Zobacz wyniki ankiety: Kto powinien zająć się rankingiem low? (Proszę o głosowanie osoby zainteresowane)

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Macia

    8 33.33%
  • BartekPL

    16 66.67%
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 96
  1. #61
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Najprawdopodobniej zgłoszę się do medium i może low dla zabawy. Jeszcze muszę się zastanowić nad tym które eventy zagram.

    Ewentualnie indywidualny heads-up 500$ bet z Intelowcem.
    Dodam Cie od razu na wstepna liste w takim razie

  2. #62
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Ewentualnie indywidualny heads-up 500$ bet z Intelowcem.
    zabrzmialo jak wyzwanie

  3. #63
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    Niech ktos zrobi ankiete na low bo ja nie umiem
    Wydaje mi sie ze w tym watku ankiete moze zrobic LukeLasko bo on zakladal ten temat. Jezeli anieta sie nie pojawi do jutra wieczor to ja ja zrobie w nowym temacie. Tylko ankieta musi byc jawna, zeby wziac pod uwage osoby ktore sa zapisane do low, a nie przypadkowe glosy z forum.

    pzdr

    EDIT: Aha no i Sztukmistrz okresl sie czy nadal jestes zainteresowany prowadzeniem rankingu jezeli nie to niech Luke go nie bierze pod uwage w tej ankiecie.
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 19-03-2009 o 20:47

  4. BartekPl - przepraszam , że się wtrącam (znaczy chciałbym wziąć udział w low więc trochę jestem zainteresowany ) ale jeżeli chcesz prowadzić ranking low, to wgryź się lepiej w temat...
    Punkty TLB nie są wyliczane na podstawie wygranej kwoty. Zależą od 3 czynników... wysokości wpisowego, liczby uczestników i zajętego miejsca
    Kod:
    Points = 10 * [sqrt(n)/sqrt(k)] * [1+log(b+0.25)]
    n - liczba uczestników - k miejsce - b wpisowe w $ (bez rake'u) Także deale nie mają tu nic do rzeczy.

  5. #65
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez jimmypage Zobacz posta
    BartekPl - przepraszam , że się wtrącam (znaczy chciałbym wziąć udział w low więc trochę jestem zainteresowany ) ale jeżeli chcesz prowadzić ranking low, to wgryź się lepiej w temat...
    Punkty TLB nie są wyliczane na podstawie wygranej kwoty. Zależą od 3 czynników... wysokości wpisowego, liczby uczestników i zajętego miejsca
    Kod:
    Points = 10 * [sqrt(n)/sqrt(k)] * [1+log(b+0.25)]
    n - liczba uczestników - k miejsce - b wpisowe w $ (bez rake'u) Także deale nie mają tu nic do rzeczy.
    jimmypage dopisuje Cie do low.


    deale nie sa uwzledniane w sofcie, dodatkowo zawsze w tych turniejach zostawia sie cos dla zwyciezcy wiec i tak kazdy gra o jak nalepsze miejsce co sie przeklada jak zauwazyl na jimmypage na TLB (a nie wygrane $). wiec chyba nie ma co nawet nic dodowac do regulaminu

  6. #66
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez jimmypage Zobacz posta
    BartekPl - przepraszam , że się wtrącam (znaczy chciałbym wziąć udział w low więc trochę jestem zainteresowany ) ale jeżeli chcesz prowadzić ranking low, to wgryź się lepiej w temat...
    Punkty TLB nie są wyliczane na podstawie wygranej kwoty. Zależą od 3 czynników... wysokości wpisowego, liczby uczestników i zajętego miejsca
    Kod:
    Points = 10 * [sqrt(n)/sqrt(k)] * [1+log(b+0.25)]
    n - liczba uczestników - k miejsce - b wpisowe w $ (bez rake'u) Także deale nie mają tu nic do rzeczy.
    Masz racje nie dopatrzenie z mojej strony. Dawno juz sam nie liczylem TLB wiec staf to moje nie dopatrzenie Dzieki za poprawienia.

    W takim razie wedytuje posta. I zostawie to co potrzebne

  7. #67
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, dodalem do tematu ankiete do lowstakes.

  8. #68
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Ewentualnie indywidualny heads-up 500$ bet z Intelowcem.
    Od razu oddaje Ci 500$
    Nie gram dobrze heads-upow i ich nie lubie i wcale sie z tym nie kryje

    Co do udzialu w zabawie, bede w stanie dopiero powiedziec wiecej na 2-3 dni przed rozpoczeciem SCOOP. Zalezy to od pieniedzy, ktore przeznacze na gre i przede wszystkim czasu, bo jesli pojde do nowej roboty, nie bede mogl zagrac w cyklu regularnie.
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 20-03-2009 o 01:33

  9. #69
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Skoro sa inni chetni to wycofuję swoja kandydature do prowadzenia rankingu.

  10. #70
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Od razu oddaje Ci 500$
    Nie gram dobrze heads-upow i ich nie lubie i wcale sie z tym nie kryje
    Może to był żart z Twojej strony, ale na wszelki wypadek wyjaśnię: mashowi chodziło o bet HU na zasadach jakich odbywa się cały sidebet, a nie o grę HU o 500$. Tzn który z was osiągnie lepszy wynik w rankingu wygrywa 500$ od drugiego. Am I right mash? :P