Zobacz wyniki ankiety: kiedy powinien odbyc sie najblizszy turniej?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 28 sierpnia

    0 0%
  • 29 sierpnia

    6 60.00%
  • 4 września

    2 20.00%
  • 5 września

    2 20.00%
  • inna data

    0 0%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    kurcze mail mariana brzmi lekko dramatycznie...
    ja bym jednak byl za rozegraniem tego turnieju tak jak bylo ustalone czyli 29 sierpnia w rezerwowym miejscu czyli w katowicach
    jeszcze dzis sting ma dac znac czy on zalatwil lokal w krakowie
    jesli nie rozegrajmy turniej w katowicach
    oczywiscie gdyby mariana mialo zabraknac w co szczerze watpie gotowosc do organizacji zglaszam w 100% na pewno reszta graczy ze srod mnie poprze
    takze zapraszam mimo wszystko na ta niedziele
    poprosze mariana zeby info na stronce swej umiescil
    gdyby sie do jutra nie odezwal przekrece do niego
    ps
    warto by bylo juz dzis rozwiazac sprawe gramy czy nie a jesli tak to czy w zalatwionym przez stinga lokalu w krk czy w stalym miejscu rozgrywek srodowych czyli morgansie katowice

    czekam na opinie

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!

    Moim zdaniem nie ma sensu i potrzeby trzymać się kurczowo daty 29 sierpnia. Zwłaszcza, iż od ostatniego turnieju większość osób z Marianem włącznie, twierdziła i chyba nadal twierdzi, iż najodpowiedniejszym miejscem na rozegranie dwudziestego turnieju jest Kraków. Inna sprawa iż pojawiły się głosy, zapewne słuszne, iż XX jubileuszowy turniej powinna cechować spora frekwencja. Turnieje organizowane przez Mariana, były i są, jeśli można to tak określić afirmowane przez jego stronę www.poker.w.pl. Dlatego też uważam, iż oficjalne ogłoszenie o turnieju, powinno pojawić się na stronie trochę wcześniej, niż na tydzień przed jego terminem, jeśli zależy nam na większej niż zwykle frekwencjii.
    Natomiast jeśli nie udałoby się znaleĽć lokalu w Krakowie w najbliższym czasie, można by turniej rozegrać w innym miejscu np. w Katowicach lub na Pomorzu. Zapewne gracze z Górnego Śląska są w stanie załatwić lokal, w którym toczą swoje pokerowe potyczki, niemalże w każdej chwili. Z kolei jeśli chodzi o Pomorze, to Blacha wspominał coś o drugiej połowie września, czyli o terminie nie tak znowu odległym.

    Pozdrawiam

    MICHAŁ

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam, czyli generalnie możemy założyć, że koniec sierpnia jest nieaktualny. Może w takim razie pierwsza niedziela września w Krakowie/Katowicach?

    pzdr

    Warsaw

    PS. Może poczekajmy aż Marian znowu będzie dostępny/czy wróci skądś tam...

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    elo
    kurde mariana na chacie zastac nie mozna a czas goni
    my organizujemy w takim razie turniej w morganie 29sierpnia o 12.00
    nie musi on nazywac sie 20turniejem jesli komus to nie odpowiada
    po prostu robimy turniej texas holdem no limit 50zl wjazd
    niech sie nazywa np "I otwarte mistrzostwa Śląska w TeXas NoLimit Hold'em"
    mysle ze frekwencja nie zawiedzie i rzesza stalych pokerzystow przekroczy progi pubu morgans i zbierze sie nas gromadka żądnych wrażeń rugaczy...
    a propo
    kolejne spotkanie na pewno odbedzie sie w krakowie gdyz czas okolo miesiaca od dzis powinien w zupelnosci wystarczyc marianowi lub ktoremus z nas na znalezienie odpowiedniego lokum
    mapka dojazdu do morgansa jest na stronce mariana www.poker.w.pl
    takze prosze o zgloszenia do mnie
    gg 5967754
    mail atomhed@wp.pl lub l.hedzielska@tomaplus.com.pl
    kom 693111088
    oczywiscie mozecie zglaszac sie tez do mariana chyba ni ebedzie mial nic przeciwko
    info na jego stronce ukaze sie jak sie w koncu uda z nim skontaktowac

    ps
    niech co ktorzy zas niemysla ze probujemy cos odebrac marianowi z wladzy dyrektorskiej; na pewno sie ucieszy ze ubedzie mu obowiazkow
    najwazniejsze coby pograc bo jak zas bedziemy odwlekac to za chwile beda max 2 turnieje rocznie a w koncu trza wypic tego duzego browara o ktorym kirek wspominal
    czasu nie jest za malo to w koncu 8 dni
    oczywiscie w przyszlym tygodniu sprobujemy zaklepac knajpuche w krakowie coby na przyszlosc nie wynikaly takie problemy jak teraz
    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam, osobiście nie mam nic przeciwko turniejowi wg planu Palo. Zresztą turnieje MArianowe koniec końcem nie muszą być jedynymi w naszym gronie i na pewno Marian też nie miał by nic przeciwko.

