Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814


    Rozmawiamy o bonusach a ja zupełnie zapomniałem zamieścić na forum taką oto akcję.

    Do wygrania jest łącznie $10,000. Cały wyścig trwa 20 dni i wystartował 23.02.2009 a skończy się 14 marca 2009. Jest więc jeszcze sporo ponad tydzień czasu na to by znaleźć się wśród zwycięzców. Żasada jest prosta. Wygrywają ci, którzy uzbierali w tym czasie najwięcej punktów gracza albo rozegrali najwięcej rąk przez cały czas trwania promocji.

    Musisz skończyć w top 5 na jednej z tablic liderów by odebrać swoją nagrodę.

    Dodatkowo zostanie zorganizowany freeroll z pulą $2000 dla tych, którzy zakończyli wyścig na miejscach od 6-10. Turniej odbędzie się w niedzielę 22 go marca o godzinie 19:30 CET

    Tablice liderów są aktualizowane 1 raz na dobę. Można je śledzić pod tym linkiem:

    Heypoker.com | Competitions

    Jeśli macie jakieś pytania chętnie służę pomocą.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Czy jedna osoba moze wygrac 2 nagrody - za pkt VIP i rounds??

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Tak można jednocześnie znaleźć się na obydwu tablicach.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Z małym opóźnieniem podyktowanym kolejną podróżą informuję, że akcja cash is king dobiegła końca. Przypominam graczom o nickach: wacenty, Bianc0nero12, demigod01Hey, że 22.03 odbędzie się dla was specjalny freeroll, którego pula będzie wynosiła 2000$. Turniej będzie jeden, a zagrają w nim osoby (oczywiście jeśli wyrażą taką chęć), które zakwalifikowały się zarówno z tablicy vipów jak i tablicy z największa liczbą rozegranych rąk.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    W tzw. międzyczasie odbyła się druga edycja cash is king, w której do wygrania było łącznie $12.000

    Przypominam graczom: MarkizDeSade, Pocahontaz

    że 19.04 (niedziela) o godzinie 19:30 odbędzie się dla was specjalny freeroll z pulą $2.000

    Gratulacje dla wacentego, który tym razem zgarnął kasę bez potrzeby rozgrywania turnieju.

    Jeśli kogoś pominąłem, przepraszam. Pełna tablica wyników znajduję się tutaj: Heypoker.com | Competitions