Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Witam

    Mam taki problem. Chciałbym jakoś przerzucic calego rolla z MB na netellera. Jak można to sprytnie zrobić omijając polskie konto bankowe?

    Można wpłacic z MB na jakiś room powiedzmy 1000e, potem wplacic na ten sam room uzywajac netellera 20e, a nastepnie wyplacic 1020e juz na netellera?

    Wiecie może czy roomy na takie cos zezwalają?

    Z góry dzieki za pomoc
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 27-02-2009 o 18:51

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Witam

    Mam taki problem. Chciałbym jakoś przerzucic calego rolla z MB na netellera. Jak można to sprytnie zrobić omijając polskie konto bankowe?

    Można wpłacic z MB na jakiś room powiedzmy 1000e, potem wplacic na ten sam room uzywajac netellera 20e, a nastepnie wyplacic 1020e juz na netellera?

    Wiecie może czy roomy na takie cos zezwalają?

    Z góry dzieki za pomoc

    Nie, traktują to jako pranie brudnych pieniędzy. Kolega miał taką sytuację, ale nie chodziło o cały roll, ale bodajże to było w Betfriends, gdzie kazali mu ugrać xxxx punktów, wiem, że taka prowizja miała wynieść ~80E, napisał im, żeby sobie zabrali równowartość rake jakiego chcieli (czyli ~80E) i wtedy mógł spokojnie wypłacić. A druga sytuacja trochę inna, chodziło o zakłady bukmacherskie, firma gamebookers, kolega tam wpłacił xxxx i chciał od razu wypłacić, ale na pl bank, to dostał informację, że jako, iż ma tam złoty/platynowy status (nvrm) to ten jeden raz mogą przymknąć na to oko. w 99% przypadkach będziesz musiał obrócić depozyt.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Napisałem do suuportu PS, że chociaż wszystkie wpłaty robiłem z MB, to wypłacić chaiłbym na Netka. Odpisali, że załatwione

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Zajebiscie, to i u mnie pewnie nie beda robic problemów

    dzieki