    Jest tylko jedna sprawa - organizacja. Trzeba pamiętać, że to nie tylko lokal, ale także odpowiednia ilość żetonów, wysokość i czas zmiany blindów i ante, przesadzanie zawodników w zależności od ich ilości, dokupywanie żetonów przy rebuyach i wiele innych spraw. Jeżeli Mariana miałoby nie być (bo nie wiem w końcu jak to będzie), to musi zostać wyznaczona inna osoba to organizacji tego wszystkiego, tak jak i wszystkie reguły też muszą być wcześniej ogłoszone i jasne. Dobrze by było także znać orientacyjną ilość osób, które przyjadą. W związku z tym, że zostało kilka dni, nie wiem, czy ktoś jest w stanie to wszystko przygotować, chociaż tak jak mówię, nie mam nic przeciwko i chętnie się pojawię. Ale może głębiej się zastanowić i nie robić nic na chybcika na razie? Hmm, pod rozwagę...

    Pozdr

    Warsaw

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    W sumie to dobrze ze pojawila sie taka inicjatywa, mam nadzieje tylko ze nie odbije sie to na frekwencji w krakowskim turnieju,ale tak czy inaczej lepiej jak jest wiecej ...

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Jestem nowym graczem i mam nadzieje dołaczyć do waszego grona
    Dlatego na XX turnieju chętnie się zjawię :wink: Data turnieju jest mi w sumie obojętna - byle by było duuużo osób bo jak wiadomo co za tym idzie więcej hajsu do wygrania

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    Piszcie piszcie jak to będzie z tym turniejem bo jak narazie to nic nie wiadomo a czasu coraz mnie do 29.08. :?

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nadal nic od mariana nie slychac...
    jednak mysle ze nie bedzie mial nic przeciwko a jakby mial to...
    pewnie zetonow i sukna uzyczy
    co do ilosci osob zalezna jest jak zwykle od zgloszen
    byle nie byla niska ale raczej miejscowych jest sporo wiec o to raczej glowa nie boli
    co do blindow rozpoczniemy raczej struktura mariana
    przed rozpoczeciem oczywiscie metoda demokracji ustalimy rozlozenie puli nagrod
    bedzie to wszytsko zalezne od ilosci graczy
    nie chcialbym zbytnio aby powtorzyla sie historia z w-wy i turniej trwal zbyt dlugo
    katowice nie sa miastem gdzie wszyscy maja blisko
    powrot do domu i pracy powinien odbyc sie w normalnej godzinie
    turniej odbedzie sie na 100%
    czekam tylko na mariana aby umiescil u siebie info
    o wstepnej ilosci graczy oczywiscie bede powiadamial na forum
    dlatego prosba
    zglaszajcie sie jak najwczesniej do mnie zeby +- ilosc graczy byla znana powiedzmy do piatku
    wtedy caloksztalt bedzie bardziej widoczny
    pzdr

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam

    Mam parę pytań upewniających się

    Z tego zo wiem, Marian gdzieś wyjechał i nie będzie go kilka dni - czy jeżeli go nie będzie, to też starczy żetonów i kiedy będzie to wiadomo? Czy jak nie będzie mógł przyjechać, ktoś pojedzie do niego do Krakowa po żetony i sukno?

    Myślę, że dobrze by było ustalić startową ilość żetonów - z doświadczenia wynika, że powinno to być ok. 250. I oczywiśćie z góry ustalone blindy, a także! rozkład nagród (w razie czego Marian ma rozpiskę).

    A co do trwania turnieju, to trudno przecież przewidzieć ile potrwa i trudno na to coś poradzić. Jeżeli założyć, że będzie ok 18 graczy to po prostu dwa stoliki po 9 i granie, aż zostanie 9 na dwóch stołach. To nawet mimo rebuyów nie powinno trwać bardzo długo. Może natomiast warto zacząć jakoś najpóĽniej o 11...

    Kto będzie decydował o przesiadaniu zawodników itp? Palo będzie robił za organizatora?

    Wszystko powyższe ma tylko na celu pomoc, a nie torpedowanie turnieju...

    pzdr

    Warsaw