Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Znowu KK

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Satelita 3 wejściówki do większego turneju. 25 osób zostało z 350. Blind 300/600 0 ante. Gram dłuższą chwilę z darinho jest raczej luźny.
    Niestety Unibet w historii nie podaje wielkości stacków więc o tyle o ile pamiętam było:
    HERO 21.730
    darinho 24.000
    Zonczek 33.000
    gryzli_POL 17.000
    justynka81 8.000
    HenQ1987 (D) 11.000
    BAMBER2007 13.000
    Kumaar 19.000



    Players Cards : :

    Actions
    HERO Raised 1,750.00
    darinho Called 1,750.00
    Zonczek Folded
    gryzli_POL Folded
    justynka81 Fold
    HenQ1987 (D) Folded
    BAMBER2007 SB 300.00 Called 1,450.00
    Kumaar BB 600.00 Folded

    Total Pot 5,850.00

    Flop
    : : :

    Betting Round
    BAMBER2007 Checked Folded
    HERO Bet 2,500.00
    darinho Called 2,500.00

    Total Pot 10,850.00

    Turn

    : : : :

    Betting Round
    HERO Bet 5,300.00
    darinho Called 5,300.00

    Total Pot 21,450.00

    River
    : : : : :

    Betting Round
    HERO Checked
    darinho Went All-In 15,893.75

    Jaka jest wasza decyzja tutaj ?? Czy coś zagralibyście inaczej ??

    Dziękuję za komentarze

    F

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Ja betowałbym flop mocniej,ale taki jak twój chyba tez nie jest zły, ale wtedy po pojawianiu się damy na turnie po takim zagraniu jak zrobiłeś zawetowałbym już około 7k.
    Przestraszyłeś się 8 na river?Bo twoje zagranie dosc kiepskie.
    Koleś mógł myśleć blefowałeś flop i turn i zwyczajnie cie wyrzucił

    Na river call po takim zagraniu


    Poza tym przy tylko 3 wejściówkach ciężko ci by było z takim pokiereszowanym stackiem.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    29
    Na flopie zdecydowanie mocniej, na turnie grasz za pol stacka (choc all-in tez nie bylby zly) i na river spasowac juz nie mozesz. Gdyby mial ta 8-mke, to zagralby jakiegos value beta, wiec ten all-in troche podejrzany...poczekales, wiec moze blefowac z AhKh, AQ , nizsza packet pair lub nawet nietrafionym gutshotem z A7, jesli byl naprawde loose. Jak spasujesz, satelitki raczej nie wygrasz, wiec easy call.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Na flopie i turnie mocno nie stawialem aby nie przestraszyć przeciwnika. Chociaż zagrania za około 1/2 puli trudno chyba nazwać małymi. Plan był taki żeby budować pulę i wciągnąć z tych króli jak najwięcej się da po tak przyjaznym flopie i turnie.
    Na riverze byłem też przekonany, że mam lepszą rękę. Ten allin tylko mnie w tym utwierdził. Fakt, że trudno mi jest powiedzieć co tym czekaniem na riverze chciałem osiągnąć.

    Niestety przeciwnik pokazał i pożegnałem się z turniejem...
    Czy widzicie jakąś błędną decyzję w takim podejściu i takim rozegraniu ?
    Oczywiście zdaje sobie sprawę, że call na riverze był już raczej trudny do uniknięcia. Bardziej mi zależy na opinii o samym rozegraniu KK w takim przypadku.
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 29-03-2009 o 19:27

