Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    co sadzicie o tym rozdaniu? sam je skomentuje jak bede mial chwile czasu
    Pham staty 23/20
    HojoMofo 27/23

    Full Tilt Poker Game #10916089679: $750,000 Guarantee (80013013), Table 342 - 600/1200 Ante 150 - No Limit Hold'em - 22:10:30 ET - 2009/03/01
    Seat 1: titantom32 (67,747)
    Seat 2: fabiocola (30,335)
    Seat 3: RunningAces20 (37,505)
    Seat 5: David Pham (44,008)
    Seat 6: COWBOYS DEEP (14,053)
    Seat 7: marques07 (48,680)
    Seat 8: HojoMofo (53,599)
    Seat 9: Crazy_Francis (7,098)
    titantom32 antes 150
    fabiocola antes 150
    RunningAces20 antes 150
    David Pham antes 150
    COWBOYS DEEP antes 150
    marques07 antes 150
    HojoMofo antes 150
    Crazy_Francis antes 150
    David Pham posts the big blind of 1,200
    The button is in seat #3
    *** HOLE CARDS ***
    COWBOYS DEEP folds
    marques07 has 15 seconds left to act
    marques07 folds
    HojoMofo raises to 3,000
    Crazy_Francis folds
    titantom32 folds
    fabiocola has 15 seconds left to act
    fabiocola folds
    RunningAces20 folds
    David Pham calls 1,800
    *** FLOP *** [ ]
    David Pham has 15 seconds left to act
    David Pham bets 3,600
    HojoMofo calls 3,600
    *** TURN *** [ ] []
    RonArtest10 sits down
    RonArtest10 adds 33,351
    David Pham has 15 seconds left to act
    David Pham bets 7,200
    HojoMofo has 15 seconds left to act
    COWBOYS DEEP: Are there really 9 other Ron Artests?
    HojoMofo raises to 18,000
    David Pham has 15 seconds left to act
    David Pham has requested TIME
    David Pham calls 10,800
    *** RIVER *** [ ] []
    David Pham has 15 seconds left to act
    David Pham has requested TIME
    COWBOYS DEEP: i think mofo is in trouble
    COWBOYS DEEP has been disconnected
    David Pham checks
    HojoMofo has 15 seconds left to act
    HojoMofo bets 28,849, and is all in
    David Pham has 15 seconds left to act
    David Pham has requested TIME
    COWBOYS DEEP has reconnected
    David Pham calls 19,258, and is all in
    Uncalled bet of 9,591 returned to HojoMofo
    *** SHOW DOWN ***
    HojoMofo shows [ ] a pair of Sixes
    David Pham shows [ ] two pair, Jacks and Sixes
    David Pham wins the pot (88,916) with two pair, Jacks and Sixes
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 02-03-2009 o 03:21

  2. #2
    ok, opisze reke ze swojego punktu widzenia. HojoMofo dawal na stole duzo akcji grajac dosyc loose - mial swingi rzedu kilku average stackow w 10 minut. Pham podbijal praktycznie kazda reke z pozycji, reraisujac z bardzo duzym zakresem kart rownie duzo callujac.

    Raise HojoMofo nie znaczyl praktycznie nic, a call Phama jeszcze mniej, bo za 1800 callowal tam any two.
    Na flopie zalozylem jeszcze przed akcja, ze czego by obaj nie mieli, pojdzie bet od Phama i float od HojoMofo, bo oni dawali sporo takiej akcji - nawet po flopie wciaz mieli any two jak dla mnie, chociaz o HojoMofo zakladalem, ze jednak nie powinien miec totalnego smiecia skoro bil z tak wczesnej pozycji. Turn to ciekawa czesc tego rozdania. Pham nie odpuszcza, a HojoMofo reraisuje. W tym momencie sadzilem, ze to HojoMofo jest z przodu szczegolnie, ze Pham zaczal sie dlugo zastanawiac. Nagle dal call co mnie strasznie zdziwilo, bo obaj mieli po 250% average, a taki call powodowal, ze juz pol stacka Phama bylo w puli. Sadzilem ze jakby cos mial to dalby reraise, wiec spodziewalem sie, ze Pham bedzie mial marginal hand.

    co sie jednak stalo po callu. zanim poszla jakakolwiek akcja, zastanowilem sie co moze sie stac. Pham najprawdopodobniej poczeka, bo wygladalo na to, ze ma jakas srednia reke, z ktora chcial dojsc do showdownu (to bylo bledne rozumowanie, bo watpie zeby dorzucil az tyle na turnie majac np 77 i majac nadzieje na darmowy showdown na river. z reka w stylu 77 to byla raczej decyzja "jestem z tylu i fold" albo "jestem z przodu i shove" - o FD nie pomyslalem, a pasowalo idealnie). AI Phama znaczylby dla mnie ewidentnego monstera, z ktorym wciagal HohoMofo i po riverze nie chcial mu dac uciec.

    Co jednak zalozylem o HojoMofo. Powiedzialem nawet bratu, ze jesli mialbym na miejscu Phama cokolwiek a HojoMofo podbije to dla mnie bedzie ewidentny call. Postawmy sie w sytuacji HojoMofo. Pham co by nie bylo, sprawdzil podbicie z wczesnej pozycji PF, podbil flop, podbil turn i sprawdzil reraise inwestujac polowe stacka. Z jakimi rekami zagralibysmy bet na river? ja osobiscie zrobilbym to nie majac nic (bo to jedyna szansa na wygranie), albo majac A6 czy full housa. Nawet z Asami, jesli jeden z najlepszych graczy turniejowych swiata, na sparowanym stole wrzucilby mi pol stacka do puli, nie czulbym sie pewnie i poczekal za nim. A ze HojoMofo mial image maniaka, to uznalem, ze podbicie czesciej bedzie oznaczac blef niz value bet z full housem.

    Co Wy sadzicie o tym rozdaniu?
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 02-03-2009 o 13:46

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    HojoMofo postanowil za wszelka cene, ze zagra rozdanie, ktorym bedzie potem chwalil sie na forach pokerowych, jak to wyblefowal Phama, i mu sie niestety nie udalo

    Zauwazylem w ogole tendencje w pokerze online, ze ludzie, jak tylko pojawi sie pro na stole, zaczynaja sie popisywac pseudo-zagraniami, dzieki czemu pro w krotkim czasie sie nabudowuje, grajac jedynie turniejowe ABC...

    Postawic sie trzeba umiec. Jak nie umiesz, siedz cicho i czekaj na dobra karte. Nie twierdze, ze blef nieciekawy, ale IMO lekka przesada.

  4. #4
    no blef na turn ciekawy, gdyby nie spadl pik, to napewno by sie powiodl. na river nie dalo sie tego z Phamem wygrac, bo czekajac by przegral, a i blef mial male szanse powodzenia

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Tak naprawde nie umiem powiedziec, jaka reke chcial reprezentowac HojoMofo - asy? krole? Nie wiem z jaka inna reka moglby tak zagrac. A Pham zagral ta reke bardzo odwaznie, choc pewnie by zrzucil, jakby dostal porzadny reraise na turnie, a nie taki do 18k. Ale callujac turna musial juz zalozyc, ze jesli spadnie T albo J to i tak robi calla ewentualnego all ina, stawiajac przeciwnika na pure blefa.