Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Hero raises to $8.34 (All-In), 1 fold, SB calls $0.01 (All-In)

    Flop: ($7.95) , , (3 players, 3 all-in)

    Turn: ($7.95) (3 players, 3 all-in)

    River: ($7.95) (3 players, 3 all-in)

    Total pot: $7.95
    Main pot: $7.15 between Hero (MP1), UTG+2 and SB, won by UTG+2
    Side pot 1: $0.80 between Hero (MP1) and UTG+2, won by UTG+2

    Results:
    SB had , (one pair, Queens).
    UTG+2 had , (three of a kind, Aces).
    Hero had , (one pair, Kings).

    Outcome: UTG+2 won $7.56
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 19-02-2009 o 17:06

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    cooler co zrobić-ale zrzucić KK na NL10 po prostu nie można.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=uyoGEk1tTBg[/YOUTUBE]
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 19-02-2009 o 19:32

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Gram NL25-NL50 ze "złotymi strzałami" na NL100 i nie widzę możliwości foldowania KK preflop na żadnych stawkach na których grałem. Każdy all-in preflop ma oznaczać AA? To chyba by była paranoja. Myślę, że z KK sprawdzę AI nawet 9 przeciwników na 10-osobowym stole. Najpewniej 4 ma po jednym asie

    Dobrze, że zapamiętałeś to co mówiłem o graniu poprawnym niezależnie od stawek. Jak dla mnie podając rozdanie do analizy w ogóle nie powinniśmy pisać, na jakich stawkach się odbyło. Podajemy statystyki przeciwników i starczy. Bo później się właśnie tworzą takie filozofie - "To jest NL4, więc tam same donki, więc sprawdzę ze śmieciem". I później taki gracz z NL4 idzie do góry, donków coraz mniej, a przyzwyczajenia zostają.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Rozdanie NL50

    10 osobowy stół

    UTG (stack 80$) o statach 8/3, +2bb/100 po 2000 rozdań bet 2$
    HERO (stack 80$) - nasz image to wygrywający tigh agressive - na środkowej pozycji raise 8$
    Button (stack 80$) o statach 6/2 +1bb/100 po 2000 rozdań po niedługim namyśle reraise 30$
    UTG ALLIN 80$

    Dalej Alinujesz się z tymi KinkgKongami?

    Jeśli tak, to bez urazy, ale za szybo z tych stawek nie wyskoczysz.

    To oczywiście dosyć skrajna sytuacja, ale i w o wiele mniej skrajnych sytacjach zdaża się wyrzucić KK Chociaż tutaj może przesadziłem, bo obydwoje mogą mieć po AA
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 20-02-2009 o 11:16

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dokładnie takie rozdanie podane przez pepone zobrazuje całą sytuację dla więszkości z Was. Bo moja sytuacja dla wielu może się wydawać śmieszna ze względu na stawki ("aaa co tam, masz tylko 5 dolarów do stracenia, easy all-in").

    Co jednak zrobić gdy w AI musimy już włożyć 80$ w tym przypadku na nl50, albo co gorsza 600 dolarów na nl400 ?

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    nic, analizujemy statsy, zakres i podejmujemy decyzje. Tak jak caly czas zreszta ^^

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    @Pepone - tak, all-in. Nie upieram się że to prawidłowe zagranie tylko stwierdzam, że ja tak zagram. Czy naprawdę jedyna karta jaką mogą mieć przeciwnicy to AA? OBAJ?? Zresztą fakt że jest ich dwóch moim zdaniem tylko popiera call. W końcu czasami złapię tego króla, a jeśli obaj mają AA, to piątego A już nie będzie. A jeśli nie mają AA, to bardzo możliwe, że zabierają sobie outy. Ryzykuję tylko jednym stackiem, a zagarnąć mogę dwa.

    Cóż, bardzo możliwe, że to jedna z wielu dziur w mojej grze...

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Dokładnie takie rozdanie podane przez pepone zobrazuje całą sytuację dla więszkości z Was. Bo moja sytuacja dla wielu może się wydawać śmieszna ze względu na stawki ("aaa co tam, masz tylko 5 dolarów do stracenia, easy all-in").

    Co jednak zrobić gdy w AI musimy już włożyć 80$ w tym przypadku na nl50, albo co gorsza 600 dolarów na nl400 ?
    Musisz się pozbyć takiego myślenia. Jeśli ktoś Tobie odpowiada graj AI, w końcu to tylko $5 to jest delikatnie mówiąc niemądry. Po prostu operujmy liczbą BB, a nie dolarami. Wtedy zupełnie inaczej się na to patrzy.

    NIE WOLNO CI PATRZEĆ NA KWOTĘ!! Sam przyznałeś, że grasz niezupełnie zgodnie z BM i pewnie stąd wynikają Twoje dylematy. Jeśli uważam, że w danej sytuacji AI to poprawne zagranie, to NIE WOLNO mi z niego rezygnować z powodu strachu przed stratą pieniędzy. Jeśli ten strach się pojawia, to znaczy że gram wbrew BM. A jeśli gram zgodnie z BM i ten strach pojawia się mimo wszystko, to raczej czas zmienić sport.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ok dzięki za odpowiedzi.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    @Pepone - tak, all-in. Nie upieram się że to prawidłowe zagranie tylko stwierdzam, że ja tak zagram. Czy naprawdę jedyna karta jaką mogą mieć przeciwnicy to AA? OBAJ??
    Ten ktory szedl do 30$ moze miec KK i Ci zabierac outy :>

    zalozenia sa takie:
    a) sa nitami
    b) jak na nitow sa wygrywajacy

    wiec:

    - nie podejmuja glupich decyzji jak np rush pf z AK/QQ przy drugim raisujacym nicie
    - sa nitami, wiec maja wezszy zakres niz przecietny zawodnik, ktory zreszta tez by sie tu nie pchal z czyms < KK/AA

    Pamietam zreszta, ze Pepone wrzucal kiedys szeroko komentowanie rozdanie, w ktorym wlasnie sytuacja ewidentnie wskazywala, ze jego KK pf nie jest dobre. W nlhe +200 mozna poszukac i warto sie zaglebic ; D

    edit :
    http://forum.pokerzysta.pl/nlhe-200/...z-pozycji.html

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 20-02-2009 o 11:38