Strona 22 z 68 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #211
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    nie dziwi mnie wcale to, że Barry zastanawiam się nad callem - w końcu Durrr jest z tego znany, że lubi blefować w multiway ograniczając swój zasięg do monsterów, które czasami ma.
    Możliwe, że Barry calnnął nie dlatego, że miał AA tylko założył, że Durrr nie jest tak szalony i nie będzie bluffował TURNA po 2 callach!! - a Eastgate'a wyblefuje bez problemu przy takich stackach

    Eastgate był bez pozycji i miał Barrego za sobą - dlatego wydaje mi się, że łatwiej powwinno się tutaj stackować Barremu - bo Eastgate kompletnie nie wie na czym stoi i nie ma sensu ryzykować 100k dopiero na Turnie

  2. #212
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    nie dziwi mnie wcale to, że Barry zastanawiam się nad callem - w końcu Durrr jest z tego znany, że lubi blefować w multiway ograniczając swój zasięg do monsterów, które czasami ma.
    Możliwe, że Barry calnnął nie dlatego, że miał AA tylko założył, że Durrr nie jest tak szalony i nie będzie bluffował TURNA po 2 callach!! - a Eastgate'a wyblefuje bez problemu przy takich stackach

    Eastgate był bez pozycji i miał Barrego za sobą - dlatego wydaje mi się, że łatwiej powwinno się tutaj stackować Barremu - bo Eastgate kompletnie nie wie na czym stoi i nie ma sensu ryzykować 100k dopiero na Turnie
    Zrobil przefatalny fold i tyle.

  3. #213
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Jak najbardziej mógł to zrobić, co więcej, jestem przekonany, że bardzo często zrobiłby tak z fulem/karetą. Bo to pasuje do jego stylu. IMO call w tej sytuacji na pozycji Dwana (bez względu na to co miał w kartach) byłby dosyć naiwny. Natomiast dla overpary jest to jeden z lepszych flopów, więc dlaczego nie raisować flopa for value w nadziei, że Greenstein zdecyduje się pójść na całość z jakąś wysoką parą? A tak poza tym to nie był 3-bet tylko 2-bet (raise).


    Bo Greenstein i Eastgate to mięczaki. Twardzieli z NL25 Dwan tak łatwo by się nie pozbył.

    jdx
    jedyne co można dodać to :

    - durrr dużym risem na flopie postawił ich w narożnikach i sprawdził, że coś mają ale nie są zbyt pewni siebie i że estgate ma 2 ale jest mocno "scare money".
    - a na turnie gdy zrobili chk/chk postawił ich w idealnej dla siebie sytuacji : " ja ryzykuje 100k, a wy musicie zaryzykować 500k "
    - jak to mówi kumpel durrra "power position, babe"
    - standardowa gra dla wielu high stake'sowcow gra big stackiem OP,
    - gdyby tam siedzieli Antonius, Ivey albo inni zawodnicy "not scare money" z ligi durrra, być może wcale by tak nie zagrał.

  4. #214
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    nawet gdyby tam siedzial Elezra czy Negreanu to by tak nie zagral, nie wspominajac o Zigim

    po prostu genialne zagranie pod przeciwnikow z rozdania

  5. #215
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    kiedy w koncu zrozumiecie ze gdyby to byli inni przeciwnicy to by nawet nie bylo raisa na flopie

  6. #216
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    a przeczytales poprzedniego posta :>?

  7. #217
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    Zrobil przefatalny fold i tyle.
    tia już widze jak robiąc shota na trochę wyższe stawki od twoich obecnych stackujesz się tutaj z 24 za 500bb

    Zdzisio a raise na flopie byłby i tak - pech chciał, że akurat Eastgrate dostał tripsy

    ps a ja Myślę, że gdyby na miejscu Barrego siedział Negreanu to Durrr mógłby dostać niezłego kopa gdyby tak zrobił - nadal zakładam, że Barry miał łatwiej
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 11-03-2009 o 14:27

  8. #218
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    ps a ja Myślę, że gdyby na miejscu Barrego siedział Negreanu to Durrr mógłby dostać niezłego kopa gdyby tak zrobił
    jakby w puli był nagranu to ktoś by miał pocket 22

  9. #219
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    a przeczytales poprzedniego posta :>?
    nie pisalem do ciebie

    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    Zdzisio a raise na flopie byłby i tak - pech chciał, że akurat Eastgrate dostał tripsy
    no jakby to byl elezra zamiast greensteina to durrr moze tez by raisowal flop, tyle ze for value :P

  10. #220
    Po przemyśleniu tego rozdania (pomijając nieco że durr jest zdolny do wszystkiego, znakomicie czyta grę itp.) wydaje mi się mało prawdopodobne że nawet on wchodzi w rozdanie po podbiciu nita z UTG będąc na UTG+1 z 2x (a już na pewno nie z A2, prędzej mógł tak zrobić z czymś w rodzaju 32)