Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Reszel
    Posty
    28
    Witam, szukam chętnych do gry live. Jesteśmy z reszla i jest nas 6-8 os. Daję rękę uciąć, że w Kętrzynie i Mrągowie są ludzie co grają na żywca.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    A ja sobie dam reke uciac ze nie ma

  3. #3
    oj Savas to był byś bez ręki Ja jestem z Kentaki - ale aktualnie w Olsztynie cały czas

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Reszel
    Posty
    28
    lukas, a czy znasz kogos kto gra lub chcialby grac?
    kilka osob widzialem jak grali freerolle na ps.
    Ostatnio edytowane przez kikpo ; 04-03-2009 o 18:06

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Kentucky czy kentaki?Bo to jest roznica

  6. #6
    w Kętrzynie raczej ciezko o graczy. No moze i pare osob chcialo zagrac Ale oni to rekreacyjnie

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kętrzyn
    Posty
    4
    Moze i cięzko o graczy - nie wiem. Ja nikogo nie znam a sam jestem z Kętrzyna i na codzien pogrywam na pokerstars. Dzisiaj zarejestrowalem na forum i...od razu mila niespodzianka mnie spotyka - ze cos w okolicy ktos chce organizowac. Zglaszam sie

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2
    Jestem z Kętrzyna i gram w Pokerstars'a (raczej amatorsko). Z chęcią umówiłbym się na jakiegoś "live" pokerka na - zresztą Richmond z Reszla od dawna mnie na to namawia
    Nick na pokerstars: Nottolv

  9. #9
    jak coś to ja się pisze na wakacje na jakis casch albo sit&go bo o turniej to raczej ciezko

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Reszel
    Posty
    28
    Milo chlopaki, ze sie pojawiliscie W reszlu nie ma weekendu, zebysmy nie pykneli jakiegos pokerka. Nie gramy wysoko, gdyz wiekszosc z nas nie ma stalego dochodu, i na potrzeby wiekszej frekwencji gramy przewaznie: cash - 5/10 gr., turki - 5 zl., od swieta gramy eventy z wyzszym wpisowym. Osob grajacych w reszlu jest ponad 10, choc przewaznie spotykamy sie w 6-7. Jak na ok. 5 tys. miasteczko to fajna liczba. Mysle, ze w ketrzynie znajdzie sie wiecej osob, na co wskazuje frekwencja na PSowskich freerollach (srednio 5 os). Podejzewam, ze sporo ludzi gra na innych pokerroomach lub nawet na WP. PMus i Wothan, zapraszam nawet dzisiaj, w razie potrzeby zalatwimy jakis transport Lukas, sng czy turniej (live), to praktycznie to samo przy malej frekwencji. Przeciez nie odeslemy jedenastej osoby do domu mowiac mu, ze to jest sng 10 os. . Szukajcie chetnych wsrod znajomych i ich znajomych
    Moje gg: 7513434 (niewidoczny)
    Ostatnio edytowane przez kikpo ; 06-06-2009 o 11:24