Strona 27 z 68 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #261
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A mi się nie spodobało jak Negreanu krzyknął, że Eastgate wziął nie ten żeton. Wcale nie jestem pewien, że inni by to zauważyli.

  2. #262
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez TIITs Zobacz posta
    itak sądze że zarobieni z tego cyrku wyszli najwięksi murkowie...(chyba przedewszystkim doyl i barry)
    murkowi golfondowi az tak dobrze chyba nie poszlo

  3. #263
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    115
    tak, ale zauważ że barry i doyl grali w chyba największej liczbie odcinków. nie wiadomo co by było, jakby galfond bral udzial w kazdej serii.

  4. #264
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    murkowi golfondowi az tak dobrze chyba nie poszlo
    galfond wygral 20k w show. ktos wklejal juz link do odpowiedniego artykulu.
    mial ze soba duzo kasy, chcial grac nastepnego dnia, ale wymienili go na bardziej 'entertanining pro'

  5. #265
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    redds wiem,zartowalem przeciez dla mnie takie nazwy murek czy siurek to absolutne bzdury.pro siadaja zeby wygrywac,w jaki sposob,to absolutnie obojetne,bo graja i przystosuwaja sie do gry tak,zeby wygrywac.

  6. #266
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    no dokładnie, przecięz np w 4 sezonie Esfandiari się kompetnie zamurował widząc co wyczynia Sammy ze świrem Goldem, co nei znacyz, że na codzień jest murkiem


    a co do ostatniego odcinka, to masakra co się stało z Danielem, jak widać nobody is tiltless...

  7. #267
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    No jak się tyle razy trafia na quadsy, to można się z lekka wkurwić

  8. #268
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    no dokładnie, przecięz np w 4 sezonie Esfandiari się kompetnie zamurował widząc co wyczynia Sammy ze świrem Goldem, co nei znacyz, że na codzień jest murkiem
    Mysle ze Esfandiariego troche przygniotly stawki jak mial przed soba pol banki, a nie agresywna gra przeciwnikow.

  9. #269
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    polecam artykul "doyle brunson chce pojedynku?" na pokertexas...szczegolnie polecam komentarze majchera i jack danielsa!!! lmao )

  10. #270
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Często się z z postami ucia nie zgadzam ale teraz nie mogę się nie zgodzić .

    Post majchra z finezją włąściwą dla tego osobnika.

    A Doda(polskiego pokera) jak to Doda. Czasem coś palnie.