Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 224
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    142
    Zapisac prosze

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    144
    Zapisać proszę.

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    227
    Na chwilę obecną mam zapisanych 15 graczy.
    Niestety o 10.30 wychodzę z domu i nie będe miał dostępu do neta.
    Także resztę proszę o tel lub zapisy bezpośrednio przed turniejem.
    Pozdrawiam...

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Wlasnie zgarnalem wejsciowke do grubszego deepstacka na wieczor wiec niestety sie nie pojawie, powodzenia Panowie.

    Common bejbe!

    Wish me luck. - bo jak powszechnie wiadomo często go potrzebuję
    Ostatnio edytowane przez monthy ; 01-03-2009 o 12:31

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    No dobra wiec,

    turniej sam w sobie db+
    1. Lokal duzy, ladnie urzadzony
    2. Strutkura blindow srednia ale nic lepszego w poznaniu za taka kase nie ma
    3. Organizacja idealnie
    4. Barmanka ogarnieta i mila
    5. Karty najgorsze z najgorszych
    6. Troszke ciasno przy stolikach

    Ogolnie jestem zadowolony, mimo pewnego bardzo niemilego incydentu ktory zaowocuje moja absencja na najblizszych turniejach (i to nie z winy organizatorow).

    W trakcie turnieju gralismy cash do godziny ok. 23 - wszystko szlo sprawnie i milo (jedyny minus byl taki ze nie mieli innych zetonow niz te turniejowe, czego nie dopuscilbym nigdy przy graniu cashy wyzszych niz 1/1 z powodu takiego ze nei chcialbym potem jako bank sie najgle obudzic ze ktos ma +600pln bo znalazl zetony).

    Pod koniec cashy (na szczescie po tym jak juz bylismy rozliczeni) do pubu wchodzi dwojka najebanych (przepraszam za slownictwo, ale oni nie byli pijani) i nastukanych dresow. Jeden chce fajke i drobne, jak mu odmawiamy bierze garsc petow z popielniczki wyrzucajac popielniczke, rozlewajac browary/cole na stol robiac ogolny burdel (co owocuje pobrudzonym suknem betssona). Drugi burczy cos o zabijaniu, spuszczaniu wpierdolu itp. sytuacja sie uspokaja (jak to czesto bywa) i kolesie wychodza, przy czym jeden mowi ze jak chce to moze z 'Zetem' (czyli naszym graczem) wyjsc na zewnatrz... barman tego nie ogarnia bo przysypia na barze, zreszta z baru tego nie widac.

    Moze to drobnostka dla niektorych i zdaje sobie sprawe ze to bylo juz grubo po turnieju i przed zamknieciem ale bardzo mnie ta sytuacja zirytowala. Nie mam ochoty wychodzac z lokalu i martwic sie o to czy ktos mnie napadnie i obrabuje. Tak samo nie mam ochoty byc obrazanym w pubie i zastraszanym. W HT nigdy od 3 lat jak gram nie bylo takiej sytuacji ani w srodku ani przed pubem.

    Przykra inauguracja dla mnie, stracilem ochote na dalsza gre w tym klubie.

    Pozdro
    Q.

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Ale ja nie mam nic do zarzucenia. Sytuacja taka w HT nigdy nie miala miejsca bo Lukasz po prostu jest ochrona sama w sobie :P to jest Krzysztof Jarzyna ze Szczecina - szef wszystkich szefow.

    Pozdro
    Q

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    szkoda że Lecta nie było, "chłopaki" przez 2 miesiące nie wyszli by z gipsu.
    moja propozycja: na następny tur poza hattrickiem opłaćcie Lectowi (aka Galaktycznemu) wejściówkę i o bezpieczeństwo nie trzeba będzie się martwić.

    Pozdrawiam

    Sinobrody

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    buahaha, nie wiem kompletnie czemu, ale wyczuwam ironie w tym poscie... :P

    incydent nieprzyjemny, ale tak jak ktos napisal, moze sie to zdarzyc wszedzie - zaden pub nie ma ochrony vs paru najebanych dresow...

    no chyba ze to wina okolicy, i takie wypadki zdarzaja sie czesciej, wtedy w gestii pubu lezy zapewnienie bezpieczenstwa klientom

    pozdrawiam

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Ja chcialbym zobaczyć jak do HT przychodzi takich paru, a przypadkiem Balon grałby w turnieju

    Faktycznie sytuacja kiepska...

    Pozdr
    Reb

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    227
    Witam serdecznie.
    Podaję kolejność po 1 eliminacji.
    1.Lucas
    2.Paweł Kurzewa
    3.John
    4.Szaqal
    5.Jeffrey
    6.Ostap
    7.Wojtek
    8.Marek Kaka
    9.Berti
    10.Zetu
    11.Dougie
    12.Qwak
    13.Dommmus
    14.Graham
    15.Meehow
    16.Jędruś
    17.Wujec
    Wszystkim gratuluje i zapraszam ponownie.
    Ad Qwak: Bardzo mi przykro z powodu sytuacji jaka się zdarzyła postaram się aby się więcej nie powtórzyła..