Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55
  1. #21
    wiadomo juz cos na temat miejsca w ktorym bedzie rozegrany turek?

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Podobno miejsc już nie ma

  3. #23
    NO to fakt rejestracja zapelniona.

    22 marca o godzinie 16.00 w hotelu „Jester” ul. Kowalska 63 we Wrocławiu



    Rejestracja do turnieju i losowanie miejsc rozpocznie się o godz. 15:30 – prosimy o przybycie na godz. 15:30 aby turniej rozpoczął się punktualnie
    Ostatnio edytowane przez s3l3r ; 20-03-2009 o 01:20

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    28
    Ja dostałem taką wiadomość :

    " Witaj POKERZYSTO!

    Zarejestrowałeś się do turnieju NA ŻYWO we WROCŁAWIU. Dziękujemy!

    W celu weryfikacji zarejestrowanych graczy prosimy o przesłanie maila na adres info-pl@everestpoker.pl z wpisaną nazwą ekranową (screen name) w temacie maila.



    Chcemy potwierdzić, iż turniej odbędzie się



    22 marca o godzinie 13.00 w hotelu „Jester” ul. Kowalska 63 we Wrocławiu



    Rejestracja do turnieju i losowanie miejsc rozpocznie się o godz. 12:30 – prosimy o przybycie na godz. 12:30 aby turniej rozpoczął się punktualnie



    UWAGA:

    Turniej będzie miał 2 rundy. Po pierwszej rundzie (ok. 2:40 min) będzie przerwa do godz. 18:45



    Aby wziąć udział w grze musisz mieć ukończone 18 lat "


    Nagle zmianie uległa godzina turnieju? Wynika z tego, że będzie trzygodzinna przerwa Adres zwrotny oczywiście też jest nieprawidłowy, listy powracają. Winno być : info-pl@everestpoker.com


    Edit : turniej podzielony jest na dwie części, także już wszystko wiadomo. Pierwsza część na 13 , druga część na 16.
    Ostatnio edytowane przez amciek ; 20-03-2009 o 12:04

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    5
    Jeżeli jest ktoś zarejestrowany we Wrocławiu, kto z jakichkolwiek przyczyn woli zagrać w Poznaniu to chętnie się zamienię.

    Czy jest jakaś lista rezerwowych na Wrocław? Jaka jest szansa, że ktoś z 240 osób zarejestrowanych zwolni miejsce?

    Pozdrawiam
    miltony

    ps.
    Hotel Jester jest bardzo mały. Jak tam się zmieści tyle osób pojęcia nie mam. Na pewno będzie strasznie ciasno.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    śmiechu warte będzie ten turniej 240 osób

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    Ad: Miltony - wbijaj , na bank ktoś nie przyjdzie tylko napisz maila do EP

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez miltony Zobacz posta
    Jeżeli jest ktoś zarejestrowany we Wrocławiu, kto z jakichkolwiek przyczyn woli zagrać w Poznaniu to chętnie się zamienię.

    Czy jest jakaś lista rezerwowych na Wrocław? Jaka jest szansa, że ktoś z 240 osób zarejestrowanych zwolni miejsce?

    Pozdrawiam
    miltony

    ps.
    Hotel Jester jest bardzo mały. Jak tam się zmieści tyle osób pojęcia nie mam. Na pewno będzie strasznie ciasno.
    Na tur w Sosnowcu bylo zarejestrowanych cos kolo 260 osob a bylo 178. Organizatorzy i tak pozwalali zagrac kazdemu kto ma konto na everescie wiec jak masz czas to wbijaj na 99% zagrasz.
    Teraz to juz nie kumam o ktorej wkoncu ten turniej :/ Ja dostalem na 16 ale moj kolega tez dostal na 13 O CO WIEC CHODZI ??

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wroclaw/Radom
    Posty
    39
    Prawdopodobnie z racji rozmiaru hotelu turniej rzeczywiście został podzielony na dwie tury jak to pisal wyżej amciek także myślę, że nie ma powodów do zmartiweń. Wystarczy się stawic na godzinę o której jesteś oczekiwany i powinien byc lajt

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    28
    Zgadza się, skoro dostałeś wiadomość, że masz stawić się na 15.30, to znaczy , że znalazłeś się w drugiej turze.