Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Dorzuce swoje 3 grosze. Przeszedlem juz chyba wszystkie marki Ericsson-a, Sony-Ericssona, Motorolke, Simensa, Samsunga i jak do tej pory jedyna marka na ktorej sie nie zawiodlem to Nokia. Mialem kilka roznych modeli, obecnie mam E65 i nie narzekam, jedyne czego mi brakuje to radio (na rower) i GPS (mam zewnetrzny). Wyszedl juz nastepca tego telefonu E66, ktory ma wszystkie brakujace E65 elementy. Tylko jesli nie miales stycznosci z Symbianem to najpierw sie nim pobaw bo nie wszystkim podchodzi. Nowa bateria trzyma okolo 2-3 dni - tylko ja rozmawiam po ok. 0.5-1h dziennie. Jesli bede wymienial tel to tylko na Nokie, zastanawialbym sie jeszcze nad Omnia.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    Nokia E51

    Używam od roku i jestem bardzo zadowolony. Spełnia wszystkie Twoje kryteria łącznie z niska ceną . Funkcjonalny, solidnie wykonany telefon. Polecam

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Ja osobiście już od miesiąca używam E66 jestem bardzo zadowolony tym bardziej że symbian jest szybszy od mojego poprzedniego telefonu E50 wszystko co wymieniłeś ma, ale jest rozsuwany jeżeli nie chcesz rozsuwanej to polecam E51 braciszek ma soft jak na E66 i także jest zadowolony.
    Pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Również uzywam e66 jedynei co bym w niej zmienił to baterie....

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    A ja z kolei dołączę się do osób chwalących SE k800i - bardzo solidny telefon, choć brakuje HSDPA - a co do krytyków SE, to musicie wiedzieć, że w ciągu ostatniego roku, dwóch, ich jakość zdecydowanie się poprawiła. Sytuacje z odpadającymi joystickami, niespasowanymi plastikami itp. to już zamierzchła przeszłość. Kupując telefon jakieś pół roku temu wahałem się między E51 a K800i i jednak wybrałem SE.

    pozdro,
    wooysiah

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Używam Samsunga D900i. Zadnych wodotrysków, ale nie mam mu nic do zarzucenia.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Samsungi są wadliwe, zwłaszcza te z rozsuwaną klawiaturą. Dwa razy mi już taśma poszła. Natomiast K800i to było cacko. Szkoda, że mi ukradli. Gdybym teraz miał kupować telefon byłby to SE K850i.

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    anoxic, nie można w ten sposób generalizować. ja już mam kolejnego samsunga z rozsuwaną klapką i przez 4 lata używania tych telefonów nigdy nie miałem z nimi problemów.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Masz racje, nie można generalizować, ale IMO Samsung robi o wiele lepsze telewizory niż komórki. Może faktycznie miałem pecha do tych 2 modeli. Jednak żaden Samsung nie ma takich aparatów jakie są w SE lub niektórych modelach Nokii.
    Z resztą nie offtopujmy, ja swoje typy już podałem

    K850i albo N96

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Pooglądałem sobie parametry różnych telefonów na mGSM :: Katalog telefonów :: Sklep z akcesoriami GSM i z tych zaproponowanych tutaj najbardziej mi pasują SE C902, Nokia E51 i SE K850i. C902 jest świetny ponieważ ma bardzo długi czas rozmowy w sieci GSM - 9 godzin, i jeśli to prawda, to przekłada się to na mniej więcej 9h grania przez GPRS/EDGE. Przez HSDPA (sieć UMTS) można sobie pograć jakieś 3.5h. No i nie jest bardzo drogi.

    jdx