Zobacz wyniki ankiety: Kto powinien zająć się rankingiem low? (Proszę o głosowanie osoby zainteresowane)

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Macia

    8 33.33%
  • BartekPL

    16 66.67%
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 96
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    EDIT: Zasady ponizej
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 19-03-2009 o 13:04

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Ciekawy pomysl. Jak dokladnie sa liczone punkty TLB? Jakos nigdy nie wglebialem sie w ten temat.

    Mamy duzo czasu do wymyslenia czegos fajnego, takze dawajcie swoje propozycje, dzieki burzy mozgow latwiej uda sie zoptymalizowac reguly.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Tutaj jest link do strony PS:

    PokerStars Multi-Table Tournament Leader Board Explained

    Wyglada skomplikowanie ale wcale nie jest, dodatkowo nikt tego nie musi liczyc, wystarczy miec wlaczona opcje dostawania info o wynikach w turniejach i w mailu sa obliczone pkt. Zawsze za bycie w pierwszych 15% graczy.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Heja,

    Propozycja side beta do turniejow SCOOP aby zwiekszyc motywacje graczy do lepszej gry i polepszyc nasze wyniki, takie nasze wewnetrze Polskie forumowe zawody :

    Oto rozpiska turniejow:

    http://www.pokerstars.com/scoop/

    Reguly

    - Cztery oddzielne rankingi dla roznych stawek, punktacja oparta na TLB i nagrody oddzielne w kazdym
    - Link do strony PS wyjasniajacy TLB:
    PokerStars Multi-Table Tournament Leader Board Explained
    - Ze wzgledu na czasochlonnosc obslugi rankingu nalezy wybrac zaufana osobe obslugujaca kazdy ranking (moze to byc, ale nie musi ta sama osoba dla kazdego rankingu)
    - Osoba ta wraz ze zgloszeniem od kazdego gracza dostanie od niego wpisowe do rankingu powiekszone o 10$ (5$ dla low stakes) od kazdego rankingu za jego obsluge
    - Osoba obslugujaca bedzie prowadzila ranking, przyjmowala deklaracje turniejow na gg, otrzymywala maile od graczy z iloscia TLB oraz zbierze wpisowe w momencie zgloszen i wyplaci nagrody na zakonczenie rankingu
    - Do kazdego rankingu w zaleznosci od stawek beda sie liczyly dowolne zadeklarowane turnieje w liczbie nie wiekszej niz max dla danego rankingu. W ten sposob jedni moga grac TX, inni Limita, a inni jeszcze inne gry. Dodatkowo pozbywa sie w ten sposob problemu, ze kazdy musi grac te same turnieje.
    - Zgloszenie do dowolnego rankingu moze nastapic w kazdej chwili az do zakonczenia SCOOP
    - O pozycji w rankingu decydowac bedzie suma zdobytych punkow TLB z zadeklarowanych turniejow.
    - Turnieje Heads Up oraz Shootout nie wchodza do rankingu TLB, wiec nie mozna ich deklarowac
    - Deklaracja turnieju (poza ALL ROUND) musi nastapic przed startem danego turnieju poprzez gg do osoby obslugujacej dany ranking.
    - Wplate wpisowego oraz oplaty dla osoby obslugujacej nalezy zrobic przed deklaracja pierwszego turnieju
    - Osoba obslugujaca moze brac udzial w danym rankingu, musi jednakze samemu deklarowac turnieje na gg do dwoch innych graczy z tego rankingu
    - Wszelkie proby raportowania zawyzonych TLB (lub inne tego typu przekrety) beda sie konczyc dyskwalifikacja z pozbawieniem nagrody. Przypominam, ze pomimo faktu iz TLB jest przesylane po turnieju mailem (i teoretycznie mozna te pkt podmienic przed wyslaniem do osoby obslugujacej) to na stronie PS jest wzor ktorym mozna TLB wyliczyc i sprawdzic poprawnosc kazdego zadeklarowanego wyniku!

    - Struktura wyplat w zaleznosci od ilosci osob w rankingu:
    1-3 - 100% 1m
    4-6 - 75% 1m, 25% 2m
    7-15 - 50% 1m, 30% 2m, 20% 3m
    Powyzej 15: 40% 1m, 30% 2m, 20% 3m, 10% 4m

    - W przypadku nie zdobycia TLB przez wymagana liczbe osob nagrody dostanie mniej osob (np 20 graczy ale tylko 2 zdobedzie TLB: 75% 1m, 25% 2m itd).

