Strona 17 z 68 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 678

Wątek: HSP s05

  1. #161
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    też właśnie chciałem sie spytać, chętnie przeczytam.

  2. #162
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja tam za Farhą nie tęsknię. Nie mam nic do niego, ale już mi się przejadły te jego teatrzyki, kiedy 15 minut "zastanawia się" czy sfoldować 5 high po trzech all inach

  3. #163
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    Osobiście nie rozumiem tej krytyki foldu Eastgate'a. Sytuacja była taka, że musiał się martwić nie tylko o Durrra którego range to był albo blef, albo ręka która miażdżyła 4 2, ale też o Barryego, który miał dosyć silną linię (probe bet z 7 graczami, call).
    IMO Barry właściwie nie mógł być tutaj brany pod uwagę, ponieważ:
    1) jest nitem, poza tym o ile dobrze pamiętam było to jego pierwsze otwarcie pf w tym sezonie HSP
    2) zagrał odważny bet na flopie bez pozycji, co oznacza że nie gra z powietrzem, a skoro tak to:
    3) jego zasięg był tu (na flopie) zawężony właściwie do AA, KK, QQ, JJ, (i ewentualnie)TT i chyba wszyscy siedzący przy stole to wiedzieli...

  4. #164
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Wg jakiej ksiazki??
    Metafora w kontekscie do idealnie rozegranej partii, a Twoj komentarz to "ksiazkowy" przyklad odpowiedzi zasmiecajacej temat.

    Pozdrawiam

  5. #165
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    nie rozumiem tej krytyki Eastgate'a. Bił tylko blef, durrr zagrał to rozdanie po prostu idealnie i reprezentował wielką siłę. Z tego co pamiętam, to Eastgate wkupił się za 500k, ciekawe czy też tak łatwo wsunęlibyście stacka ze słabym tripsem będąc ~600bb deep. Pamiętam, że kiedyś był temat o foldowaniu nutsowego strita ... stare czasy chyba

  6. #166
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    nie rozumiem tej krytyki Eastgate'a. Bił tylko blef,
    no nie przesadzajmy;]

  7. #167
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ale jezeli sie flopuje tripsa na kogos, kto 3betuje K9s i inne takie, to `bije tylko blef` nabiera innego znaczenia. Zreszta, zastanowcie sie, jakby potoczyla sie akcja, gdyby Peter mial A2, juz nie mowiac o malo prawodpodobnym fullu. Dla mnie, Eastgate wystraszyl sie pieniedzy i tylko tyle. Chcialoby sie napisac chwala Dwannowi, ale niewiele brakowalo, aby utopil potezne pieniadze

  8. #168
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    ale zapominasz o tym ze to byla 8 osobowa pula i jedynie samobojca albo koles ktory naprawde wie gdzie jest i co robi zdecydowalby sie na takie zagranie. Durrr wiedzial ze jest gorszy od Eastgeata wiec jego zagranie to byl blef, niewazne co mial, kazda inna reka niz x2, TT, QQ to w tej partii byl blef i tylko od takiej reki Peter byl lepszy. Jak dla mnie zagral poprawnie, a durrr mistrzowsko i tyle.

  9. #169
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez domaz Zobacz posta
    no nie przesadzajmy;]
    To co bil jeszcze oprocz blefu, 23?
    Jedyna roznica miedzy AA a 24 tutaj to taka ze jesli mamy 24 w rece to wiemy ze durrr musi miec ostatnia 2 lub TT, wiec jest na to mniejsza szansa. Poza tym te dwie rece maja taka sama wartosc, sa bluffcatcherami.

    Zgadzam sie z Tompkinsem.
    Ostatnio edytowane przez kielbax ; 09-03-2009 o 21:49 Powód: zapomnialem o TT

  10. #170
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    durrr ma w sobie sporo z samobojcy ...