Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 107
  1. #71
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    Tak, ale to co wyswietlane przez soft tez tylko uwzglednia 20 najlepszych z miesiaca

  2. #72
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    a sprawdz to tak:

    z softu: TLP 1.03-8.03= u mnie 1289,29
    z softu: TLB/This Month=u nmie 1357,68


    ten pierwszy wynik widnieje w rankingu i sie dokladnie zgadza;
    ale ja mam mniej niz 20 turkow rozegranych

  3. #73
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    Poczekam na odpowiedz Macka, bo ja mam wiecej niz 20 turnieji i przy historii musialbym sumowac 20 najlepszych wynikow.

    Sciagnalem historie 1-8.03 , wzialem 20 wynikow najlepszych i nadal znaczna roznica w wynikach.
    Ostatnio edytowane przez Wojtas ; 10-03-2009 o 08:52

  4. #74
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    135
    u mnei tak samo
    mnei nawet eni ma w rankingu a przed weekendem i aktualnie mam ponad 1600 pkt TLB cos tu jest moze po prostu nieaktualne i podali wyniki powiedzmy sprzed tygodnia a wiem ze mr.wojtas mial juz sporo ponad 2000 tys

  5. #75
    Panowie, przede wszystkim do rankingu TLB centralnego czy lokalnego liczy sie top20 turniejów punktowanych. Po wybraniu w sofcie żądania: Tournament Leader Points' (PL:'Punkty w Tabeli wyniki Turniejów (TLB)') otrzymujemy łączną liczbę punktów TLB ale nie z 20 najlepszych turków tylko ze wszystkich turniejów punktowanych w danym okresie. Do rankingu liczy się najlepszych 20.

    W tej chwili poprawiamy ranking tak żeby był zsynchronizowany czasowo z rankingiem tygodniowym centralnej TLB. Czyli aktualizacje będą obejmować pełne tygodnie miesiąca 1-7 Marzec (23:59 ET) 1-14 Marzec (23:59 ET) etc... Finalna aktualizacja będzie wkrótce na stronie (opatrzona jasno przedziałem czasowym, którego dotyczy) i powinna się pokrywać z tym co widzicie po wybraniu żądania 'Tournament LeaderBoard'/'Previous Week' (PL: Tabela Tournament LeaderBoard/Poprzedni Tydzień) w sofcie. Wojtas podaj proszę co widzisz po wybraniu w sofcie właśnie 'Tournament LeaderBoard'/'Previous Week', dzieki. Woy'u podaj prosze tez co tam widzisz

  6. #76
    Mały bug się wkradł Woyu już wiem dlaczego Cię nie ma w rankingu. Prawdopodobnie zamiast 20 top results wygenerowano top 10 i te tylko uwzgledniano. Dam znac jak bedzie poprawny ranking. Wowczas zweryfikujecie, czy wszystko jest ok. Przepraszam za zamieszanie.

  7. #77
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    No to czekamy, jak to top 10 to faktycznie sie zgadza

  8. #78
    Najświeższe wieści: aktualizacja poprawna będzie jutro, szybciej się nie da , proszę więc jeszcze o cierpliwość.

  9. #79
    Poprawiony ranking TLB dla graczy z Polski jest już dostępny (pierwszy tydzien 1-7 Marzec do 23:59 ET). Przepraszam, że tyle to trwało. Kolejna aktualizacja 15go marca.

  10. #80
    Puk puk, nie ma aktualizacji tlb.