Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 166
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Co za kretyn ja pierdole.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Cóż, jak widać, przy stolikach można spotkać cały przekrój ludzi - od geniuszy do skończonych idiotów... "patent" roku

    z drugiej strony - unibet do tego dopuścił, to tak jakby w kasynie rozwalić kamery i zostawić otwartą kasę.... uczciwy czlowiek i tak nie wezmie, nieuczciwy... mozna zgadywac
    Ostatnio edytowane przez miecho ; 22-02-2009 o 06:56

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Qurwa aż mnie zatkało , Oppa Ty debilu .

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    Najgorsze jest to ze Oppa wykazywal wlasnie tez 'objawy geniuszu' i ludzie na lidze wrozyli mu ciekawa pokerowa kariere, szkoda ze tak sobie (za przeproszeniem) zjebal pokerowa przyszlosc...

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    A z drugiej strony co za lokalny "patriotyzm": wstyd dla poznańskich graczy
    W sumie fajnie.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez mlody87 Zobacz posta
    Najgorsze jest to ze Oppa wykazywal wlasnie tez 'objawy geniuszu' i ludzie na lidze wrozyli mu ciekawa pokerowa kariere, ...

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    no sory jak cos popieprzylem ale pare razy slyszalem na lidze ludzi ktorzy mowli ze niezle sobie pogrywa w pozytywnym tego slowa znaczeniu...

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    Dzisiaj z rana bylem w Mercure aby to wyjasnic, rozmawiajac z Erklosem i jakze mila Pania Dominika z Unibet.
    Dziekuje tym, ktorzy nie wypowiadali sie w tej sprawie i tym ktorzy mimo niesprzyjacych dla mnie okolicznosci niedowierzali w to ze jestem jakims oszustem. I z tego miejsca pozdrawiam najbardziej zainteresowanych, czyli tych ktorzy nie znali sprawy a byly pierwsi, aby sie wygadac do zobaczenia przy stolach

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a co przez przypadek się wyrejestrowałeś i przypadkowo również zleciłeś cashout???

    skoro wyjaśniłeś to wyjaśnij to samo na forum publicznym gdzie wszyscy "zainteresowani" mają dostęp i z łatwością możesz się pozbyć podejrzeń...

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    No czekamy Oppa , jeżeli jest tak jak mówisz to z pewnością wszyscy zwrócą Ci honor ale należą sie wyjaśnienia .

    Pozdr
    berti09