Strona 2 z 68 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #11
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    ciekawe czy by callnal jesli laak zagralby "please call me" za 1/3 puli.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez abdul Zobacz posta
    ciekawe czy by callnal jesli laak zagralby "please call me" za 1/3 puli.
    no tu jest pies pogrzebany. skoro z mimiki twarzy ciężko coś u nich wyczytać, Antonius nawet go nie próbował wybadać słownie (nawet nie patrzył na niego) to wywnioskował blef tylko i wyłącznie po wysokości betu. No i chyba musi perfekcyjnie znać styl gry Laaka, kiedy blefi. Tak naprawdę to nic nie wiemy, jak myślowo przebiega rozgrywka. Powinni dać potem przerywnik i zapytać, jak betowanie Laaka interpretował w myślach po kolei: flop, turn, river. Bo na riverze nie zastanawiał się jakoś długo przed sprawdzeniem.

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Nie mogę powiedzieć, że znam super styl Antoniusa, ale patrząc na jego grę we wcześniejszych sezonach HSP stwierdzam, że to musiało być ustawione. IMO on nigdy by tak nie zagrał. Ale może poluźnił grę od tamtej pory, to by było na pewno na + oglądalności tego show

    A co do samego HSP05 to jestem na maksa podniecony!!! hahahaha

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    cal antoniusa rewelacyjny ale nie az tak niemozliwy zeby posadzac to rozdanie jako ustawione! call na flopie dla niego easy ze wzgledu na implied odds jesli laak ma over pare, call na turnie podobnie bo jeszcze dostal fd, a na river jak spadla dama to Laak tym betem nie mial za bardzo co reprezentowac dlatego zostal sprawdzony. jedyne co biło antoniusa i moglo pasowac pod ta linie betowania to asy i set króli czyli range bardzo waski. i to ze to bylo 80k czy nie wiadomo ile nie mialo zadnego znaczenia

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Należy także wziac pod uwage ze oni nie graja ze soba pierwszy raz i troche sie znaja.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    kolejny teaser YouTube - High Stakes Poker Season 5 Eastgate vs Tom "Durrrr" Dwan
    tym razem durrrr kontra eastgate

    Ostatnio edytowane przez Doli ; 25-02-2009 o 08:30 Powód: Dodalem filmik

  7. #17
    moim zdaniem call antoniusa oczywiscie bardzo dobry ale nie az tak spektakularny. do rivera wiele osob by dotrwalo, a rece ktore zagralby w taki sposob Laak to moim zdaniem TYLKO KK. Z QQ prawdopodobnie kontrolowalby pule na turnie, a z AA czy AK nie podbilby rivera tylko dal check behind, wiedzac ze Antonius nie dokladal mu z niczym. Ale co ja wiem o takich stawkach

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    lol po cholere eastgate gra w tym show ? chyba mu zaplacili za to LOL

    Gold gral pewnie dlatego ze byl glupi chociaz moze tez mu placili

    chyba chodzi o to by grali tacy znani gracze

    No bo watpie by to byly teraz normalne stawki dla EASTGATE'a a promowac swojej sooby raczej nie ma po co bo ani nie napisze pewnie ksiazki ani nie wiem

  9. #19
    Jak to po co? Sam bym tez zagral gdybym wygral ME i gdyby mnie zaprosili. Moze bym przysponsorowal, ale nie o to tuaj chodzi.

    Kto by nie chcial zagrac w HSP. Na dodatek z takimi przeciwnikami. Potraktowalbym jako forme rozrywki i tyle. Co prawda drogiej, ale coz, nie ma latwo.

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    lol po cholere eastgate gra w tym show ? chyba mu zaplacili za to LOL

    Gold gral pewnie dlatego ze byl glupi chociaz moze tez mu placili
    a ile można oglądać farhe, nagranu, elezre, esfandiari...
    super, że są nowi gracze. przewinął się tam też ziigmund, dwan... będzie się działo.