Zobacz wyniki ankiety: Kto powinien zająć się rankingiem low? (Proszę o głosowanie osoby zainteresowane)

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Macia

    8 33.33%
  • BartekPL

    16 66.67%
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 96
  1. #81
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dla mnie nie ma problemu, moge zalozyc od nowa jawna.

  2. #82
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Dla mnie nie ma problemu, moge zalozyc od nowa jawna.
    To skasuj ta i napisz w nowej zeby glosowaly tylko osoby grajace w low bo innych glosy nie beda sie liczyc

  3. #83
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, powinno byc juz dobrze (chociaz nie wiem czy kliknalem checkbox make it public, ale chyba tak)

  4. Jakoś tak dziwnie... Wybory, a tu żadnej kampanii
    Żaden z kandydatów nie obieca, że jak On poprowadzi ranking to każdy będzie zwycięzcą rankingu i każdy otrzyma 100% puli A przynajmniej moglibyście się licytować na wysokość opłaty rankingowej

  5. #85
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez jimmypage Zobacz posta
    Jakoś tak dziwnie... Wybory, a tu żadnej kampanii
    Żaden z kandydatów nie obieca, że jak On poprowadzi ranking to każdy będzie zwycięzcą rankingu i każdy otrzyma 100% puli A przynajmniej moglibyście się licytować na wysokość opłaty rankingowej
    No cos Ty, jaka kampania?? Przecież jak sam napisałes trwaja wybory, a podczas wyborów obowiązuje cisza wyborcza.

    A tak w ogole do kiedy trwa ta ankieta do rozpoczecia SCOOPa, czy Doli ustawiles jakis czas trwania głosowania?

  6. #86
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    No cos Ty, jaka kampania?? Przecież jak sam napisałes trwaja wybory, a podczas wyborów obowiązuje cisza wyborcza.

    A tak w ogole do kiedy trwa ta ankieta do rozpoczecia SCOOPa, czy Doli ustawiles jakis czas trwania głosowania?
    Proponuje aby ankieta zakonczyla sie 29go o 12 wieczorem. 30 zakladamy oficjalne topiki i zaczynamy zapisy.

    Goral

  7. #87
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    139
    Proszę mnie dopisac do low

    Pozdrawiam

  8. #88
    Ja też na 99% zagram low.

  9. #89
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    Proponuje aby ankieta zakonczyla sie 29go o 12 wieczorem. 30 zakladamy oficjalne topiki i zaczynamy zapisy.

    Goral
    Ok to przyjmujemy, ze ankieta trwa do 29.03

    Fajnie, ze coraz wiecej ludzi jest chetnych do grania w rankingu low. Zapowiada sie ciekawa rywalizacja. Moze objawi sie jakas nowa gwiazda mtt w Polsce

  10. #90
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Jeszcze pytanko. Czy musze zadeklarowac wszystkie turnieje ktore gram przed rozpoczeciem SCOOP'a czy przed kazdym rozpoczynajacym sie oddzielnie? Moja propozycja zeby wszystko bylo jawne kto co gra, to wrzucanie na forum informacji ze gramy w danym Evencie max pol godziny przd rozpoczeciem.
    Chcialbym miec opcje obserwacji rywali podczas trwania Eventu, a nie poznac tylko jego wynik.