Zobacz wyniki ankiety: Kto powinien zająć się rankingiem low? (Proszę o głosowanie osoby zainteresowane)

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Macia

    8 33.33%
  • BartekPL

    16 66.67%
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 96 z 96
  1. #91
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez pomsa Zobacz posta
    Jeszcze pytanko. Czy musze zadeklarowac wszystkie turnieje ktore gram przed rozpoczeciem SCOOP'a czy przed kazdym rozpoczynajacym sie oddzielnie? Moja propozycja zeby wszystko bylo jawne kto co gra, to wrzucanie na forum informacji ze gramy w danym Evencie max pol godziny przd rozpoczeciem.
    Chcialbym miec opcje obserwacji rywali podczas trwania Eventu, a nie poznac tylko jego wynik.
    Na pewno przed kazdym turniejem do jego rozpoczecia bo o to chodzi aby sie nie deklarowac z gory.

    Co do zamieszczania na forum kto gra to nie wiem, jak inni mysla? Teoretycznie mozna, ale jak ktos bedzie gral pare turniejow naraz to takie zestawienie bedzie meczace. Moge to robic dla medium high i all round ale nie od razu tylko w miare wolnego czasu (np przerwy w turniejach) zeby sie nie rozpraszac. Wyglada na to, ze low bedzie robil Bartek wiec jego tez o zdanie nalezy zapytac.
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 28-03-2009 o 05:06

  2. #92
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Nie chodzi mi o to zeby wklejala to osoba prowadzaca, tylko kazdy uczestnik ktory zamierza wystartowac w danym evencie poprostu wkleil posta tresci np "Ev 1 - pomsa "
    byloby prosciej obserwowac rywali.

  3. #93
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez pomsa Zobacz posta
    Nie chodzi mi o to zeby wklejala to osoba prowadzaca, tylko kazdy uczestnik ktory zamierza wystartowac w danym evencie poprostu wkleil posta tresci np "Ev 1 - pomsa "
    byloby prosciej obserwowac rywali.
    Jak kazdy bedzie musial deklarowac na gg, potem na forum, potem swoje mamie i tacie w ktorym gra evencie to zamiast skupic sie grze bedzie mial zamieszanie. W dodatku oficjalny topic prop beta bedzie zawalony postami. Albo osoba prowadzaca albo w ogole.

  4. #94
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Heja,

    Zapisy juz otwarte, zalozylem oficjalny topic:

    http://forum.pokerzysta.pl/turnieje-...all-round.html


    BartekPL zalozy oddzielny dla low.

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 29-03-2009 o 23:22

  5. #95
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Obyście mieli tylu chętnych co liga freerollowa
    Szczerze będę śledził wasze poczynania, gl

  6. #96
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez pomsa Zobacz posta
    Nie chodzi mi o to zeby wklejala to osoba prowadzaca, tylko kazdy uczestnik ktory zamierza wystartowac w danym evencie poprostu wkleil posta tresci np "Ev 1 - pomsa "
    byloby prosciej obserwowac rywali.
    Sorry ze dopiero teraz odpisuje, ale przez weekedn bylem na nartach i nie mialem neta.

    Wiec co do pomyslu deklarowania sie na forum w ktorym eventcie dany zawodnik gra uwazam za zbedny. Kazdy zglosi sie do mnie na gg. A jezeli bedziesz chcial szczegolow to napewno na gg odemnie dostaniesz takie Zaraz zaloze oficjalny temat dla rankingu low i do kazdego zgloszonego odezwe sie na priv wysylajac namiary na siebie.

    Aha a co do mojego deklarowania w jakim turnieju gram. To powiedzmy, ze ja bede sie deklarowal u Gorala plus jeszcze jedna osoba, zeby pozniej nikt nie zarzucal oszustwa

    Zalozylem juz oficjalny watek dla rankingu low zapraszam do oficjalnego zglaszania sie http://forum.pokerzysta.pl/turnieje-...tml#post250668
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 30-03-2009 o 00:13