Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Fajnie jeszcze jakby nie bylo satelit do tego turnieju.
    Dokladnie-jesli jest turniej dla SN i SNE, to glupota jest dopuszczanie do niego ludzi z nizszych poziomow. Sam jeszcze nie doczekalem sie SN i nie doczekam pewnie gdzies do konca kwietnia, ale ta opinia jest jak najbardziej zrozumiala.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Wpisowe ktore dostaje za free SN zwiekszy sie z 25$ na 35$.. wystarczy ze PS doda kilka satelitek i bedzie dokladnie to samo.
    A pod koniec roku w tym turku bedzie gralo spokojnie 4k ludu.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Fajnie jeszcze jakby nie bylo satelit do tego turnieju.
    +1000

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe czyli gownine poziomy silver-platinium ktore nic praktycznie nie daja bedzie jeszce latwiej zdobyc

    A SN i SNE dostala tylko wiecej czasu, a przy robieniu milestonow akurat te kilkanascie tysiecy vpp akurat robia duza roznice komukolwiek

    A ze zwiekszyla sie pula freerolla to tez mi zwisa bo to defacto tak jak napisal Miga$ pare dolcow wiecej co przyklaconym raku nie znaczy nic

    Ogolnie lipa dla kogos kto gra duzo,

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    LOL

    Ogólnie oferta PS jest wg wielu do dupy.

    Jak wprowadzili promocję VPP ring to było narzekanie.

    Jak ją zmienili i jest mniejsza pula to wtedy były głosy że ta pierwsza była OK a teraz jest dupy.

    Teraz pozmieniali parę rzeczy na lepsze i dalej jest do dupy.

    Ja rozumiem że te promocje nie są super ale czy takie narzekanie na wszystko to nie jest przesada??

    Np. taki Sebkrol - jeden z najbardziej narzekających na PS na tym forum. A o ile dobrze pamiętam to kiedyś grałeś gdzie indziej, przeszedłeś na PS i mimo ich złej oferty i fatalnych zmian dalej tam siedzisz... Można wiedzieć DLACZEGO?

  6. #16
    Było niedawno coś pisane o wprowadzeniu ułamkowych punktów, odwleczone w czasie czy odwołane?

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    BO GRA TU DUZO OSOB I MAJA DOBRY SOFT !!!!!!!!!!!!!!!!

    a ich program VIP jest dla mnie podwojnie zly bo gram w omahe SH a nie limit holdema ktory najwieksze korzysci ma z tego programu


    I wez sie zastanow co mowisz nikt nigdy nie pisal ze wczesniejsze VPP ring bylo ok bylo lepsze od tego co potem zrobili a ze cos jest lepsze od slabego nie znaczy ze jest ok/dobre

    Co jak co ja mysle ze malo narzekam ale chyba moge wyrazic swoje zdanie pozatym nie tyle narzekam co stwierdzam fakt ze to zmiany kosmetyczne nic prawie nie zmieniajace (swlaszcza dla graczy SN+)


    Edit wlasnie ulamkowe punkty albo jakis poziom pomiedzy SN a SNE to byly by jakies konkretniejsze zmiany

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Adam może jeszcze trochę wazelinki ??

    A ja się pytam gdzie obiecana liga ??

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wyluzuj dakota pracuja nad nowa ulepszona wersja ligi pewnie ulepszana bedzie strefa live i zostanie zamieniona na online

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    a grac w niej beda mogli tylko goscie posiadajacy ip z wa-wy lol

    swoja droga to stefa live powstała w 2 dni a liga nie moze sie urodzic od poł roku...