Strona 1 z 68 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #1
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    111
    zapowiada się ciekawię


  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Piekna sprawa juz 1 marca bedziemy ogladać No moze drugiego ;D

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Antonius is sick :P

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    super, ale sie ciesze juz szykuje POPCORN
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 22-02-2009 o 14:44

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    no ja też, specjalnie oszczędzam transfer

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    niesamowity call Antonius'a

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Sicko

  8. #8
    Aż się czasem zastanawiam czy oni tego nie ustawiają. Oglądam 2 raz wszystkie części i niektóre zagrywki są szokujące. Call Antoniusa masakryczny. Po takim zagraniu to powinni go potem spytać co myślał na turnie i riverze i dlaczego doszedł do wniosku, że Laak blefi bezczelnie. Wrzucić ponad 100k papieru z 3 parą szok! szok! szok!
    Trochę nowych nieznanych mi twarzy, zobaczymy. Ale Esfandiari to ciota, tylko siedzi i czeka na asy. Już w poprzednich częściach było widać, że to za wysokie stawki dla niego, ciągle się osrywał jak pula rosła. Zamiast niego mogliby wziąć wariata Farhę albo Laliberte. Best team na stoliku wg mnie to:
    Farha (zajebiście się go ogląda), Laliberte (coby pule za małe nie były), Hellmuth (wątek komiczny), Antonius, Ziigmund, Negrenau, durrr, Elezra. Po bańce na łebka i jedziemy. Byłoby wypaśnie myślę hehehehe.

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Wszystko byłobhy ok, gdyby zrobił tego calla przeciwko Sammy'emu np. Ale Laak, to przecież jednen z najsolidniejszych graczy - i to jeszcze na boardzie z KQ (rozumiałbym, że na niskim boardzie obstawił go na nietrafione AK/AQ)

    No ale ja nie oceniam, bo jakieś tam ready pewnie miał, my wszystkiego nie wiemy, choć fakt, że w głowie się to nie mieści


    Edit: Dodam jeszcze, że o tym, jaki image ma Laak świadczy insta fold "profesora" Lederera na cbeta z niską overparą
    Ostatnio edytowane przez Aston1906 ; 23-02-2009 o 10:02

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    przecież fold 88 był easy