Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Postanowilismy pisac w tym dziale,poniewaz jedzie ekipa z Olsztyna +jeden nasz przyjaciel z centralnej Polski.Wyjezdzamy dzis w nocy,Adam bedzie gral w dniu 1C czyli w piatek.Czeka nas okolo 1000km drogi,takze trzeba sie dobrze wyspac i naladowac akumulatory przed droga.
    Jak się okazało na salę turnieju wpuszczana jest tylko i wyłącznie prasa oraz grający zawodnicy,takze bedziemy musieli cos wykombinowac zeby sie dostac,porobic jakies fotki itd.
    To na tyle z pierwszego wpisu.Bedziemy go aktualizowac w miare mozliwosci oczywiscie.
    Pozdrowienia dla ekipy z Olsztyna,mam nadzieje ze trzymacie kciuki!!
    Lets shuffle and deal!!!!!
    Ostatnio edytowane przez SAVVAS ; 04-03-2009 o 15:09

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    MIlej zabawy i samych wygranych zycze fishe Adam rozjeb ich tma konkretnie!! POKER FACE!!

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    polecimy ostro hehe

  4. #4
    pewnie ze trzymamy

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    15
    Bede robil co w mojej mocy, trzymajcie kciuki wszyscy to pomaga . Dzieki

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez wilku71 Zobacz posta
    polecimy ostro hehe
    Lećcie, lećcie jak z tej Twojej sikawki strażackiej Powodzenia dla całej ekipki!!!!

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Ogłoszone już wypłaty w Unibet Open Budapeszt 2009:

    1 m-ce - €135.000

    2 m-ce - €86.400

    3 m-ce - €54.000

    4 m-ce - €36.720

    5 m-ce - €25.920

    6 m-ce - €22.680

    7 m-ce - €18.360

    8 m-ce - €15.120

    9 m-ce - €11.880

    10 m-ce - €9.720

    11 - 15 m-ce - €7.560

    16 - 20 m-ce - €6.480

    21 - 30 m-ce - €5.400

    Takze jest o co walczyc

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    22
    Update 10:25 05.03.2009

    Wiec.. nasza podroz zaczela sie normalnie. Nasz szef wycieczki Adasko zajechal po mnie i savvasa okolo godziny 23:40. Droga do WWA byla calkiem spokojna. Adasko grzal jak stary wyga i w nie cale 2h dolecielismy do Wawy
    Niestety w Wawie nie bylo juz tak kolorowo. Tuz przy wyjezdzie na wylotowke na Radom trzepneli nas tajniacy ze sledczej w nieoznakowanym Peugeutcie 206 TDI. Wyniklo niby, ze bedzie to rutynowa kontrola bo Panowie mysleli, ze slynna Audi RS Adaska jest skrojona :] Bo krotkiej gadce i wymianie cieplych zdan Panowie wzieli dowody odemnie i savviego i od Adaska dowod rejestracyjny, prawko i... i wlasnie co ? W tym momencie Adasko obudzil sie ze nie ma polisy (OC, AC i inne duperele). Panowie policjanci mowia jasno: Chlopaki do hotelu, furka na lawete. Jednak nie pierwszy i ostatni raz przydala sie charyzma i wdziek savviego. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Pnanowie widocznie zmeczeni naszymi blaganiami w koncu nas puscili ^^; uffffff
    Dalsza podroz spedzilismy w atmosferze lekkiego tiltu i 70-90 km/h [=
    Okolo 4:30 zajechalismy po szanownego Per Wilka >.< Po krotkim zapoznaniu z mojej strony wyruszylismy w dalsza pdoroz.
    Od tej pory nic ciekawego sie nie dzialo. Pare (dziesiat) postojow na fajke i inne rzeczy kolo godz. 8 dotarlismy do Krakowa. Tutaj mielsmy krotki postoj. Savvas razem z Adaskiem postanowili zrobic duplikat polisy w Allianzie. W tym czasie ja razem z Wilkiem postanowilismy odwiedziec naszego starego kolegi w zakladzie karnym. Po tej milym akcencie Wilku zabral nas na wycieczke po "Szkole Aspierntow Panstwowej Strazy Pozarnej" !_!
    Bylo fajnie i milo. Spalilismy fajeczke ze starym kumplem wilka, savvas z adaskiem poprzebierlai sie w stroje strazackie (to nie jest zart, sa zdjecia ^^) i wyruszlismy w strone granicy.
    W tym momenice 10:40 znajdujemy sie 10km od Chyznego, gdzie bedziemy przekraczac granice Polsko / Slowacka.
    W trakcie jazdy zrobilismy sidebet, ktory polegal na tym, ze jak ktos kogos obrazi to placi 10zl do puli. Pula bedzie przeznaczony na rozne cele (jesli wiecie o co mi chodzi :P ).Narazie uzbieralo sie juz 30zl!!!!!

    Nastpny wpis bedzie dopiero z Budapesztu jak juz sie zakwaterujemy.

    Pozdrawiam was miski
    20pluss, Savvas, Wilku, TheMario ^^v
    Ostatnio edytowane przez themario ; 05-03-2009 o 09:56

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Za każdym razem rożna musicie zaliczyć na drodze? :P
    Podbijcie Węgry !!!

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Fajnie się czyta. Więcej relacji!