Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Witam,

    Mam pytanie do Pokerzystów z Warszawy - gdzie powinien się udać zupełnie początkujący gracz live? Dodam, że chodzi mi o grę w kasynie.

    Jakie miejsce polecacie? Na początek interesowałyby mnie stawki micro.

    Na co powinienem zwrócić uwagę grając w kasynie? Czy ktoś miał jakieś niemiłe doświadczenia związane z grą w takich miejscach?

    Chciałbym przejść z gry on-line na live - jeśli ktoś ma doświadczenia z taką zmianą to proszę o wskazówki, porady.

    Dziękuję za pomoc!

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    wybierz się do hyatt'u. Ostanio dośc często chodzi stolik 1/2. Możesz przyjśc jak jest turniej Ligi Live za 110 bo wtedy gra jest bardziej miękka, bo zazwyczaj na 1/2 chodzą takie pule, że trzeba miec roll'a przynajmniej jak na 5/5

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    129
    Podczas turniejów Strefy Live PokerStars odbywać się będą również boczne rozgrywki - gry cash oraz turnieje Sit&Go z niewielkim wpisowym. Od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:30 - 19:00 początkujący gracze będą mieli również możliwość skorzystać ze Szkoły Pokera, podczas której dowiedzą się jakie są zasady Texas Holdem.


    Możesz przyjść o 18:30 i krupier Ci wszystko wyjaśni.
    Pozdrawiam.

  4. #4
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi - przechodząc z on-line na live czuję się jak całkowity fish

    Czego można się nauczyć na Szkole Pokera? Są tam tłumaczone podstawowe zasady czy może podają jakieś wskazówki odnośnie gry live?

    Mam jeszcze parę pytań odnośnie Warszawskiej Ligii Pokera w Barze Alternatywnym:
    Na ile to jest "oficjalna" liga? Rozumiem, że Bar nie jest kasynem - nie powinien zatem organizować tego typu imprez. Może to bezpodstawne obawy, ale jak są rozwiązywane kwestie prawne? Nie ma takich przypadków, że przychodzi paru smutnych gości i się pyta co panowie tu robią?
    Niższe stawki i luźniejsza atmosfera są zachęcające - jeśli mówisz, że można spokojnie tam grać to na pewno wpadnę

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cóż, liga jak liga. A smutnych gości jeszcze nie widziałem. Mają chyba lepsze rzeczy do roboty.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    "Nie ma takich przypadków, że przychodzi paru smutnych gości i się pyta co panowie tu robią?"

    - spokojnie - straz miejska czuwa w tym samym budynku.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Wpadaj na lige wytlumaczymy Ci wszysko od A do 300...
    Generalnie chyba najlatwiej ogarnac GRE LIVE wlasnie na lidze..
    Najbardzej przystepni jestesmy dla poczatkujacych graczy...
    Zapraszam...
    Ostatnio edytowane przez clipper1 ; 01-03-2009 o 23:50

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Tak, liga rozgrywana jest w systemie kwartalnym. Po każdym kwartale jest masters.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    28
    No to może ja się wypowiem, co by nie było hehe

    Jeszcze dwa tygodnie temu byłem totalnie zielony tak jak Ty w grze live, napisałem również posta podobnego do Twojego, i miałem te same odpowiedzi które Ty otrzymałeś.

    Na pierwszy rzut poszedłem do Baru Alternatywnego i powiem Tobie, że jestem bardzo bardzo zadowolony. Przede wszystkim super atmosfera, gra na pełnym luzie..

    Jutro mamy ligę, wpadaj i zobaczysz jak to wszystko wygląda - ja za pierwszym razem szedłem z zamiarem tylko przypatrzenia się, co i jak - ale "nie wytrzymałem, złamałem się" (jak to napisał clipper ) no i zagrałem. Nic nie ryzykujesz poza dobrą zabawą i nową praktyką.

    Pzdr
    Iktor

  10. #10
    Jutro to raczej nie dam rady, ale za tydzień postaram się pojawić

    Przez dłuższy czas miałem pewne opory przed grą live - za dużo się naczytałem o tym, że ktoś wyszedł z kasyna i musiał oddać całą wygraną w drodze do domu Zresztą taką sytuację miał jeden z moich znajomych wracając z hyatt...

    Czytając posty o WLP nie znalazłem takich informacji, a wszyscy jednogłośnie potwierdzali, że atmosfera jest bardzo ok

    Zatem chyba pora przezwyciężyć obawy i samemu zweryfikować jak to jest naprawdę