Strona 52 z 68 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #511
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Pompki były teraz (żal) - natomiast pompki są też w ogólnym wstępnym spocie przed każdym odcienkiem - może o to dejavu chodziło

  2. #512
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    już się ściąga, good job!!!

    edit. Lederer to nie nit, to idiota

    edit 2. dopiero skonczylem odcinek i musze skorygowac to co napisalem powyżej. Lederer powinien się zatrudnic w Wallmarcie i definitywnie skonczyc z pokerem!!!!
    Ostatnio edytowane przez wanpi ; 21-04-2009 o 15:59

  3. #513
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    OMG co ten Simon tam robi...
    Limp AA, limp AQ :/

  4. #514
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    o co chodziło w odcinku 8, jak lederer pokazał swoje karty, gdy nagraniu miał KK? wytłumaczcie fishowi...

  5. #515
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Zrobil to nieintencjonalnie. Po prostu dwie lewe rece
    Odcinek bez porownania ciekawszy niz dwa poprzednie.

  6. #516
    Mi się zdaje, że Lederer gra trochę pod Full Tilt Poker Academy. Żeby nie wyszło, że uczy grac very tight i tylko premium hands a potem w programie robi co innego...

    Zaznaczam, że nie widziałem odcinka nr 9

  7. #517
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    bo lederer myślał, że durrr gra ABC

  8. #518
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Mnie zaczynaja draznic te bzdurne prop bety, mam nadzieje ze to juz koniec.
    Mi sie podobal komentarz Kaplana, ktory podsumowal bzdurnosc tych prop betow "propozycja" kolejnego - zalozyc sie o to, ile razy Doyle zasnie w trakcie godzinnej sesji pokera.

  9. #519
    Obejrzałem odcinek 9 (thx za wrzucenie .zip'a) i muszę stwierdzić, że Lederer i jego szkoła pokera zostały ośmieszone.

    2 pocket pary, które akurat były najlepszymi rękoma pasuje na agresywne feeler bety

    Jak z kolejnej pocket pary trafił seta to tak obstawił, że nikt go nie scallował (zgarnąl wprawdzie trochę bo przed flopem chyba z 4 osoby weszły za 6k)

    Potem postanowił agresywnie rozegrać swoje "Ace high top kicker" i jak to powiedział Daniel "You were just durrred"

    Gra Lederera po flopie - żal, nie ma jak to się przebijać przed flopem parę razy a potem czekać wszystko aż do river...

    Ale muszę przyznać, że Tom się chyba trochę zagalopował w tym re-reaisowaniu z 86o...

  10. #520
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Off topic:

    @Yahoozdz
    masz gdzieś linka do filmiku z tego rozdania o którym masz info w stopce? Pamiętam że to był pierwszy filmik o pokerze jaki widziałem kiedyś na youtube a teraz nie potrafię go znaleźć