Zobacz wyniki ankiety: Kto powinien zająć się rankingiem low? (Proszę o głosowanie osoby zainteresowane)

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Macia

    8 33.33%
  • BartekPL

    16 66.67%
Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 96
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Nie wiedzialem gdzie zalozyc ten temat, a z tutaj prawdopodobnie wpada najwiecej turniejowcow, wiec mysle, ze to miejsce moze byc.

    PokerStars.com - SCOOP ? Wszystkie stawki

    Szukajac wiekszej motywacji do gry wpadlem na pomysl zakladu. Licze na ciekawe propozycje. Glownie chodziloby mi o zaklad porownawczy, tzn. gramy z przeciwnikiem w tych samych turniejach i porownujemy wyniki. Chyba jedynym wymiernym porownawczym wynikiem bedzie kasa zarobiona w turniejach.

    Jako gracz NLH proponuje wybor z tych turniejow. Oczywiscie temat otwarty dla innych, ktorzy chcieliby skonfrontowac sie z kims innym.

    Czy sa jacys chetni? Jesli jacys sie pojawia, to bedziemy mogli obgadac szczegoly.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    LukeLasko swietny pomysl Ja raczej sie z Yoba nie zmierze bo j bede gral raczej low, a ty pewnie highNo chyba ze jakies turnieje med, bo moze kilka med to mi sie uda zagrac Choc ja z Toa szans nie mam:P Ale jak ktos bedzie chetny to moge z nim porywalizowac na poziomie low/med Ja chetnie zagram w eventach 5, 8, 10, 17, 22

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Luke na poziomie high?

    No co Ty-przeciez to poziom nieosiagalny dla 99% polskich pokerzystow, jesli chodzi o wymagania finansowe. Tam sa przeogromne wpisowe, a chyba Luke prowadzi rozsadna gospodarke finansowa

    Niektore eventy jak najbardziej. Ja bede na przyklad probowal dostac sie do pierwszego dwudniowego na poziom high, ale nie wszystkie.

    Co do samego zakladu-jeszcze przemysle. Zgadamy sie na GG

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    BartekPL - wyzwanie moge przyjac na poziome low, nie ma znaczenia.

    Intelowiec - bede chcial grac glownie medium, high jest ponad moj bankroll, jesli ktorys high to raczej z satelitki.

    Najbardziej interesuja mnie eventy:
    1 - medium (NL Hold'em Rebuy [6-max] $55,00),
    8 - low i medium (NL Hold'em [2-dniowy] $33,00, $320,00),
    14 - low i medium (NL Hold'em [6-max] $55,00, $530,00),
    17 - low i medium (NL Hold'em [1R1A] $22,00, $215,00),
    22 - low i medium (NL Hold'em Turniej Główny [2-dniowy] $109,00, $1.050,00)
    5 (ewentualnie) - medium (NL Hold'em Shootout [10-max] $162,00)

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja jestem zainteresowany nastepujacymi grami:

    EVENT 1-medium, 55$ 6-handed rebuy;
    EVENT 4-medium, 162$ turbo X2;
    EVENT 8-medium, 320$ i jako moj glowny wystep high za 3150$, ale z satelity;
    EVENT 14-medium, 530$ 6-handed;
    EVENT 17-medium, 1+1+1 za 215$;
    MAIN EVENT-wszystkie trzy, ale high pozostaje marzeniem scietej glowy. Oczywiscie poprubuje satelit (przede wszystkim stepy), ale bez wiekszych nadziei

    Luke-wydaje mi sie, ze grajac w medium nie ma co sobie zawracac glowy tymi low, gdzie beda tlumy i fishownia. Nadziejesz sie na jakiegos durnego badbeata z moronem i potem nie bedziesz gral swojej gry na turnieju na poziomie medium. Nie mam racji?...

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Ja moge przyjac zaklady. Mysle, ze niezlym miernikiem jest tez ilosc miejsc w kasie oprocz $ (bo tutaj jeden FT moze zawazyc).

    Bede gral pewnie wszystko jak leci oprocz niektorzych high w ramach wolnego czasu, wlaczajac 8 game itd . Anyone?

    Goral

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Luke-wydaje mi sie, ze grajac w medium nie ma co sobie zawracac glowy tymi low, gdzie beda tlumy i fishownia. Nadziejesz sie na jakiegos durnego badbeata z moronem i potem nie bedziesz gral swojej gry na turnieju na poziomie medium. Nie mam racji?...
    Ja oczywiście nie odważę się przyjąć zakładu na żadnym poziomie ale Intelowiec nie uważasz że dobry gracz powinien sobie radzić w każdych turniejach również tych z przewagą fishy? Oczywiście istnieje coś takiego jak pech ale on ma takie same szanse dla wszystkich uczestników.

    ps. Mam nadzieję że nie odbierzesz tego postu jako atak na swoją osobę i moja wypowiedź ma wydźwięk ogólny

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Czytelnik Zobacz posta
    Mam nadzieję że nie odbierzesz tego postu jako atak na swoją osobę i moja wypowiedź ma wydźwięk ogólny
    Pewnie, ze nie

    Chodzi mi rowniez o to, ze jak mam sie zajac duzym turniejem, to wole skupic sie jedynie na nim, a takie patrzenie na kilka innych stolow przeszkadza.

    Poza tym to tylko dobra rada-nic wiecej

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    EDIT

    Propozycja nieaktualna. Trwa wymyslanie czegos ciekawszego, tak wiec zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Ostatnio edytowane przez LukeLasko1 ; 22-02-2009 o 13:00

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez LukeLasko1 ; 22-02-2009 o 13:00