Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 166
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Oppa

    Przeprosiny na pewno nalezą się wszystkim graczom którzy brali udział w tym turnieju i dobrze, że w końcu przepraszasz.

    Decyzja o Twoim graniu lub nie, nie należy do Mnie, bo nie Ja tą ligę organizuję, jestem tylko graczem jak każdy z Nas.

    Jeśli potrzebowałeś tak bardzo pieniędzy, każdy z nas posiada kartę kredytową, która mogła zapewnić Ci środki w ciągu minuty.

    Tłumaczenia nikogo nie przekonały, Ty twierdzisz, że nie masz sobie wiele do zarzucenia, My to wszystko widzimy zupełnie inaczej. Tak jak napisał Jack, czujemy się w większości oszukani, wręcz okradzeni.

    Szkoda, że piszesz :

    ""Nie wysysam bajek z palca Rebel, jesli mi w to nie uwierzycie to tylko ja na tym strace, strace pokera w Poznaniu, a akurat na tym mi nie zalezy.""

    Różnica między nami jest taka, że Nam na pokeru w Poznaniu ZALEŻY.

    Pozdr
    Reb

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    Oppa


    Różnica między nami jest taka, że Nam na pokeru w Poznaniu ZALEŻY.

    Reb

    ...i jego dobrym wizerunku

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta

    Różnica między nami jest taka, że Nam na pokeru w Poznaniu ZALEŻY.

    Pozdr
    Reb
    nie zalezy mi na jego stracie, to mialem na mysli...

    -------

    Foka, co Ty pierdzielisz? gdyby nie to to bym sie kurde nie trudzil, i nie stawial wszystkiego na jedna kartke, probujac, tlumaczac ludziom dookola ze to KURWA WSZYSTKO nie ode mnie zalezy, ja pierdole, staram sie byc spokojny, ale przepraszam, nie moge...

    ----

    w porownaniu do wiekszosci graczy na tym forum, moimi sukcesami pokerowymi nie mam sie co chwalic, ale uwierzcie mi ze nie zalezalo mi na tym zeby to WSZYSTKO ZAPRZEPASCIC, za jebane 1200zl, jak moglbym sie PODPISYWAC NAZWISKIEM pod tym ze chcialem okrasc 150 osob i cala organizacje UNIBET? ja pierdziele, ludzie, troche wiary =/ Rebel, tu nie chodzi o lige, ja nie przyjde na lige jesli Wy nie bedziecie chcieli zebym gral, po prostu musze wiedziec czy jest tu kurde ktokolwiek kto mi wierzy czy nie, bo jesli nie to wszyscy tracimy czas. Chyba o to tutaj chodzi. Nie jestesmy w sredniowieczu, i ja nie jestem iditoa zeby podpisywac sobie wyrok na scenie, i probowac oszukac komputer, robiac wyplate. co wiecej, niektorzy pisza z Was ze wyplacilem cala KASE, - JA TEGO NIE ZROBILEM - zostawilem pieniadze na wpisowe ktore bylo ZAWIESZONE - a kurde MUSIALEM TO ZROBIC. gdyby ten jebany MECZ SIE SKONCZYL to mialbym kurwa co wyplacic, ale tak nie bylo =/ jest mi wstyd, cholernie wstyd, ale gram z przeciwnikiem z ktorym widze ze nie mam szans, bo stoje tu sam.

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Nie wiem Oppa, lubiłem Cię, jesteś/byłeś dobrze zapowiadającym się graczem, jakich Poznań ma wielu, ale sam sobie przykleiłeś ŁATKĘ takim czynem.

    Nie chodzi o to, czy ktoś Ci uwierzy czy też nie ( chyba, że jest to tak istotne dla Ciebie ) ponieważ ta łatka będzie się ciągnąć za Tobą już zawsze. Wpadłeś tak głęboko, przez taką głupotę, że nie masz szans się z tego wydostać i nic nie możesz na to poradzić.

    Żyj z tym, graj, rób co chcesz, mi to jest obojętne.

    Pozdr
    Reb

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez oppa Zobacz posta
    jest mi wstyd, cholernie wstyd, ale gram z przeciwnikiem z ktorym widze ze nie mam szans, bo stoje tu sam.
    No rzeczywiscie jestes na all-inie...

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    Różnica między nami jest taka, że Nam na pokeru w Poznaniu ZALEŻY.

