Strona 56 z 68 PierwszyPierwszy ... 646545556575866 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #551
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    el,durrr wygral duza wiekszosc tych pieniedzy z dwoma "bogatymi".oni przestali grac,to i durrr przestal "wygrywac".nie mowie,ze nie jestes dobrym graczem.imo,do najlepszych mu brakuje....

    naprawde gracze 100nl ftp maja poziom gry pdobnej do laaka,negranu itp????

    cts jest dobry na 25/50, na highstakes nawet z gusem grubo byl w tyl..a live to tez nic specjalnego nie pokazal...
    hahahaha pisać na forum każdy może --- a oto lista ludzi od których wygral najwiecej :

    durrrr's Best Friends

    Opponent Hands Profits

    Patrik Antonius 2,359 $2,042,625.10
    LarsLuzak 5,498 $1,102,459.80
    patatino 669 $1,086,111.40
    elmariachimacho 1,608 $794,380.48
    lady marmelade 699 $787,158.50
    Ziigmund 1,483 $645,635.00
    Genius28 494 $498,625.00
    pr1nnyraid 950 $445,852.60
    mastrblastr 2,018 $433,388.75
    good2cu 77 $332,958.00

    co do cts'a masz mniej wiecej tyle samo racji ... ciekawi mnie tylko, którzy to są ci do których Dwanowi tak daleko

  2. #552
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    tompkins,z gusem chca graczy wiekszosc prosow.maja go za fisha i chca go ogloic.tak to wyglada

    el,strona,ktora ty podajesz,nie jest dla mnie rzetelna.moglbym teraz pisac caly poem.tylko podam cie kilka faktow. antonius powiedzial ze na nhl jest z durem na 0(przed aktualnym duelem).luzak tez polepszyl swoje wyniki z durem(pisal o tym)...wiec pozostaja "bogaci" i genius(dla ktorego,to tylko byla wacieczka na high stakes),pr1(ktory mial z durrem straszny bad run),mastarblaster(urlopowicz) i good2cu,ktory stracil wszystko w ciagu jednej sesji,jak dosiadl sie bo "bogaci" byli wlasnie przy stole
    oglodajac programy pokerowe to dwan(poza aktualnym highstakes) prawie zawsze jest na minus.w bobbys room tez mu nie idzie za dobrze.

    el.mniej wiecej,to niby jak? (mam na mysli cts)

  3. #553
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    na full tilcie wedlug strony highstakesdb jest w tym roku najbardziej przegranym graczem z 2.67mln$ na minus. wiec z tym wychwalaniem durra pod niebiosa bym nie przesadzal.

  4. #554
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    tompkins,z gusem chca graczy wiekszosc prosow.maja go za fisha i chca go ogloic.tak to wyglada

    el,strona,ktora ty podajesz,nie jest dla mnie rzetelna.moglbym teraz pisac caly poem.tylko podam cie kilka faktow. antonius powiedzial ze na nhl jest z durem na 0(przed aktualnym duelem).luzak tez polepszyl swoje wyniki z durem(pisal o tym)...wiec pozostaja "bogaci" i genius(dla ktorego,to tylko byla wacieczka na high stakes),pr1(ktory mial z durrem straszny bad run),mastarblaster(urlopowicz) i good2cu,ktory stracil wszystko w ciagu jednej sesji,jak dosiadl sie bo "bogaci" byli wlasnie przy stole
    oglodajac programy pokerowe to dwan(poza aktualnym highstakes) prawie zawsze jest na minus.w bobbys room tez mu nie idzie za dobrze.

    el.mniej wiecej,to niby jak? (mam na mysli cts)

    hahahahahaha - jak już zauważyłem, na forum pisac każdy może; co mu slina na klawikord przyniesie --- a takie fakty, że słuchaj bo ja ci powiem; to są troszke mało wiarygodne

    ja po około 150k rak mam wynik prawie idealnie taki jak w HM, różnica może 50bb ... a antoniusowi się 20bi zgubiło, luzakowi 11bi wsiąknęło, genius na pół bańki go zasponsorował z nudów a pr1 miał bad run gdy durrr na pewno miał same hitery

    i te wszystkie "rzetelne argumenty" wypisujesz, żeby udowodnić coś czego udowodnić się nie da : że durrr to donk

    odnośnie bobbys room to nie słyszałem o żadnym informatorze kto ile jest do przodu a kto nie; więc nie bardzo wiem o czym rozmawiasz do mnie - bo takie opowieści że jedna baba drugiej babie ... to chyba sam rozumiesz ich wartość.

