Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    Prywatny stoliczek cashowy



    W związku z wieloma postulatami dotyczącymi niedosytu gry cashowej w Poznaniu, z którymi miałem ostatnio okazję się spotkać, postanowiłem wyjść z inicjatywą zorganizowania regularnej gry cashowej THNL 5/5 lub 1/2 (jeżeli na 5/5 nie będzie dosyć chętnych) na żywo dla 8-9 osób. Planuję organizować grę co sobotę w prywatnym, zacisznym mieszkaniu generalnie dla znajomych lub ludzi „z polecenia”.

    Mam do zaoferowania stół pokerowy, wygodne krzesło dla każdego chętnego, piwo i soft-drinki do oporu, do tego coś typu chipsy, paluszki czy orzeszki do przegryzienia oraz miłą atmosferę i muzykę z w tle. W razie specjalnych życzeń, proszę o informację, tak abym przed danym spotkaniem wiedział na co się przygotować i ew. w jaki alkohol się uzbroić. Nikt nie ma zamiaru prowadzić w czasie gry żadnego regularnego baru. Wszystko będzie się odbywać w warunkach domowych.

    Proszę o wasze opinie w temacie oraz sugestie co do dnia i godziny organizacji cashów. Chodzi mi szczególnie o opinie poznańskich graczy oraz tych, którzy planują swoje uczestnictwo.

    Zapisy na forum lub PM, szczegóły dot. dokładnego adresu i dojazdu na PM lub kom.
    Ostatnio edytowane przez katchie ; 10-03-2009 o 07:59

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    203
    Uważam pomysł dobry, jak będzie stół do gry to będzie super, raz w tygodniu idealnie byłoby pograć. Cieszę się już na domowe warunki!
    Świetnie że pojawiają się ostatnio u nas gry z dealerami, taka gra jest dużo wygodniejsza.

    Do podobnej inicjatywy przymierzał się całkiem niedawno jeden z kolegów, ale myślę, że jeśli to drugie dojdzie do skutku to starczy w Poznaniu pojemności na dwa różne miejsca a nawet więcej.

    Niechętnie bym widział palenie przy stole. Jak rozwiązać tę kwestię: będzie można czy nie?

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    "Niechętnie bym widział palenie przy stole. Jak rozwiązać tę kwestię: będzie można czy nie " Czyta w moich myślach ,
    Jestem ciekaw czy się przyjmie , oczywiście od czasu do czasu chętnie pogram .
    Powodzenia i pozdrawiam .

    berti09

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    chociaż to kawalerka, palarnię można zrobić w kuchni przy oknie. Ja osobiście też jestem przeciwny paleniu przy stole (chyba że wszyscy się na to zgadzają), mimo że czasami zdarza mi sie palić przy kartach..

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    to macie juz dealera, przyda mi sie troche praktyk przed usopem, a chce miec wprawe, takze jesli zaczynaloby sie to kolo 21, to nawet jakbym mial robote bym zdazyl zaraz po pracy. btw jestem dealerem po szkoleniu

    Pozdro!

    prv jesli jest zapotrzebowanie

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    @ Foka

    Myślę, że Katchie już ma dealera, także po szkoleniu:P

    Poza tym jeśli chcesz zdobywać doświadczenie przed USOP-em nic nie stoi na przeszkodzie żebyś przychodził do Hattricka czy do Coxy i tam bawił się w dealera na turnieju. Myślę, że nikomu by to nie przeszkadzało, co więcej niektórym "leniwcom":P bardzo by się spodobało, a Ty szkoliłbyś się w rozdawaniu turniejowym

    Pozdrawiam.

    @ Katchie

    Idea bardzo zacna. Na pewno znajdzie się sporo chętnych, szczególnie na weekendowe granie. A domowe warunki to zawsze inny klimacik, szczególnie sprzyjający cash game.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    eeee no ja wlasnie chcialem se popatrzec na jakis poznanski HSP p, ale jak wola i nie dziwie sie temu wcale znajomych dealerow+ nieco urodziwszych odemnie to luuz :]


    Jak nie dealer, to skusilbym sie jako uczestnik, ale to tak na poczatku kwietnia dopiero

    pzdr

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    informuję, że jest już 5 chętnych osób na cash 1/2 w tą sobotę. Zostały jeszcze optymalnie 3 (ewentualnie 4) miejsca! Zgłoszenia kom lub priv

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    zostały 2 miejsca wolne przy stole!

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    hmm.. swietna inicjatywa.... coz.. trzeba bedzie zobaczyc co w Pn slychac.. oczywiscie jesli organizator stwierdzi ze chetnie by mnie widzial..
    bo wpraszac sie do Poznania nie bede... za bardzo lubie to miasto i ekipe.. no czesć ekipy.. :P