Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2
    Witam,
    Ostatnio dostałem taką wiadomość od PS:

    Drogi/Droga ...,

    Czy jesteś gotowy na doświadczenie emocji w grze na prawdziwe pieniądze?

    Jeżeli odpowiedź na powyższe pytanie brzmi TAK, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na Twoje konto w PokerStars wpłynęło $5 na nasz koszt! Mamy nadzieję, że ten drobny prezent pozwoli Ci zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności w grze przy stołach na prawdziwe pieniądze.

    Prezent w postaci $5 znajduje się już na Twoim koncie i możesz je wykorzystać w dowolnym turnieju lub grze stolikowej.

    UWAGA: $5 w prezencie dostępne będzie przez 10 dni. Po tym okresie wycofamy te środki z Twojego konta, jeżeli nie zdobędziesz przynajmniej 1 (jednego) punktu VPP, poprzez grę w turniejach bądź grach stolikowych na prawdziwe pieniądze. Jeżeli zdobędziesz przynajmniej 1 punkt VPP przed upływem 10 dni, $5 stanie się Twoja własnością. (Podpowiedź: Najłatwiej zdobyć 1 punkt VPP grając w turniejach z wpisowym $1.10).

    Tak więc zaloguj się do swojego konta w PokerStars i zdobądź nowe doświadczenia w grze w pokera!

    Nasz Dział Obsługi Klienta dostępny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami pod adresem support@pokerstars.com.

    Do zobaczenia przy stołach,

    Ponieważ nie dostaje zadnej odpowiedzi na moje pytania od PS, zapytam was, moze bedziecie wiedzieli, a moje pytanie jest następujące:
    Co jeśli przegram te 5$ a nie zdobede punktu VPP? Czy moj stan konta bedzie wynosil -5$ czy nie poniose zadych kosztów?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Pachnie mi to poranną wizytą przedstawiciela PokerStars

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    nic nie poniesiesz izi

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2
    Wizyta nie była poranna, juz jakis czas trzymam tego maila... troche mnie to intryguje . Mail nie mowi wprost, a ja chciałbym byc pewien Napiszcie jak przegraliscie, nie zdobyliscie punktu VPP i nikt was nie podliczył. Z góry dzięki

  5. #5
    farel te srodki są Twoje jezeli tylko z nich skorzystasz i rozegrasz jakas gre cashowa i zdobedziesz chociaz 1 VPP. Nikt w zadnym scenariuszu nie bedzie Cie debetował jezeli nie zdobedziesz 1 VPP.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Przysucha
    Posty
    7
    Witam
    Pozwole sie odezwac w tym temacie (dostałem tego "Pięcioka" w czwartek od PS)


    Zagrałem za te 5$ i ugrałem 8$.
    Postanowiłem zagrac w turku z wpisowym 5$...niestety szybko odpadłem.
    Zostało mi 3$,więc usiadłem przy stole,gdzie grał gosc z Izraela.
    Tak dobrze grał (sparwdzał każde moje podbicia itp) ze odszedłem ze stołu z 23$
    Zleciłem wypłate (pierwszy raz z tamtąd wypłacałem-nigdy też nie wpłacałem) i kaska na drugi dzien była na koncie.

    Grałem po raz pierwszy ze "real money" na PS i...zostane chyba w PS na dłuzej.

    Słyszałem,ze PS nawet często daje te 5$
    Jak dla mnie,to duzy + dla PS

    Sorki za OT

    Pozdrawiam (moj pierwszy post )

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A ja nie dostałem

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Fiszom nie dajom:}

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja tez oczekuje na 5$!!!

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    He he już sobie wyobrażam reakcję takich graczy jak Intelowiec, Sebkrol, Dakota itd. gdyby PS im dał gratis 5$ Wątek na forum i wypowiedzi typu:
    "PS sobie robi z nas jaja"
    "TYLKO 5$??, a na **** mi 5$"
    "Czy oni myślą, że dzięki takiej promocji zatrzymają/przyciągną graczy? Śmiech na sali"
    "Co ja mam zrobić z tym 5$?? 1 BI koszutuje mnie 200$ / wpisowe do turnieju kosztuje mnie 50-100$ Nawet wacików sobie za to nie kupię"