Strona 40 z 68 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #391
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    powiedz jak Ty rozegralbys to na miejscu Eastgate'a. Dwan oczywiscie niezle zagral, ale flop byl dla niego bardzo szczesliwy - dla Eastgate'a nie mogl spasc gorszy.
    ja bym zagrał allin przed flopem przeciwko dwanowi. Jak widzialem reraise dwana myślałem: dawaj allin eastgate ty dupo wołowa na co czekasz! Strachliwy eastgate wybrał opcję "call i liczę na niski flop ew. jedna overkarta ale i tak spasuję jak dwan zagra grubo bo wchodzę do rozdania i nie mam pojęcia jak je rozegrać, boże daj mi seta waletów". Przeciwko greensteinowi to by była dobra linia, call i modlitwa o niski flop, potem fold, przeciwko zabetonowanemu dziadkowi fold przed flopem bo dziadek nawet AKs by tylko scallował, i na to bym go obstawił bo takim betowaniu preflop, po flopie oczywiście fold, przeciwko ziigmuntowi easy call, bo i tak by było czekanie do rivera hehehe. Elezra to w ogóle inna para kaloszy, ten gra wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka hehehe
    PS. proszę bez odpowiedzi: jak się widzi karty mozna sobie gadać. Od razu odpowiedź: HSP nie da się inaczej komentować, chyba że część ekranu zakryjemy czymś, także komentarze ino post factum.
    Ostatnio edytowane przez dhaetr_tech ; 31-03-2009 o 09:44

  2. #392
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n Zobacz posta
    hah chcialbym zobaczyc baze z pt wszystkich tych ktorzy tak krytykuja gre doyla barrego czy eastgate'a
    Takie komentarze są całkowitym bezsensem. Po cholere takie coś pisać? Przecież komentujemy tutaj top ligę światową i jest oczywiste że wszyscy komentatorzy stoją kilka(naście) szczebli niżej na drabinie hierarchii pokerowej i czyjeś wyniki mają tu drugorzędne znaczenie. Bo tak naprawdę z radością zamieniłbym się z eastgatem na miejsca aby inni mogli mnie wyszydzać jakim jestem matołem.
    Ostatnio edytowane przez dhaetr_tech ; 31-03-2009 o 09:45

  3. #393
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    to chyba ty ogladales inny show,to ze gral AA,KK nie znaczy ze jest nitem,ale ogolnie to co odstawia swidczy o tym,miedzy innymi to w ,,jaki'' sposob gral wysokie poketsy czyli ciagle limpujac czy tylko callujac,czy idac dalej grajac slowplay z monsterami bo jak to niektorzy mowia,ze gral pod dosc agresywnych przeciwnikow,tylko ze dwukrotnie jego genialnie dostosowana do agresywnych graczy strategia nie przynosla skutkow bo jego monstery zostaly przecheckowane i nie wyciagnol z nich oczekiwanego value,jesli robi slowplay pod w miare agresywnego gracza OK ale jako tricky play,a nie ciagle to samo,jeden czy drugi to nie jest tepy aggrodonk co bedzie mu notorycznie oplacal jego slowplayowane monstery tyklo,,myslacy''LAG,a co do tego ze nie jest nitem bo wygral z 63s,69s,J9s to rzeczywiscie pokazal megaa loose gre z tymi rekami jak na niego to byl total agresiv,z jedna wszedl do rozdania po tym jak caly stol byl w puli no to nie mial juz wyjscia to tez dorzucil,a nastepnie zdecydowal sie na Meeegggaaa loose spektakularny semi-blef(13outow) na Estageta ktory sklada sie na kazdy bet,natomiast w drugim byl na BB pare osob juz sprawdzilo podbicie no,a ze byl na blindach to reka az tak mu sie nie trzesla jak mial dorzucic,dalej na jakism tam stole przecheckowal do river gdzie trafil flusha i tak zgarnol swoim nastepnym loose zagraniem pule,dla mnie gra nita jak nic i tyle
    I. Kant był twórcą tzw. "kantowskich okresów" jak nazywano jego długie, wielokrotnie podrzędnie złożone zdania na pół strony.

    Tu nasz podręczny geniusz zbliżył się do rekordu albo wręcz go pobił. )

    Podpisuję się obiema rękami pod opinią Astona i Coolfona (jakieś 3,4 posty wyżej).

  4. #394
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ja tylko podsumuję swoje zdanie, bo widze ze wiekszosc jednak jest za tym ze Barry i Doyle graja super: dajcie 6 takich do stolu i HSP bedzie pomocne tylko przed snem - aby usnac mozliwie jak najszybciej... to ma byc SHOW

  5. #395
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Ale Ty chyba nie rozumiesz ze oni graja POD PRZECIWNIKA. Gdyby na stole siedzialo 4 nitow to jestem pewien, ze Doyle i Barry graliby zupelnie inaczej.

  6. #396
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    idac za glosem cloofina i astona proponuje zamknac ten watek no bo po co ma byc jak nikt nie ma prawa komentowac ich gry,bo w koncu nikt tu nie gra HS LOL najlepiej wejsc jak mysz pod miotle i bac sie cokolwiek powiedziec typowe myslenie malych ludzi

  7. #397
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Jakos nie jestem w stanie zrozumiec niektorych komentarzy, ktore ostatnio sie pojawiaja w tym watku.. Niby z jakiej racji nie mozna komentowac zagran prosow ?? Poza tym czasem rzeczywiscie wydaje sie, ze nie wszyscy ogladamy ten sam show.

  8. #398
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Komentować można, ale przydałaby się szczypta szacunku przy komentowaniu zagrań, które wykonują gracze lepsi od każdego z nas.

    W tym miejscu przemawia przeze mnie realistyczna ocena sytuacji, którą niektórzy nazywają typowym myśleniem małych ludzi.

    Z koleji urojenia cechują być może niektórych wielkich ludzi ale na pewno cechują idiotów, którzy myślą, że są wielkimi ludźmi.

    Analfabetyzm zaś cechuje analfabetów.
    Ostatnio edytowane przez CGJung0 ; 31-03-2009 o 12:21

  9. #399
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    -Negranu tiltuje,
    -Sahamies zabawia się w calling station,
    To jak dla mnie największe niespodzianki tej serii.

    Brunson to świetny gracz, a wszyscy krytykanci to narybek, skoro nie widzą pewnych rzeczy w jego grze.

  10. #400
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    -Negranu tiltuje,
    -Sahamies zabawia się w calling station,
    To jak dla mnie największe niespodzianki tej serii.

    Brunson to świetny gracz, a wszyscy krytykanci to narybek, skoro nie widzą pewnych rzeczy w jego grze.

    a co mi tam,choc nie gram obecnie bo zrobilem potrzebny cashout calego rolla,ale moge sie poswiecic i jeszcze wplacic,proponuje HU jako ze jestem graczem omaha to PLO50 napewno zechcesz ogolic fisza,moge grac dzisiaj