Strona 3 z 68 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Kobo gratuluje podejscia a jakie to wyroznienie zagrac na HSP ? nie majac raczej umiejetnosci ? Widziales mine durra ?

    Goscia chcialbyc w TV to mial przeciez niezle mozliwosci w zwiazku z main evenetem

    Chcial pograc z Prosami mogl to zrobic napewno taniej w innym miejscu bez obecnosci kamer


    Noname to nie zadna aluzja do twojego nicka ale przeciez to nie chodzi o to by pojawialy sie wlasnie jakies noname'y w HSP tak dla urozmaicenia
    Gracze maja byc przedewszystkim ciekawi a EASTGATE taki raczej nie jest

    zreszta szkoda dywagacji na ten temat ja nadal nie wiem po co on tam psozedl

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Niech Zigiemu przyniosą parę drinków, dostanie ze 2 bad beaty i będzie ciekawie

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Noname to nie zadna aluzja do twojego nicka ale przeciez to nie chodzi o to by pojawialy sie wlasnie jakies noname'y w HSP tak dla urozmaicenia
    Gracze maja byc przedewszystkim ciekawi a EASTGATE taki raczej nie jest
    eastgate jest najmłodszym w historii zwycięzcą turnieju głównego wsop, przez długi czas nie będzie nonamem. pewnie, że możesz go nie lubić, ja też nie jestem jego fanem, ale mimo wszystko chętnie zobaczę jak gra, bo naprawdę już mam serdecznie dość na przykład takiego elezry...

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no tak spoko ;p co za roznica ile ma lat ;p ale masz racje elezry tez nie lubie eastgate jest mi obojetny raczej poprostu ciekawilo mnie jakimi motywami sie kierowal ze chcial tu wystapic

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    ja tam Elezrę bardzo lubię

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Zapewne chcial sie zmierzyc z najlepszymi, moze jest fanem HSP i gdy nadazyla sie okazja chcial poczuc adrenaline? moze zaplacili mu calego buyina zeby wystapil? co cie to tak naprawde obchodzi? ja chetnie go obejrze i skoncz juz biadolić.

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Elezra jest dobry i gra high stakes regularnie - fajne są akcje z nim

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    a niby dlaczego eastgate mialby odmowic zaproszeniu? Nic dziwnego w tym, ze organizatorzy hsp zaprosili mistrza swiata, a on sie zgodzil. Kto by odmowil? Kase ma, ogranie wsrod bardzo wysokich internetowych stawek tez (jezeli dobrze kojarze to regulars z 25/50 i 50/100 FR), ma kase z WSOPa, wiec nie jest przypadkowy. A to, ze durr nie mogl uwierzyc w przegrana jak rozkapryszony bachor, ktoremu zabrali lizaka, to taki juz jego styl. Nie widze nic dziwnego w zagraniu eastgate, po reraise sprawdzilaby go tylko lepsza reka, a durr spokojnie mogl miec seta czy strita.

    pozdr
    warsaw

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    czy to ze mnie na na cos stac i ze mnie zaprosili oznacza ze mam przyjac zaproszenie ?

    Poprostu bylem ciekaw co on tam robi, a stawki 50/100 to 10 razy nizsze niz to co HSP wiec tez sredni powod

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    nie rozumiem: co on tam robi? A co robia tam inni gracze? Stawki 50/100 oczywiscie sa nizsze niz w hsp, ale to i tak sa juz bardzo wysokie stawki i poziomem na pewno eastgate nie odstaje. A po co tam jest durr - zeby robic miny jak przedszkolak? nie rozumiem takiego podejscia - po co ten, po co tamten. Eastgate to mistrz swiata i nic dziwnego, ze go zaprosili. Z kasa, ktora wygral i z posiadanymi umiejetnosciami, na pewno kazdy na jego miejscu tez by chetnie sie sprobowal.