Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Osoby które zajęły pierwsze trzy miejsca proszę o przesłanie nicków na i4poker. Po wyrobieniu VIPów otrzymacie bonus

  2. #22
    Cannavoo

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    W ten piątek wypadałby 3ci turniej ligi. Jest to niestety już tydzień świąteczny. Chciałem z tego względu przełożyć turniej lecz dzisiaj paru graczy mowiło, że woleliby ten piątek. Jak to widzicie?

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Piątkowy turek jednak przekładamy ze względu na święta. Dokłady termin podam na dniach

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Ze względu na przeciągający się remont "Limonki" jestem zmuszony do przełożenia najbliższego turnieju ligowego który planowałem na piątek. Z wziązku z jak to zwą organizatorzy "I Mistrzostwach Pomorza w Pokera" wstępnie planuję turniej na 1 maja 2009r.

  6. #26
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    26
    Witam
    Czy w czwartek lub piątek można zagrać gdzieś w Gdańsku w pokera ??

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    W najbliższy piątek 1 maja 2009 roku o godzinie 20.00 odbędzie się kolejny turniej gdańskiej ligi deepstack by i4poker. Wszystkich którzy podczas długiego weekendu pozostają w trójmieście zapraszam do zapisów

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Z przyczyn technicznych jestem zmuszony odwołać turniej 1 maja. Najbliższy turniej odbędzie się 8 maja 2009. Przepraszam wszystkich za zamieszanie. Postarałem się wszystkich zapisanych poinformować o tym fakcie. Jeśli do kogoś nie miałem kontaktu przepraszam

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    kiedy kolejny turniej?