Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Z tego zestawienia co podales bez zastanowienia bralbym E51 - solidny telefon. Na drugim miejscu zdecydowanie K850i. Nie sugeruj sie tym co pisza nt pojemnosci baterii, zazwyczaj sa to pomiary uzyskane laboratoryjnie i nijak sie maja do rzeczywistosci. Poszukaj na forach moze ktos pisze z zycia ile trzyma. Moj kolega ma E51 i trzyma mu standardowo 3-4 dni sredniego uzywania.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Od kilku miesięcy używam E51 i wytrzymuje ok. 5-6 dni bez ładowania w przypadku dość rzadkich rozmów, a ok. 2 dni gdy gadam tak ca. 5 godzin dziennie. Tak więc 10 godzin gadania wytrzymuje bez problemu. Rozładowanie baterii przy słuchaniu MP3 jest niemal niezauważalne. Sam nie wiem ile musiałbym słuchać. Chyba ze 20-30 godzin albo i lepiej.
    Bardzo dobry, sprawny telefon. Szczerze polecam.

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    To dziwne, bo na mgsm.pl podają że E51 wytrzymuje 4.4h gadania a czuwać może nawet 13dni.

    Swoja drogą 5h gadania przez telefon dziennie? Dżizas. Ja to dwa miesiące potrzebuję aby zrobić taki wynik.

    jdx

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ja 5 miesiecy

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    No prosze Was, ja to mam 1h dziennie prywatnych rozmow dziennie Tak to jest jak ma sie darmowe polaczenia do swojej 2 polowki...

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja to sobie nie wyobrażam o czym można gadać przez telefon 1h dziennie, a w szczególności ze swoją połówką z która człowiek widzi się praktycznie codziennie. Aha, czat podczas gry w pokera też mam prawie zawsze wyłączony.

    jdx

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Ja mam taka prace ze bardzo duzo podrozuje wiec nie widze sie codziennie. Czesto mnie nie ma w domu po kilka dni, ale nawet jak jestem to jakos duzo gadam Dlatego mam jakis abonament ze mam do swojej lubej darmowe polaczenia i dodatkowo duzo jakis minut, ze moge peplac do woli

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    A cóż to za problem przegadać 5h w ciągu doby? Wystarczy mała krajowa podróż służbowa. 1h to gadki z "połówką", a z pozostałych 4h - 2h to zawracanie d*** przez współpracowników, a 2 kolejne to firmy partnerskie i klienci. Zalety pracy w korporacji
    Miewałem lepsze wyniki niż takie 5h...

    BTW: w poniedziałek dostaję nowy telefon. I nie będzie to już Nokia.