Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Swingi

  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    "Jeżeli nie wiesz czy wejść, czy podbić - podbij. Jeżeli nie wiesz czy wejść, czy spasować - spasuj"

    Ferguson?

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Nie, raczej semi-loose 23/18 i 2 AF.
    Hehe, no ja właśnie grałem tak trochę podobnie: 25/17/3. Zero slołpleja, dużo semiblefu i właśnie dosyć łatwe (może zbyt łatwe) zrzucanie rąk typu TPTK/overpara w przypadku wyraźnego oporu przeciwnika. Generalnie nie lubię mocno angażować się z ręką typu jedna para (już bardziej wolę np. OESD) chociaż akcje typu call za 100BB z AJo allina stiltowanego donka nie są mi obce.

    jdx

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Jdx, dlaczego grasz max 4 stoły? Czy uważasz, że nie da się grać swojego najlepszego pokera na 8 stołach? (Po 4 na dwóch monitorach). Ciągle się nad tym zastanawiam, ale wydaje mi się, że na 4 stołach jeszcze ciężej byłoby mi pasować TPTK i overpary z racji, że będą się rzadziej zdarzać.

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Gram na 4 ponieważ po prostu tak jest mi wygodnie. Kiedyś przez krótki okres próbowałem grać 6 mini-stolików NLH SH i było dla mnie za szybko. A ja lubię przez chwilę zastanowić się przed podjęciem akcji.

    Zresztą jest chyba trochę ludzi którzy grali po kilkanaście stołów NL100-400 przez dłuższy czas po czym poważnie zredukowali liczbę stołów i twierdzą że jest lepiej.

    jdx