Zobacz wyniki ankiety: Kto powinien zająć się rankingiem low? (Proszę o głosowanie osoby zainteresowane)

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Macia

    8 33.33%
  • BartekPL

    16 66.67%
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 96
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ja mimo wszystko proponuję zmienić rake od stawek bo np bez sensu jest 50+10 oraz 1000+10, trochę głupio to wygląda... Ja mam już swojego faworyta do wygrania.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    mazaq i zaufanie buahah dzieciak co na forum bukmacherskim zyruje na jakis no depositach i o ile mnie pamiec nie myli kieeedys wklejal falszywe przerobione screeny z wygranymi z turnieji,naprawde nawet w nich nie grajac,żenada jednym slowem a nie zaufanie




    Jakieś dowody plx.
    Zresztą napisałem, że będę tylko podliczać tlb, więc nie wiem skąd Twoje spięcie, huh :>

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    mazaq i zaufanie buahah dzieciak co na forum bukmacherskim zyruje na jakis no depositach i o ile mnie pamiec nie myli kieeedys wklejal falszywe przerobione screeny z wygranymi z turnieji,naprawde nawet w nich nie grajac,żenada jednym slowem a nie zaufanie
    popieram dzieci raczej nie

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Ja mimo wszystko proponuję zmienić rake od stawek bo np bez sensu jest 50+10 oraz 1000+10, trochę głupio to wygląda... Ja mam już swojego faworyta do wygrania.
    Wlasnie zapomnielem napisac w2e wczesniejszym poscie o tym. Ze moim zdaniem powinno byc 50+5 a nie 10. Oczywisicie kwestia dogadania sie.

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Hej,

    1. Uwazam, ze aby srodki byly bezpieczne obsluga medium i high (+all round) powinna sie zajac osoba grajaca w medium i/lub high. Jesli nie bedzie chetnego z tych osob to moge to zrobic ja.

    2. Oplata 10$ to nie jest rake tylko pokrycie czasu dla osoby zajmujacej sie rankingiem. Zgadzam sie, ze 50+10 wyglada dziwnie. Jesli znajdzie sie zaufana osoba, ktora chce zrobic low stakes za 5$ od osoby to zmienimy na 5$. W pozostalych niech zostanie tyle ile jest (10$ - bo jesli to bedzie robila osoba z medium/high to jej czas jest na tyle cenny ze nie ma sensu sie w to bawic za 5$ - chyba ze jakas zaufana osoba z tego rankingu zdeklaruje sie robic to za 5$).

    3. Jesli bedzie wiecej chetnych do zrobienia za 5$ proponuje pare dni przed scoopem zrobic ankiete (dla graczy startujacych) aby uzytkownicy wybrali do kogo maja najwieksze zaufanie.

    4. Ilosc turniejow do rankingu low. Po uwagach graczy oraz przeanalizowaniu turniejow, rzeczywiscie przy 10 turniejach wiekszosc bylaby inna niz Holdem.

    Z drugiej strony chcemy aby ranking low mobilizowal troche do nauki innych gier - z doswiadczenia wiem, ze jest to proste. Gdy ja zaczynalem inne gry, to nawet na wyzszych stawkach wystarczalo pol godziny na przeanalizowanie teorii i od razu byla przewaga nad 80% przeciwnikow: np google-> razz strategy, razz starting hands, triple draw strategy, triple draw starting hands. Chwila wysilku i gotowe. Powiem wiecej, na takim donkfescie jakim bedzie SCOOP low stakes gra w tych nowych grach moze byc nawet bardziej EV+ niz Texasie (po odpowiednim przygotowaniu).

    Wydaje mi sie, ze aby zachowac dobra rownowage max 8 turniejow pozwoli zagrac wiekszej ilosci graczy (lecz wcale nie trzeba graz az 8) a rownoczesnie czesc z nas sprawdzi sie w innych grach aby podreperowac pozycje w rankingu.



    Do zasad (post na 2 stronie) dodalem nastepuje punkty:

    - Osoba obslugujaca moze brac udzial w danym rankingu, musi jednakze samemu deklarowac turnieje na gg do dwoch innych graczy z tego rankingu
    - Wszelkie proby raportowania zawyzonych TLB (lub inne tego typu przekrety) beda sie konczyc dyskwalifikacja z pozbawieniem nagrody. Przypominam, ze pomimo faktu iz TLB jest przesylane po turnieju mailem (i teoretycznie mozna te pkt podmienic przed wyslaniem do osoby obslugujacej) to na stronie PS jest wzor ktorym mozna TLB wyliczyc i sprawdzic poprawnosc kazdego zadeklarowanego wyniku!

    Ponadto:
    - Zmienilem max liczbe turniejow low na 8
    - Uaktulnilem wstepna liste chetnych graczy

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 22-02-2009 o 23:15

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Stanko zglaszasz sie?

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Jeszcze nie wiem, muszę pogrindować trochę...

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Dziękuję za uwzglednienie moich uwag.
    Zgłaszam sie do low stakes.

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Goral mysle ze wlasnie te 8max dla low to idealna liczba i juz niech taka zostanie.

    Co do oplaty dla osoby ktora bedzie zjamowac sie low. Mysle ze jednak ta 10 bedzie adekwatna do czasu jaka dana osoba bedzie musiala poswiecic na to. Pewnie na low bedzie sporo chetnych osob do grania. Wiec trzeba pamietac, ze kazdy wynik trzeba sprawdzic. Trzeba wziasc kalkulator i policzyc kazdy wynik TLB czy dany gracz nie oszukuje. Do tego dochodzi codzienne akutalizowanie tabeli z wynikami. Wszytskie te czynnosci wymagaja sporo czasu. Takze mysle ze 10$ dla osoby prowadzacej bedzie adekwatnym wynagrodzeniem. No chyba ze wiekszosc jest za tym zeby bylo to 5$, wiec wtedy robimy 5$.

    Co do osoby, ktora zajmie sie prowadzeniem poziomu low podczas SCOOPu to ja jeszcze raz pisze, ze moge to zrobic . A jezeli bedzie wiecej chetnych to bedzie trzeba zrobic- tak jak juz Goral napisales- ankiete i kazdy zaglosuje kogo by wolal.

    Pzdr
    BartekPL

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    ...hm, rozumiem zajety czas ale rake dla low w postaci 20 % to nadto zawyżona suma.
    Stanko generalnie marnuje czas czytelnikom ale w tym przypadku słusznie zauważył tą nieprawidlowość.