Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 166
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Oppa rozmawiałem zarówno z Erklosem jak i miłą Dominiką, więc nie wykręcaj kota ogonem... Obydwoje byli masakrycznie zażenowani takim zachowaniem, a Twoje tłumaczenia były dla nich śmieszne, zresztą dla Mnie również jest to bajka wyssana z palca.

    Szkoda, że nie potrafisz się przyznać, przeprosić i spojrzeć Nam wszystkich których oszukałeś z godnością, a dalej kręcisz.

    Zrozum, że nie jesteś mile widziany przez nikogo praktycznie przy stole i nie spodziewaj się ciepłego przyjęcia jak już postanowisz przyjść...

    Edit: I twoje gadanie, aby Erklos wziął mikrofon i wytłumaczył wszystkim co i jak, bo Tobie wstyd... ŻENUJĄCE.

    Pozdr
    Reb

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez oppa Zobacz posta
    I z tego miejsca pozdrawiam najbardziej zainteresowanych, czyli tych ktorzy nie znali sprawy a byly pierwsi, aby sie wygadac do zobaczenia przy stolach
    Nie zwytrzymałem nie wiem gdzie i z kim chcesz sie zobaczyć przy stole kolego.. Nikt w Poznaniu nie bedzie gral z frajerami

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    Mi jest szkoda mnie, sytuacji w jakiej zostalem postawiony, przekreslony przez wszystkich ludzi z ktorymi mialem przyjemnosc grac i przez to w jakiej sytuacji sie teraz znajduje przez ktore wywarly na mnie taka a nie inna decyzje.
    Przedstawilem cala sytuacje Erklosowi jaka zaszla bez szczegolow ktore i tak dla Was nic nie znacza, a dla mnie znacza wiele, bo mnie zmusily do takiej a nie innej decyzji.
    Jesli rozmawiales z Dominika i Erklosem to dobrze wiesz ze wyplacilem wpisowe zostawiajac jeszcze niecale 2000zl na koncie ktore byly "zawieszone" w nieodbytym zakladzie ktory zostal przesuniety na nastepny dzien. Wiec jak myslisz? Wyplacilbym pieniadze z konta liczac na to ze ktos tego nie zauwazy i ze nastepnego dnia wyplace 2000zl i spierdole i ze wszystko bedzie ok? Jest mi bardzo przykro z tego powodu ze zrobilem taka decyzje ale MUSIALEM, i jesli nie chcesz mi uwierzyc to Cie nie przekonam. Jedyne co moge zrobic to przeprosic wszystkich Was, i jedyne liczyc na to ze mi wybaczycie. Nie wysysam bajek z palca Rebel, jesli mi w to nie uwierzycie to tylko ja na tym strace, strace pokera w Poznaniu, a akurat na tym mi nie zalezy. Podjalem taka a nie inna decyzje, i nie zaluje jej, podkresle to - nie zaluje tej decyzji bo innej nie moglem podjac.
    Erklosa prosilem aby powiedzial ze bylem i wyjasnilem sytuacje, uwierz mi ze nie mam tupetu przychodzic do kogos i klamac mu w oczy, zreszta moje slowa nie sa dla Ciebie teraz nic warte, bo mnie nie znasz.
    Jesli masz jakies pytania to pisz, a jesli nie, to napisz czy mam miejsce w hattricku, czy nie.

    Jak w pokerze, podjalem odpowiednia decyzje, i uwierz mi, ze nie zalezala ona od kart ktore trzymalem w rece...

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    To sie wyjaśniło komu jak komu ale Rebelkowi wierze .
    "Do zobaczenia przy stołach" - nie dziękuje

    Pozdr
    berti09

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Oppa Ty chyba nie rozumiesz , liczy sie sam fakt że to zrobiłeś , czemu to juz nikogo nie interesuje , jak Ci kasy brakowało to trzeba było nie grać i tyle .

    Pozdr
    berti09

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Jesli bylbym w Poznaniu jako uczestnik USOP (nie bylem bo mialem inne zobowiazania), to czulbym sie po prostu okradziony. To jest jedna wielka porazka...