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cbet za ok. 1/2 puli stosuję gdy pula jest raisowana/3betowana preflop, głównie w późnych fazach turnieju (przed/na FT) gdzie taki bet i tak będzie stanowił sporą część naszego stacka.
    W pozostałych przypadkach (np. w powyższym) cbet za 2/3 puli to minimum. Struktura flopa pozwala na łatwe wyciągnięcie żetonów od TT/99. Betuję do końca 2/3 puli, a po tym jak Ty zagrałeś to check/call river.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez fafalo007 Zobacz posta
    Na flopie i turnie mocno nie stawialem aby nie przestraszyć przeciwnika. Chociaż zagrania za około 1/2 puli trudno chyba nazwać małymi. Plan był taki żeby budować pulę i wciągnąć z tych króli jak najwięcej się da po tak przyjaznym flopie i turnie
    To bardzo zly plan i tragicznie rozegrana reka. Jest to swietny przyklad dla tych, co sie ucza grac, zeby nie minibetowac monsterow, bo prowadzi to do takich wlasnie konsekwencji, jak u Kolegi w rozdaniu.

    Po kolei: raise preflop bardzo dobry. Na flopie wiedzac, ze grasz z dwoma rywalami, nie mozesz sobie pozwolic na tak maly bet. Minimum tutaj to 4500. Zagrales tak, bo chciales wciagnac do gry przeciwnika na teoretycznie korzystnie wygladajacym flopie, zamiast powodowac, zeby sie wyplacil z gorsza reka albo spadal z rozdania, i wciagnales.

    Konsekwencja tego, ze wciagnales, byl turn, ktory dal mu flushdrawa i donk juz nie odpuscil. Turn znow beznadziejnie. Mocny bet 10k i albo robi reraise allin i nie masz sobie nic do zarzucenia albo spasuje.

    Na riverze dostales to, o co sie prosiles, i na drugi raz bedziesz mocniej betowal dobre rece.

    PZDR

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Dzięki bardzo za pomoc, na pewno zwrócę na to uwagę. Czy po pojawieniu się Asa na flopie też warto robić cbet ?? Jeżeli tak to w jakiej wysokości i co zrobić na turnie jeżeli przeciwnik na sprawdzi ??

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Po pojawieniu sie asa na turnie zagrywam rowniez cbeta za 4500 i jesli oponent sprawdzi, odpuszczam reke, przechodzac w tryb ch/f. Chyba, ze mam jakies nietypowe ready, ze na 90% nie ma Ax i chce wrzucic swojego stacka w rozdanie, zeby to udowodnic

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    drugie rozdanie turnieju live, stacki po 500, blindy 1/2. 9 osob na stole.

    siedzac na SB dostaje KK, 6 osob fold, button call.

    daje raise do 6, BB i button call. pot 18.

    flop Axx rainbow.

    gram za 12, BB call, button fold. i w tym momencie juz mysle ze trzeba podkulac ogon i foldowac na turnie.

    turn nie jest krolem, checkuje i pasuje po becie za 1/2 puli.
    mysle sobie ze dobrze, ze to dopiero poczatek, bo strata niewielka, ale 2 inne pomysly mi przyszly:

    - over bet za jakies 30 - 40 preflop (pewnie by zgarnal te grosze ze stolu)

    - check - raise na turnie, jakby to nie zadzialalo to chyba as u BB bylby pewny.

    co myslicie ?

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Jesteście 250BB deep, więc stacki duże, jesteś bez pozycji i button open limpuje. Zakres jego rąk jest tam bardzo szeroki i bardzo mała szansa, że teraz spasuje nawet jak zrobisz overbeta preflop, więc dlatego właśnie tego overbeta gram, ale nie aż tak dużego jak sugerujesz: myślę, że 14-18 starczy. Na flopie cbet 2/3-3/4 pota standard, a jak nie zrzuci to prawdopodobnie jesteś z tyłu, szczególnie, że na flopie nie ma drawów, więc przeciwnik calluje tam zapewne z gotowym układem. Na turnie nie pozostaje nic jak zagrać check/call (na małego beta) lub check/fold (gdy uderzy mocniej). Check/raise odpada, bo przeciwnik będzie tam betował tylko mocny układ; ze słabym będzie chciał taniego showdownu.