Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 166
  1. #61
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Jako osoba bezstronna proszę o przedstawienie faktów. Najlepiej żeby osoba, która złoży wytłumaczenia tu na forum wzięła na siebie pełną odpowiedzialność za to co mówi:


    1. Jak Oppa mógł po rozpoczęciu turnieju, odejśc od stolika i wypłacić pieniądze???
    (jeśli rzeczywiście jest taka możliwość to UNIBET jest niepoważną firmą, która nie dba o Nasze interesy)
    2. Czy pula turnieju została pomniejszona o pieniądze wypłacone przez Oppę.
    3. Czy pieniądze zamrożone na koncie Oppy 2000zł nie pokryją przypadkiem dziury w puli turnieju a 1200, które wypłacił były wynikiem natychmiastowego zapotrzebowania na gotówkę?

    Jeśli Oppa zaczął grać i nagle lub nie nagle, wyciągnął wpisowe nie robiąc nic aby zalepić powstały ubytek w puli to sam w tę dziure się wp....oli.

    Pozdrawiam Panowie i życze owocnych dyskusji.

  2. #62
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Seb

    1.W wyniku zainteresowania unibet przedluzyl rejestracje do soboty .... nie przewidzieli tego ze ktos wpadnie na tak idiotyczny pomysl by sie wyrejestrowac po starcie w turnieju....
    2. Przelew zostal zamrozony .. to byla nieudana proba ... siano jest w puli
    3. nie ma zadnego znaczenia

    Pozdroowki

  3. #63
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    ad. 3 - Alchemik już napisał, że te całe 2000 to jest przełożony zakład, który w momencie próby wypłacenia wpisowego wcale nie musiał być wygrany (i ostatecznie został przegrany)

    a więc...

  4. #64
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    dzisiaj na USOPie usłyszeliśmy, że rzekomy zakład był zakładem przegranym ale nie mam pojęcia na ile był zakład czy ile było odłożone na koncie itd... - żeby nie było że coś takiego powiedziałem

    zresztą nie ma to znaczenia...

    dorośli ludzie ponoszą konsekwencje swoich czynów i tyle...
    zrobiłeś głupotę potem jeszcze próbowałeś głupio się tłumaczyć i teraz musisz z tym błędem i wrażeniem jakie po sobie pozostawiłeś żyć...

    nie mam od dawna nić do gadania w ligach poznańskich ale grać z Tobą przy stole bym nie chciał jeśli się już pojawię podobnie jak pewnie wielu innych graczy z Poznania

    póki co wszystko zostało powiedziane i nie ma się pewnie co powtarzać...
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 22-02-2009 o 22:17

  5. #65
    ja juz bym dal gosciowi spokoj. zjebal sprawe, uslyszal to co powinien i koniec... takie moje zdanie

  6. #66
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    tychy
    Posty
    95
    potwierdzaM

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Mnie ciekawi skąd wiecie że to był zakład przegrany? Więc stawiam pytanie czy ktoś z firmy UNIBET udostępnił osobom 3 dane konta oppy?

  8. #68
    Myślę że w tej sytuacji Unibet mógł udostępnić takie dane organizatorom turnieju...

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    A ja myślę że nie miał do tego absolutnie żadnego prawa.

  10. #70
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    po pierwsze nikt z Unibetu nie podał nam żadnych danych dot. konta oppy... tak gwoli ścisłości

    po drugie idź sobie trolować w licznych wątkach w których robisz kariere