    A ty chcesz sie tlumaczyc, ze pozyczyles sobie nieswoja kase nie pytajac nikogo o zdanie? Bo takie wnioski mozna wyciagac z tego belkotu. Stac cie na gre w turnieju za 250 euro, a nie masz kasy na cokolwiek tam potrzebowales? Stac cie na granie zakladow za 2000zl (swoja droga ciekawe jaki to "nieodbyty zaklad", ktory zostal przesuniety na nastepny dzien), ale 250 euro nie masz i decydujesz je ukrasc?

    Dla takich ludzi moim zdaniem nie ma miejsca na polskiej scenie pokerowej.

    "strace pokera w Poznaniu, a akurat na tym mi nie zalezy" - wiadomo przeciez, ze ci nie zalezy, skoro okradasz innych pokerzystow.

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez berti09 Zobacz posta
    Oppa Ty chyba nie rozumiesz , liczy sie sam fakt że to zrobiłeś , czemu to juz nikogo nie interesuje
    Jezeli jest tak jak mowisz Berti, to "w porzadku", wycofam sie...myslalem ze od ludzi z ktorymi spedzilem juz troche czasu, moge oczekiwac ludzkiego podejscia, ale widze nie bardzo. Z ludzi tutaj na forum jedynie Rebel zna sprawe, nie wiem w sumie w jakim stopniu zostala mu przyblizona, ale to jedyny "kompetentny czlowiek" ktory moze zajac tu stanowisko. Ja ze swojej strony przepraszam, i prosze o szanse. Rebel, podejmij decyzje. Jesli chcesz sie czegokolwiek dowiedziec ode mnie to smialo, odpowiem Ci na wszystkie pytania.

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jako jeden ze współorganizatorów cyklu USOP muszę zająć stanowisko w tej sprawie.

    To co zrobił gracz oppa to nic innego jak po prostu skandal. To zwyczajne oszustwo i nic więcej. Chciał oszukać swoich kolegów, graczy w turnieju i organizatorów cyklu. Dziwny jest ten zbieg okoliczności, w którym tuż po odpadnięciu z turnieju gracz biegnie do domu, dowiaduje się, że nagle potrzebna jest mu kasa, wyrejestrowuje sie z turnieju i zleca przelew całej kasy na Unibecie, prawda? Oppa próbuje sie bronić i tłumaczyc, ale jego argumenty nikogo - ani erklosa, ani Dominiki, ani szefostwa Unibetu - nie przekonały. Na dodatek gracz ten chciał, aby Erklos powiedział całej oszukanej grupie graczy, że sprawa została wyjaśniona, a wyjasniona NIE ZOSTAŁA! Może oppa jest na tyle naiwny, że pomyślał, że jego wątpliwej jakości argumenty wystarczyły, ale stwierdzam z całym przekonaniem, że tak nie było. Odpowiedź w tej sprawie dostanie od osoby odpowiedzialnej mailem.

    Póki co uważam osobiście, że była to perfidna próba oszustwa i nie wiem czy są argumenty mogące moje zdanie w tej sprawie zmienić. Będę wnioskował o wykluczenie tego gracza z całego cyklu USOP.

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Mysle ze Jack Daniels wyjasnil wszystko...

    ...twoje tlumaczenie jest bardziej smieszne niz to jakbys powiedzial,
    ze przypadkowo nacisnales wyrejestruj

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez oppa Zobacz posta
    Jezeli jest tak jak mowisz Berti, to "w porzadku", wycofam sie...myslalem ze od ludzi z ktorymi spedzilem juz troche czasu, moge oczekiwac ludzkiego podejscia, ale widze nie bardzo. Z ludzi tutaj na forum jedynie Rebel zna sprawe, nie wiem w sumie w jakim stopniu zostala mu przyblizona, ale to jedyny "kompetentny czlowiek" ktory moze zajac tu stanowisko. Ja ze swojej strony przepraszam, i prosze o szanse. Rebel, podejmij decyzje. Jesli chcesz sie czegokolwiek dowiedziec ode mnie to smialo, odpowiem Ci na wszystkie pytania.

    Funny Demotivational Posters