Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Witam!

    Przygotowaliśmy zupełnie nową ligę pokerową dla wszystkich studentów i absolwentów uczelni wyższych w Polsce!

    Liga Studencka to przede wszystkim trzy darmowe turnieje w tygodniu - poniedziałek, środa i piątek. Pula nagród każdego turnieju to 100 EUR.

    W turniejach gracze zdobywają punkty rankingowe do rankingu indywidualnego oraz rankingu uczelni. Co miesiąc nagradzamy najlepszych 50 graczy i 3 najlepsze uczelnie. Po czterech miesiącach odbędzie się wielki finał.

    Pula nagród pierwszej edycji naszej ligi to 100,000 PLN.

    Tu znajdziecie szczegóły na temat ligi.

    Co prawda jest to oferta skierowana głównie do mas to ciekaw jestem co myślą o niej doświadczeni pokerzyści?

    A może niektórzy z was zdecydują się na uczestnictwo żeby wspomóc kolegów ze swoich uczelni .

    Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do udziału!

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    Moim zdaniem bez sensu jest to , że w "lidze studenckiej " mogą brać udział też absolwenci . Co to za liga studencka w której de facto moga grac goscie w wieku 50 lat ?

    Rozumiem , ze wam sie to musi oplacac i chodzi wam o sciagniecie jak najwiekszej ilosci ludzi do paradise , ale bez przesady , w ten sposob gdzies ulatuje duch tej ligi .

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów/Kraków
    Posty
    16
    a kiedy nagrody za ranking miesięczny (marzec) zostaną wypłacone? jakoś nie zauważyłem żadnej wpłaty w historii konta, mimo, że regulamin mówi o wypłacaniu 1-go dnia kolejnego miesiąca...

  4. #4
    Pieniądze zostały wypłacone 3 kwietnia - ze względu na update softu historia turniejów nie była od razu dostępna i nie mieliśmy ostatecznego rankingu.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów/Kraków
    Posty
    16
    ok, dzięki, w takim razie wychodzi na to że po prostu wypadłem z nagradzanych miejsc... chociaż byłem przekonany że na parę euro się załapię. Szkoda, że nie można sprawdzić wyników za ostatni miesiąc, nie tylko top10.

    pozdrawiam.

  6. #6
    Liga Studencka powraca - tu znajdziecie szczegóły.

  7. #7