Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67
  1. #1
    Witam,
    Gram od 2 miesiecy na pokestars w turniejach DoN z wpisowym 1,1$. Srednio rozgrywam ok. 10 takich turkow dziennie czyli miesiecznie wychodzi jakies 300. Jak narazie wykazuje 60% skutecznosci zwyciestw czyli nie tak zle i daje mi to ok. +10% ROI. Chcialbym sie przerzucic na stawki 5,2$ z racji zdecydowanie lepszego stosunku wpisowego do prowizji no i ewentualnie wyzszych zyskowI teraz moje pytania odnosnie tego przejscia:
    Jaki powinienem miec min. bankroll?
    Czy poziom na tych stawkach jest duzo wyzszy od tego na 1,1 (najlepiej jak by ktos sie wypowiedzial kto tez zaczynal od 1,1 i przerzucil sie na 5,2)?

    P.S

    Czy to mi sie wydawalo czy dawniej tzn. jakies 3 miechy temy dostawalo sie wiecej fpp za gre w tych 5,2 bo teraz jest 1.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    bankroll -zależy ile grasz na raz stołów (myślę ze mógłbyś spojrzeć na bankrol zwykłych sitów i pomnożyć to x 0,7 [ze względu na to ze częściej tutaj się do kasy dochodzi(ale mogę się mylić to tylko moja teoria najlepiej poszukaj na 2+2 forum matematycznie wyliczonych informacji )])

    jeżeli chodzi o różnice w poziomie (będzie na 90%)to na pewno będzie więcej ludzi którzy grają po 10-15 stołów na raz czyli prawdopodobnie będą mieli dużo większe doświadczenie od Ciebie w ilości rozegranych tych turniejow
    Ostatnio edytowane przez Qba33 ; 16-02-2009 o 13:39

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Podobno, zeby miec miarodajną próbę sitów to trzeba ich rozegrać kilka tysięcy ( co najmniej 3 k).
    Podejrzewam, że w odmianę Don potrzeba mniej ale ile- nie wiem?
    Ten rodzaj turnieji jeszcze się nie doczekał teoretycznych opracowań
    Także gram Dony (1000 gier) ale w omahe po 10 i 20 $ z dobrym ROI.

    Największy minusowy swing to -120 $, najwięcej przegranych z rzędu - 7 sitów.

    Najlibelarniejsze wymagania dla wygrywających graczy w klasycznych sitach to chyba 20 buyinów. Ale skoro grasz w tą mniej swingową odmianę, jeśli sie nie tiltujesz, masz przyzwoite ROI, nie masz czasu na budowe bankrolla to myślę, ze i z 15 bi można probować..

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez silvestro Zobacz posta
    Czy poziom na tych stawkach jest duzo wyzszy od tego na 1,1 (najlepiej jak by ktos sie wypowiedzial kto tez zaczynal od 1,1 i przerzucil sie na 5,2)?
    Hej,
    Ja to przeszedłem i uważam że na 5$ jest, jeżeli nie łatwiej to na pewno równie łatwo...

    pozdro
    Franky

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Także gram Dony (1000 gier) ale w omahe po 10 i 20 $ z dobrym ROI.
    Ja wlasnie zamierzam dzis i jutro rozegrac 100 DoN za 100$ i zalozylem sobie za cel 70 zwyciestw, pozostawiajac 30 miejsc na badbeaty i inne takie.

    Daloby to przyjemny zysk 3,5k$, a potrzebuje troche podreperowac bankrolla. Oczywiscie 60 wygranymi i 1,5k$ rowniez nie wzgardze

    Grajacy te turnieje, piszcie-mozliwe do zrealizowania?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Grajacy te turnieje, piszcie-mozliwe do zrealizowania?
    Dla mnie nie, nawet na niższych stawkach, ale to nie znaczy, że dla Ciebie też nie. Bardzo jestem ciekaw, czekam na rezultat.

    Ile na raz chcesz grać? Turbo?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Dla mnie nie, nawet na niższych stawkach, ale to nie znaczy, że dla Ciebie też nie. Bardzo jestem ciekaw, czekam na rezultat.

    Ile na raz chcesz grać? Turbo?
    Oczywiscie tylko turbo, gdzie moja agresja powinna poplacic. Jedynie 6 naraz dla kontroli sytuacji.

    Jesli wiele osob sie wypowie, zebym nie gral, to nie zagram. Po to wlasnie sie pytam, gdyz rzadko gram sity, umiem je grac, ale takie male wyzwanie wymaga opinii stalych bywalcow

    Jak mowie, rowniez 60 zwyciestw przyjme z zadowoleniem, choc cel to 70.
    Czekam na dalsze opinie

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    wszystko jest możliwe

    ale myślę ze max maxow to 80/100

    ps. próbka 100 mała zeby coś sobie zakładać ... zagraj 1000


    nie zapomnij o strategi (satelitowej)na bublu .... raz na 100 AA trzeba zrzucić , a KK to easy fold ;P
    Ostatnio edytowane przez Qba33 ; 17-02-2009 o 12:50

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Nie lubie sitow i sa dla mnie nudne, wiec nie zamierzam grac 1000

    Po prostu chce zrobic cos innego dla urozmaicenia, bo ostatnio na cash gorzej idzie, a jak sie nie urozmaica gry, mozna popasc w zbyt duzego tilta i dlugofalowy downswing gwarantowany.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    najwięcej z rzędu wygrałem 12 ... najwięcej z rzędu przegrałem 7 .. ale to na 5$+50c ...

    na 100$ myślę ze sami regularni będą (maszyny od ICM w głowie)


    powodzenia .. 100 zagrasz pewnie w 1 dzien(max 2) grając 6 na raz na relaksie