Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    Aston, a jeszcze lepiej byloby, gdyby dwoch "trolli" zrobilo rewolucje w pokerze i jeden zaplacil drugiemu 34 000 $ za zasady nowego pokera. Stanko co o tym sadzisz ?
    To wątek o psie dla Stanko! Masz już jeden o swojej gierce, nikt się nim nie interesuje i trudno (czyt. na szczęście)! Czy twoja gra jest o psach? Nie! Czy zapłatą ma być 34000 psów? Nie! Czy jesteś psem? Nie!

    Nie możesz zaszyć się na następne 1,5 roku i wymyślać kolejnych gier?

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    To wątek o psie dla Stanko! Masz już jeden o swojej gierce, nikt się nim nie interesuje i trudno (czyt. na szczęście)!
    jak widac, tonacy brzytwy sie chwyta jak latwo zauwazyc, watek ma tytul "Pies dla pokerzysty", a nie "Pies dla mnie" wiec wiadomo, ze bedzie to watek o psach w ogole ... a moj post to byla odpowiedz na post Astona, ktory wlasnie chcial zrobic ze mnie czworonoga .... a co do watku o mojej gierce to nie wiem, czy miales na mysli watek o "SoF" czy ten zalozony przez Dakote, tak czy inaczej - pierwszy byl przebojem i cieszyl sie ogromnym zainteresowaniem, a drugi niedlugo bedzie mial 8k wejsc, a poza tym jak widac sam tez sie nim interesujesz ... ja mysle, ze ty mnie tak gilasz, bo po pierwsze chcesz zebym sie uniosl i dostal bana albo nie mozesz najzwyczajniej uwierzyc, ze kazda z moich odpowiedzi na twoje krytyczne posty o mnie zawsze jest w miare wywazona i sensowna

    sorry za off topic, ale MMP ewidentnie mnie prowokuje, wrocmy do czworonogow
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 26-02-2009 o 17:04

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    NIkt nie miał do czynienia z dogiem argentyńskim? To mój cichy faworyt. Wygląda na przyjacielskiego, poza tym mógłby pilnować żeby różni listonosze, ulotkowicze czy świadkowie jehowy nie dzwonili do drzwi kiedy grinduję.

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    a czy to przypadkiem nie jest tak, ze chcesz miec tego psa po to, zeby mial kto dotrzymywac towarzystwa twojej zonie, kiedy ty grindujesz jak sam mowisz nawet po 30 godzin bez przerwy ?

    ten jest niezly

    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 26-02-2009 o 21:21

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Ja tu widze dwa reczniki, jeden na drugim? Gdzie jest pies?

  6. #36
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Nie widzisz ? lol
    Spod tego bialego recznika wyglada, nos mu widac
    Hmmm, albo to glowa zlowia, wiec faktycznie moze tu psa nie byc
    Ostatnio edytowane przez Joker86 ; 27-02-2009 o 02:00

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    A co myślicie o nowofunlandzie? Trochę po amerykańsku

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Seter irlandzki - najbardziej zajebista rasa z jaką się spotkałem. Mój brat posiadał takowego o wdzięcznym imieniu Hazard . Psy te są cięzkie do ułożenia i za młodu bardzo niegrzeczne ale z wiekiem nabierają pokory. Pamiętam jak szliśmy Marszałkowską i ten nieborak nagle wyrwał się i zaczął hasać między hamującymi z piskiem opon samochodami.... lol. Kolejny pokaz możliwości dawał gdy biegałem z nim nad Wisłą. Setery są wyczulone na ptactwo wodne i jak usłyszą coś w rzecznych haszczach to koniec... . Brat musiał sprzedać go po jakimś czasie bo zaczął wyjeżdzać służbowo. Przyjechała miła rodzinka z Lublina, która chciała go zwrócić już po tygodniu nie domagając się zwrotu kasy - chyba dał im ładny koncercik.

    Plik:Seter irlandzki profil 5o899.jpg - Wikipedia, wolna encyklopedia

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez AArtino Zobacz posta
    Brat musiał sprzedać go po jakimś czasie bo zaczął wyjeżdzać służbowo.
    to musi byc madra rasa, skoro pies zaczal wyjezdzac sluzbowo

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    No ale faktycznie niesforna
    btw. jak dla mnie owczarki niemieckie rulezz - słuchają, uwielbiają się bawić, a za rodziną pójdą w ogień. Zawsze mi towarzyszy jak w nocy u rodziców sesje jakąś gram - cały czas chce przebywać w towarzystwie..
    No i najładniejsze - zwłaszcza długowłose