]

  5. #275
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    Przed chwila wysłałem maila do "wyższych struktur". Napisałem, ze ich firma lekceważy graczy oraz osoba, która jest zobligowana do wypłacania nagród w ogóle nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Zobaczymy jaki bedzie ich nastepny ruch

  6. #276
    Cytat Zamieszczone przez Heinz Zobacz posta
    Przed chwila wysłałem maila do "wyższych struktur". Napisałem, ze ich firma lekceważy graczy oraz osoba, która jest zobligowana do wypłacania nagród w ogóle nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Zobaczymy jaki bedzie ich nastepny ruch
    ciesze sie bo mi tez sporo nie wyplacili

  7. #277
    "Uprzejmie prosimy o złożenie reklamacji do organizatora. Wszelkie reklamacje odnośnie wypłat powinny być załatwione przez organizatora z osobą która zajmuje się wypłatami. Dlatego też uprzejmie prosimy w przyszłości wszystkie skargi kierować bezpośrednio do organizatora."
    Wtf
    Masz przejebane Hainz :P ;]

  8. #278
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Przecież to nie wina Heinza to Betsson w chuja leci. Tak dbają o klientów. Trzeba po prostu ostrzec wszystkich żeby nie umawiali się z Betssonem na sponsoring bo to zwykli oszuści

  9. #279
    To byl zart moj drogi

  10. #280
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    82
    Ja z moimi znajomymi porozmawialismy na live chatcie z polskim supportem i dostalismy juz pieniadze