    Cztery rankingi, kazdy gra tylko w tych, ktore mu pasuja:
    1. Low stakes.
    - Max 8 dowolnych zadeklarowanych turniejow low stakes
    - Buyin 50$+5$

    8 turniejow aby przy tak niskim wpisowym dodac element wszechstronnosci bo nie ma tyle turniejow Texas NL

    2. Medium stakes.
    - Max 5 dowolnych zadeklarowanych turniejow medium stakes
    - Buyin 500$+10$

    3. High stakes.
    - Max 3 dowolne zadeklarowane turnieje high stakes
    - Buyin 1000$+10$

    4. ALL ROUND
    Dla hardcorowcow, niskie wpisowe (ranking bardziej dla funu) ale TLB ze wszystkich turniejow, nie trzeba ich deklarowac do tego rankingu bo i tak wchodza wszystkie.
    - Buyin 100$+10$

    Lista chetnych:
    1. Low stakes:
    Goral
    LukeLasko1
    Macia
    BartekPL
    Sztukmistrz
    Slayer_pol
    dhaetr tech
    mash
    jimmypage
    icefloe
    pomsa
    sadam
    oolleekk
    ...
    ...
    2. Medium stakes:
    Goral
    LukeLasko1
    Scorpion
    Doli
    INTELOWIEC
    Slayer_pol
    mash
    ...
    ...
    3. High stakes:
    Goral
    LukeLasko1?
    INTELOWIEC?
    Slayer_pol
    ...
    ...
    4. ALL Round:
    Goral
    LukeLasko1
    Slayer_pol
    ...
    ...

    Proponuje jedna osobe zrobic obslugujaca ranking Low Stakes (bo tam bedzie najwiecej graczy) a inna (inne) high stakes i medium. Ze zrozumialych wzgledow osoba ta musi cieszyc zaufaniem zeby nie wyjechala na Karaiby z naszym wpisowym .

    Wstepni chetni do liczenia:
    Low -
    Macia,
    BartekPL,
    Sztukmistrz
    ...
    Medium/High/All -
    Goral
    ...

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 23-03-2009 o 14:48

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Fajna propozycja na rywalizację - dodatkowa mobilizacja.
    Chętnie przystąpiłbym do rankingu low stakes ale mam swoje ale
    Wedle wstępnej reguły można zadeklarować do 10 turnieji.
    Apeluję o zmniejszenie tej maksymalnej liczby.
    W rozpisce jest niby 22 turków low ale połowa to egzotyczne odmiany pokera, ktorych zasad nie znam, zapomniałem lub nie chcę poznać jak i pewnie większość low turniejowców i niektore maja wpisowe wysokie jak na low.
    Reasumując: proponuję 6-8 turkow maks zaliczających się do rywalizacji.

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Witam ja chetnie bym zagral w low stakes, jeszcze potwierdze przed startem, rozumiem ze w gre wchodza wszystkie odmiany w lo a nie sam holdem, juz zauwarzy;em ze tak.

    Dodatkowo chcialbym sie zadeklarowac na osobe liczaca punkty z lo medium i high stakes.
    Ostatnio edytowane przez Macia ; 22-02-2009 o 01:33

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Ja pisze sie na low, medium i all around, jesli chodzi o high to bede mogl sie zadeklarowac, jak uda sie uzyskac awans z satelitek

    Mam nadzieje, ze troche ludzi wezmie udzial, bedzie fajna zabawa.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Goral fajnie rozpisales wszystko i wlasnie klasyfikacja na podstawie tlb bedzie najlepsza, bo jezeli ranking mial by byc na podstaiwe wygranej kasy to praktycznie zrobienie przez jedna osobe FT bedzie juz wszystko przekreslalo:P

    Ja sie pisze na 100% na low( mozesz mnie juz dopisac Goral do listy ) i byc moze medium, ale to sie okaze przed scoopem.

    Co do osoby obslugujacej poziom low to jezeli nikomu to nie ebdzie przeszkadzalo to moge to byc ja. Jezeli mial bym sie tym zajmowac to moge wyslac komus, kto bedzie bral udzial na poziomie low skan dowodu, zebyscie mieli pewnosc ze nie jakis zlodziej bedzie obslugiwal poziom low Takze ja bardzo chetnie.

    P.S. Mam jeszcze jedno pytanie? Rozumiem Goral ze mozna zagrac 10 turkow, ale nie trzeba?

    Edit: Goral moim zdaniem jesszcze w regulach mozesz dopisac, ze kazda proba oszustwa bedzie wiazala sie ze skresleniem gracza z listy uczestnikow, a buy-in nie zostanie zwrocony. Bo jak wiem w dzisiejszych czasach niektorzy kombinuja jak moga, zeby tylko osiagnac sukces.

    Pzdr
    BartekPL
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 22-02-2009 o 10:26

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Raczej nie będę brał udziału w SCOOPIE,no może zagram kilka low, więc jeżeli budzę Wasze zaufanie, to mogę zająć się podliczaniem TLB.
    Kontakt via pw or gg : 244333

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    mazaq i zaufanie buahah dzieciak co na forum bukmacherskim zyruje na jakis no depositach i o ile mnie pamiec nie myli kieeedys wklejal falszywe przerobione screeny z wygranymi z turnieji,naprawde nawet w nich nie grajac,żenada jednym slowem a nie zaufanie