    Pozdr
    Reb
    Swiete slowa Dareczku .....
    Myslisz sie Oppa ze tylko Reb zna szczegoly twojegu numeru - wie o nim jeszcze wiele osob, tylko nie kazdy o tym pisze....
    Szczegolow twojego myslenia bardzo latwo sie domyslic - niedoswiadczony gracz " na fali " - wplaca kasde na turniej - na ktory sam wie ze nie jest przygotowany - ale mysli ze sie uda - bo sa mu potrzebne pieniadze...
    Przypomina mi to scene z " niemoralnej propzycji " jak Harrelson z Moore przy ruletce w ciagu kilkunastu sekund zmienia 3 razy swoja decyzje ... na ktory kolor spadnie kuleczka caly dorobek swojego zycia .... po czym jak juz wypada przegrany zaklad ona siega po zetony --- ale jest juz za pozno.
    Staram sie Cie zrozumiec ... i mysle ze byl to gowniarski wybryk nieodpowiedzialnego mlodzienca - ktorego po zobaczeniu konsekwencji - cofnal by czas ... i nigdy tego nie zrobil - choc tlumaczysz sie terminologia pokerowa ze byla to dobra decyzja.
    Piszesz ze poznales " nasze towarzystwo " - i liczysz na nasza litosc ....Wyczuwam tu kompletny brak pokory z Twojej strony-- z tego co pamietam pierwszy raz pojawiles na przelomie listopada / pazdziernika - prosze nie pisz takich rzeczy ze w ciagu tego czasu zdarzylismy poznac Cie jako czlowieka , i " przyjelismy cie chlebem i sola " - Nie jestesmy zadna pieprzona sekta , tylko grupa ludzi ktora lubi sie ze soba spotykac przy turniejach / grach cashowych - i powalczyc o nagrody - jednoczesnie szanujac sie nawzajem - Po tym wystepie zaden z graczy " regulars " nie bedzie mial grama szacunku do Ciebie .... i moge ci to zagwarantowac ryzykujac - i przemawiajac w ich imieniu.
    Moglbym napisac wiecej ..... ale mi sie po prostu nie chce...szkoda czasu ...

    Have a nice day

  7. #37
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    Teki, jestes kolejna osoba, ktora nie stara sie mnie zrozumiec, pomimo tego co mowisz. Piszesz ze cofnal bym czas, a ja Ci mowie ze NIE. Nie licze na zadna litosc, bo nie bede klekal przed Wami, mam troche honoru, i przyznaje sie do tego co zrobilem. WYREJESTROWALEM SIE Z TURNIEJU I WYPLACILEM PIENIADZE I ZOSTAWILEM >JESZCZE WIECEJ< PIENIEDZY NA KONCIE UNIBETU. Nie widzisz paradoxu tej sytuacji? Wyplacam garstke pieniedzy tylko po to by kurde stracic to co zostawilem na koncie i co wiecej - to czego nie mozna przeliczyc w pienidzach - mozliwosc gry w pokera i reputacje? Ja sobie tej latki nie przykleilem tylko ona zostala mi przyklejona przez okolicznosci, czy Wy naprawde nie mozecie tego zrozumiec? Chyba ze po prostu nie chcecie...

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    Takie małe , ale po co próbowałeś zrobić wypłatę w weekend wiedząc , że kasa dopiero zejdzie w poniedziałek ,a do poniedziałku na bank wszyscy się o tym dowiedzą i nie pozwolą Ci tego wypłacić Oppa pomyśl co piszesz , jak dla mnie wykazałeś się nieokreśloną głupotą

    Pzdr

  9. #39
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    Widac ze nie czytasz tego co pisze, szczegolnie postu wyzej. jesli chcialbym kogokolwiek oszukac to po co bym to zrobil....?

  10. #40
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    popieram post wcześniej Teki podsumował

    oppa szkoda mi cię ale myśle że jest mało istotne czy ktoś cię zrozumie czy nie .

    po prostu w teraźniejszym pokerze nie ma miejsca dla nawet najmniejszych OSZUSTW czy jak by to nazwać i dlatego obojętnie jak byś to nazwał mało kto będzie chciał z tobą zagrać .

    jak lubisz tak terminologie pokera to tak jak byś powiedział

    sprawdzam ..... a co masz ...... aaaaaaaaaa to ja jednak nie sprawdzam

    sory ale my tak nie gramy