    Co do CTS'a to co chcesz usłyszeć? że to nastepny donk ?, który z paru dolarów zrobił pare milionów ??? - jedyny film w którym go widziałem to PAD o którym pisał Stanko i mam wrażenie, że był tam obok Doyla najlepszym zawodnikiem.

  5. #555
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n Zobacz posta
    na full tilcie wedlug strony highstakesdb jest w tym roku najbardziej przegranym graczem z 2.67mln$ na minus. wiec z tym wychwalaniem durra pod niebiosa bym nie przesadzal.
    OMFG a ty wychwyciłeś o jakiej grze rozmawiamy czy ci to umknęło ?


  6. #556
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    tompkins,z gusem chca graczy wiekszosc prosow.maja go za fisha i chca go ogloic.tak to wyglada
    Geniusz pokerzysty: byc uwazanym za fisza i byc na plusie.

    koniec OT z mojej strony

    Pozdrawiam

  7. #557
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    el,staram sie nie uzywac takich slow jak donk,jak ty w co" drugim" zdaniu.nie pisalem nigdzie i takze nikogo przekonywac nie mialem zamiaru,ze dur jest ,jak ty to mowisz donkiem.napisalem,ze dur duzo wygral na "bogatych" i odkad oni przestali grac,zarabianie jego sie skonczylo sie na nhl.wiec prosilbym,zebys nie klamal,piszac cokolwiek na moj temat..moze nie jestes w stanie zrozumiec ze w hsp nhl sie skonczylo online i omaha rzadzi.zobacz ile rak durr gral w tym roku w nhl ,a ile w omahe. a w omahe durr jest grubo na minusie.

    to ze nie slyszales,to nie oznacza,ze nie ma. wartosc informacji jest zalezna od wiarygodnosci od informanta.ty wierzysz jakims tam programikom,its ok

    cole south ,co zarobil ,to zarobil na 25/50 i podobne,na hsp nie dawal rady.hsdb wskazuje,ze od poczatku 2008 roku jest ponad 1m na minusie

  8. #558
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    el,staram sie nie uzywac takich slow jak donk,jak ty w co" drugim" zdaniu.nie pisalem nigdzie i takze nikogo przekonywac nie mialem zamiaru,ze dur jest ,jak ty to mowisz donkiem.napisalem,ze dur duzo wygral na "bogatych" i odkad oni przestali grac,zarabianie jego sie skonczylo sie na nhl.wiec prosilbym,zebys nie klamal,piszac cokolwiek na moj temat..moze nie jestes w stanie zrozumiec ze w hsp nhl sie skonczylo online i omaha rzadzi.zobacz ile rak durr gral w tym roku w nhl ,a ile w omahe. a w omahe durr jest grubo na minusie.

    to ze nie slyszales,to nie oznacza,ze nie ma. wartosc informacji jest zalezna od wiarygodnosci od informanta.ty wierzysz jakims tam programikom,its ok

    cole south ,co zarobil ,to zarobil na 25/50 i podobne,na hsp nie dawal rady.hsdb wskazuje,ze od poczatku 2008 roku jest ponad 1m na minusie
    OK, ostatni króciutki post bo zaczyna to być śmieszne a nie zabawne :

    1. jak rozumiem wiarygodność "programików" zależy od tego czy udowadniają czy zaprzeczają twoim tezom
    2. parę razy akcentowałem w swoich postach, że dotyczą HNL gry w którą grają HSP05 - także nie wiem czemu mieszasz w to PLO ?
    3. A jak już mieszasz w PLO to powinieneś zwrócić uwagę, że swing 30 bi w PLO to jest zdecydowanie inny swing niż 30 bi w HNL

    I to byłoby na tyle.

    PS: dodam tylko, że jak dla mnie HSP05, gdyby nie gra Dwana byłaby przeraźliwie nudna - co udowodniły te odcinki w których go nie było.

  9. #559
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    moze nie jestes w stanie zrozumiec ze w hsp nhl sie skonczylo online i omaha rzadzi.
    Tutaj musze kolege poprawic, poniewaz wiekszosc gier high stakes na FTP odbywa sie na stolach PL100k$ HA, czyli 10 razdan holdema, 10 omaha.

  10. #560
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    durr gral w tym roku w nhl

    Ciekawe kiedy osiągnie poziom Wayne`a Gretzky`ego. Przy takim talencie pewnie szybko ale musi jednak trochę przybrać na muskulaturze.